Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alikey

Hosting z DA

Polecane posty

Witam, poszukuje hostingu do 80zł brutto rocznie, będzie tam się znajdować forum i strona oparta o wordpress. Użytkowników online jest na razie stosunkowo mało bo przeważnie ze 20, ale powoli wszystko się rozwija i statystyki się zwiększają. Ważnym elementem jest szybkość łączenia z bazą danych mysql ponieważ wszystko oparte jest na zapytaniach i baza zajmuje ok 200mb. Zamierzam skorzystać z okresów testowych w różnych firmach i wybrać odpowiednią, dlatego chciałbym by była możliwość około tygodniowego testu.

- pojemność: 3gb było by zupełnie wystarczające

- transfer: ok 30gb na początek

- panel administracyjny: koniecznie DirectAdmin

- bazy danych na dyskach ssd (jeśli to cokolowek konkretnego daje w ogólnych osiągach)

- brak ukrytych limitów (np procent użycia procesora czy też liczba interpretatorów, chodzi o to by wszystko było jasno określone)

- aktualizacje oprogramowania na serwerze (miałem shareda gdzie od samego kupna czyli 3 lat, nigdy nie było aktualizacji, ani PHP, ani phpmyadmina, ani directadmina)

- uptime (praktycznie zawsze mam jakiegoś "wisielca" na stronie, nawet w nocy więc dobrze by było jakby dostęp do strony był na wysokim poziomie)

- backup (bardzo ważna sprawa, musi być codzienny)

- lokalizacja (zależy mi by dobrze to współgrało z serwerami proxy opery, ponieważ duża liczba użytkowników korzysta właśnie z opery na urządzeniach mobilnych)

- obsługa .htaccess, mod_rewrite, curl

- płatności przelewem (opcjonalnie miesięcznie, półrocznie, rocznie)

- dobry kontakt z bok (w razie czego)

- markowe serwery ( smile.png )

 

Jeszcze dodatkowe pytanie, gdzie bardziej warto trzymać domeny? Mam 5 i pasowało by mi trzymać wszystkie u jednego operatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zachęcam do sprawdzenia naszej oferty http://netdc.pl

W razie jakichkowliek pytań proszę o kontakt bok@netdc.pl

 

Wszystkie wymogi spełniamy, do tego własne DC i markowe serwery HP, IBM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszystkie założenia spełniamy. Proszę spojrzeć na http://devilmedia.pl/hosting.html

W wymaganiach o których Pan mówi, jest aby była to cena 80zł/rok brutto.

Mamy wyższy pakiet (za 99zł brutto za rok), ale możemy przygotować pakiet flexi i w cenie 80zł będzie to pakiet standard, ale o zmniejszonym transferze miesięcznym (do 30GB wspomnianych). Suport przez Live Chat, e-mail, gg, telefonicznie.

 

Pozdrawiam

Michał

 

PS Ostatnio wdrożyliśmy też autorski dodatek do zmiany wersji php dla domen. Chcieliśmy ten proces zautomatyzować i oddać w ręce użytkowników, a zarazem umożliwić zmianę w maksymalnie prosty sposób. Zapraszam do zapoznania: http://devilmedia.pl/41/zmiana-wersji-php-z-5-2-na-5-3-i-modyfikacja-dodatkow.html Opcja wyboru memcached jest darmowa (promocja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś w stanie dopłacić do drugiego pakietu (chyba że popyt na transfer Ci się zmniejszy troszkę, to pakiet numer jeden i zostanie kilkanaście zł) to zerknij na tą ofertę -> http://vipower.pl/Konta-WWW - naprawdę warto, powinno spełnić Twoje oczekiwania w 100%.

 

W kwestii domen mogę polecić Ci trzech rejestratorów, z których sam korzystam: http://www.ovh.pl/domeny/ (najtańsza oferta na rynku, bezproblemowa), http://www.masternet.pl/?go=domeny (nieco drożej, ale w pełni polska firma) oraz http://www.hekko.pl/domeny_cennik.html (bez zastrzeżeń, płatność PayPal).

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o domeny to chyba przekonam się na ovh, mam nadzieję, że ceny u nich nie wzrosną, podobno nie jest łatwo dobić się po kod authinfo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty hostingu 2ap.pl - pakiet Eko spełnia wszystkie Pańskie wymagania:

- pojemność 3 GB,

- brak limitu transferu,

- panel DirectAdmin,

- wydajny system cache'owania, który korzysta z pamięci RAM oraz dysków SSD (zazwyczaj wydajność większa niż gdyby były wykorzystywane same dyski SSD),

- wszystkie limity opisane są w ofercie - jedynym wpływającym bezpośrednio na działanie stron jest limit interpretatorów,

- bezpieczeństwo danych użytkowników jest dla nas priorytetem - aktualizujemy oprogramowanie na bieżąco,

- gwarantujemy uptime na poziomie 99,50% w skali miesiąca,

- udostępniamy podwójną, codzienną kopię danych (co najmniej ostatnie 14 dni): lokalny snapshot oraz na osobnym serwerze,

- serwery znajdują się w Polsce, serwerownia ATMAN,

- obsługujemy .htaccess, mod_rewrite oraz curl,

- płatności przelewem i przez system PayPal (pół roku, rok) oraz premium SMS (miesięcznie),

- pomoc techniczna dostępna jest niemal 24h/d - staramy się na wszystkie pytania odpowiadać na bieżąco.

- serwery Supermicro.

 

Aktualnie trwa promocja (do 01.05.2012), dzięki której konto można nabyć 20% taniej (48,00 PLN / pół roku lub 80,00 PLN / rok).

Udostępniamy 7-dniowy darmowy okres testowy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wymagasz jak na 80 zł brutto rocznie. Czy wszyscy wyżeju oferujący posiadają ssd do baz w takiej cenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wymagasz jak na 80 zł brutto rocznie. Czy wszyscy wyżeju oferujący posiadają ssd do baz w takiej cenie? :)

 

Dobre pytanie ;). +10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to 2ap i vipower posiada na pewno wink.png

Mam jeszcze takie pytanie; dlaczego ovh nie wymaga podawania peselu do domen? Wydawało mi się, że jest to obowiązkowe przy domenach ;)

Edytowano przez Alikey (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy wyżeju oferujący posiadają ssd do baz w takiej cenie?
Pewnie nie, ale ViPower posiada oddzielną maszynę przeznaczoną na MySQL z dyskami SSD (a reszta uruchomiona na dyskach SAS, które również dają radę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie; dlaczego ovh nie wymaga podawania peselu do domen? Wydawało mi się, że jest to obowiązkowe przy domenach wink.png

 

Heh , tez się nad tym zastanawiałem :) Ciekawe czy ktoś zna odpowiedz , bo od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z przedstawicieli firm hostingowych wie coś na ten temat ;) Wydaje mi się, że u nas PESEL jest wymagany, chyba, że we Francji jest jakoś inaczej, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji nie ma, ale w ustawieniach "Informacje osobiste" w OVH Manager już jest, natomiast nie ma tam gdzie wpisać numeru PESEL, więc chyba wychodzi na to, że nie przekazują go NASK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×