Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zomo

[Zlecenie] Poprawki na stronie odnośnie facebook

Polecane posty

Witam szukam osoby która mi zrobi, że facebook będzie zczytywał odpowiednie dane jeżeli umieszczę linka na facebooku. Wiecej informacji pod numerem gg: 5485206

 

Do 50 zł

Edytowano przez zomo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie ceny za w/w usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie ceny za w/w usługę.

 

zedytowałem - do 50 zł budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progremer

Zgłosiłem się, użytkownikowi nie odpowiadało, chciałem załatwić przez allegro ale też źle, ale już znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem się, użytkownikowi nie odpowiadało, chciałem załatwić przez allegro ale też źle, ale już znalazł.

 

To żadna nowość. Gość jest wyjątkowo problematyczny, uważa moje standardowe stawki (120zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy) za śmieszne, pisze po kilka razy, mimo tego, że wcześniej mu kwota nie odpowiadała, więc liczy chyba na to, że przy kolejnym podejściu będzie niższa i do tego nie rozumie, że skoro bierze ludzi do zlecenia za 30zł, to mu się potem wszystko będzie sypać.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadna nowość. Gość jest wyjątkowo problematyczny, uważa moje standardowe stawki (120zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy) za śmieszne, pisze po kilka razy, mimo tego, że wcześniej mu kwota nie odpowiadała, więc liczy chyba na to, że przy kolejnym podejściu będzie niższa i do tego nie rozumie, że skoro bierze ludzi do zlecenia za 30zł, to mu się potem wszystko będzie sypać.

temat poruszany dużo razy, straci trochę kasy bo przez bugi mu baza wycieknie albo coś to będzie szukał lepszych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×