Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

jak połączyć

Polecane posty

Gość thetox

http://allegro.pl/show_item.php?item=2269951483

 

 

Jak to połączyć ze sobą

 

W aucie oprócz tego mam głośniki w przodzie i z tylu.

 

Czyli między innymi trzeba podłączyć tak jak na tym obrazku ?

http://iv.pl/images/39232245442625006916.jpg

 

http://iv.pl/images/26976691458327901532.jpg dwa kable do akumulatora przez ten bezpiecznik?

 

A da się tak aby było to podłączone w sposób, ze wzmacniacz i pod niego mój subofer i nic więcej bo głośniki które są w aucie to są podłączone pod radio wiec teraz tylko bas by się przydał mniej zabawy wydaję mi się by z tym było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głośniki możesz mieć wpięte pod radio. Wzmacniacz może tylko dawać większą mocna tą parę, jakbyś je wpinał pod wzmacniacz to sprawdź czy mają dobrą impedancje.

Odezwij się na www.elektroda.pl - tam ktoś ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od akumulatora ciagniesz czerwony kabel do wzmacniacza, przy tym bezpiecznik ma byc jak najbliżej akumulatora. Mase od wzmacniacza przykręć gdzieś do gołej blachy. Potem pociągnij od wzmacniacza do radia czincze, od wzmacniacza do tuby kablem do głosników. A i w wzmacniaczu zmostkuj kanały, chyba że podłaczasz jeszcze coś do wzmacniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Własnie juz podłączam sobie sprzęt i muszę kabel przeciągnąć od akumulatora od plusa do wzmacniacza do plusa jak to kurde zrobić, bo w sumie problem jest taki ze ciasno pod maską i muszę tam jakos kabel przeciągnąć od aku a pod kierownica gdzie wewnątrz auta, nie da się jakoś inaczej na skróty :D? bo wszędzie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz auto jak z grupy VW to szukaj na forach a jak mniej znane to już trzeba kombinować. Ja przeciągnąłem przy dziurce od klimy. Tylko pamietaj żeby bezpiecznik załozyć jak przeciągniesz i umieść go gdzieś koło akumulatora.

 

 

 

Łatwiej przejście znaleźć od strony pasażera.

Edytowano przez Relayed (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

A dziurkę w ścianie grodziowej zrobić może? i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z aut tak zrobiłem i grało ale spróbuj jeszcze latarką w środku poświecić i zobacz z drugiej strony czy coś widać. Tylko z tą dziurą, to dwa razy sprawdź zanim zrobisz wink.png A i jak zrobisz dziurkę to obłóż czymś blache bo krawędź może przeciąć kabel i da spięcie.

Edytowano przez Relayed (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o odpowiedniej izolacji łączeń, szczególnie przewodów zasilania(taśma izolacyjna, a najlepiej koszulka termokurczliwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panie, wszystko się da zrobić: czerwony kabelek, do czerwonej dziurki, biały kabelek, do białej dziurki.. ble ble ble.

 

P.S Mam podobne głośniki, moc mają dosyć imponującą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się również kondensatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×