Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał Małecki

[poczatkujący] VPS mój serwis?

Polecane posty

Witam,

Od jakieoś czasu hosting na którym stoi mój serwis coraz częściej wyrzuca błędem - getway time-out.

Z tego co się orientuje, to jest to z powodu nadmiernego obciążenia serwera.

 

W związku z tym, myślę o zmianie serwera, ale szczerze powiedziawszy nie wiem na jaki? Serwis miesięcznie posiada 15 tys. uu ; od samego początku stoi na współdzielonym hostingu. Zastanawiam się, czy może nie musiałbym przejść na VPS (tylko z tego co wiem pod strone WWW lepiej posiadać hosting z panelem typu DirectAdmin lub cPanel - bo z tymi miałem doczynienia).

 

A może mój hosting jest trefny i wystarczy jakiś porządny hosting współdzielony od sprawdzonego dostawcy?

 

Oczywiście chciałbym zminimalizować koszta do minimum :)

 

Proszę o jakieś sugestie..

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wytłumaczenie błędu 504: http://www.checkupdo...tatus/E504.html

 

Podaj więcej danych na temat twojego aktualnego serwera, w jakiej firmie, jaki pakiet oraz dane dotyczące skryptu i wielkości bazy.

 

Zastanawiam się, czy może nie musiałbym przejść na VPS (tylko z tego co wiem pod strone WWW lepiej posiadać hosting z panelem typu DirectAdmin lub cPanel - bo z tymi miałem doczynienia).

To już musisz sam zdecydować, wybierz tego który łatwiej Ci się obsługuje.

 

Oczywiście chciałbym zminimalizować koszta do minimum smile.png

Podaj swój budżet (miesięczny lub roczny).

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zachęcam do kontaktu pod adresem bok@netdc.pl, przy tej liczbie UU najlepiej sprawdzi się serwer VPS. Możemy takowy Panu przygotować pod klucz wraz z dowolnie wybranym panelem. Same serwery VPS zlokalizowane są w naszym data center na wysoce wydajnych maszynach rackowych IBM oraz HP, dodatkowo usługa jest w pełni skalowalna i w przypadku gdy będzie potrzebna większa ilość zasobów nie ma problemu z ich rozszerzeniem, czy też powiększeniem pakietu transferu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×