Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Professorek

Nulled?

Polecane posty

Na zagranicznym forum ipbthai znajduje się temat "[NULLED] Invision Power Board 3.2.3 + Apps Suite", edytowany przez "keen1234", a więc nulled.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu mineło, a jeszcze nie wprowadzili sprawdzania wersji online?

 

Wiele razy powiedziane było przez Invision że nie będą umożliwiać sprawdzania legalności cudzych for osobom postronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Jacku, sprawdzanie legalności jest na podobnej zasadzie jak było kiedyś dawno w starych wersjach, ale możliwość taką ma tylko IPS, no chyba że upubliczni kiedyś jak tego dokonać, ale z drugiej strony po co Ci to? Nikogo nie powinno interesować, czy ktoś ma legalną wersję czy pirata, tak jak nikogo nie interesuje skąd sąsiad ma kase na nowe porshe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja rozuiem jedną rzecz. Dobra ktoś zaczyna i nie chcę tego syfu jakim jest np. phpBB modified by Przemo, to niech zainstaluje sobie nawet i nulleda na początek, ale jeśli zrwaca się finansowo forum, to niech już nie siedzi na tym nulled i zakupi licencje.

Właśnie NIE. Nie ma kasy - nie ma chleba, nie ma kasy - nie ma piwka, nie ma kasy - nie ma skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

No ja rozuiem jedną rzecz. Dobra ktoś zaczyna i nie chcę tego syfu jakim jest np. phpBB modified by Przemo, to niech zainstaluje sobie nawet i nulleda na początek, ale jeśli zrwaca się finansowo forum, to niech już nie siedzi na tym nulled i zakupi licencje.

To, że ktoś zaczyna nie jest powodem do okradania twórców skryptu. Takie ryzyko biznesu, że nie wiesz czy coś się zwróci i zacznie na siebie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie NIE. Nie ma kasy - nie ma chleba, nie ma kasy - nie ma piwka, nie ma kasy - nie ma skryptu.

Sponsi tylko nie mów, że NIGDY nie używałeś jakiegos programu "pirackiego" - wszystko jedziesz na oryginałach (programy / filmy etc....)

Jeśli tak to chyba nie mieszkasz w Polsce bo żyć godnie wraz z tymi dodatkami za nasze wypłaty się nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teamplay tak, jako gówniarz. Od matury - tylko legalki.

Tylko jak byłem gówniarzem to rzadko co było dostać legalnie, bo to były lata 90te. Teraz masz albo super jakości zaminniki darmowe, do tego triale, do tego wersje edu, itd. itp.

 

Nie potrzeba do życia skryptów, programów - najnowszych, najlepszych itd. A nie, że kradną soft i psują rynek niskimi cenami, a ty kupisz legala za tysiąc czy pięć tysięcy, dajesz ceny adekwetne i wychodzisz na frajera. Ooo nie... trzeba piętnować piractwo i koniec, a nowe pokolenia mają DUŻO do nauczenia w tych kwestiach. W ten sposób to nigdy w tym kraju normalnego rynku nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Blalala a świstak siedzi i zawija w sreberka.. Tyle wypowiedzi, a nasz autor tematu nadal nie uzyskał odpowiedzi na pytanie...

 

Według mnie jest to przeróbka IPB.

 

 

P.S W jakim celu sprawdzasz tego Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ok, rozumiem - ja przyznam się że winda i inne programy mam oryginały ale ....

przykładowo muzyka... Nie bede wydawał 100 zł na beznadziejną płyte na której znajduje się 1 kawałek na którym mi zależy... Bądz filmy... Sa dostępne online - więc obejrz i na tym się konczy moje piractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ok, rozumiem - ja przyznam się że winda i inne programy mam oryginały ale ....

przykładowo muzyka... Nie bede wydawał 100 zł na beznadziejną płyte na której znajduje się 1 kawałek na którym mi zależy... Bądz filmy... Sa dostępne online - więc obejrz i na tym się konczy moje piractwo...

 

Nie musisz kupować płyty całej jeżeli ci się podoba tylko jeden kawałek.

Wchodzisz na itunes i kupujesz określoną mp3 za grosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Winde piracką mieć to dziś wstyd, bo to jest na tyle tanie że tu nie trzeba kombinować... ale są aplikacje, które są zdecydowanie za drogie i przeciętnego kowalskiego na to nie będzie stać nawet przy kilkuletnim oszczędzaniu. Jak już zaoszczędzi to w tym czasie wyszły dwie wersje wzwyż które kosztują x3 tyle co zaoszczędził... Jakby było w cenie windy to by się piractwo zmniejszyło, im droższy soft tym więcej piractwa. Korporacje spuściłyby nieco z cenami to by piractwo było rzeczą tak marginalną że przyznanie się do tego oznaczałoby piętnowanie i okazanie pogardy takiej osobie. A zamienniki są do d... niejednokrotnie.

 

O, prosty przykład. Adobe CS5 (Photoshop), jak dla mnie wszystkie wyższe niż 2 są jakieś takie nijakie, ale wystarczy spojrzeć na ceny chociażby w PL i w UK. Może nie tyle co ceny co zarobki, bo cena podobna. W PL żeby kupić trzeba odkładać 100% wypłato-jałmużny przez 3 miesiące (przy najniższych krajowych które wynoszą g...). W UK ten sam produkt można kupić przy odłożeniu niecałych dwóch TYGODNIÓWEK (!!!). I to licząc przy minimalnych krajowych zarobkach (!). Przy wyższych zarobkach to czasem i dwa dni w UK można popracować i ma się Adobe CS5. W PL trochę więcej ale trzeba jeszcze pamiętać że w UK większość ludzi zarabia więcej niż minimalna krajowa, w PL zaraz będzie jechało na tym 80% społeczeństwa. Litr benzyny zaraz będzie kosztował ponad funt a mieć 500 funtów miesięcznie w PL to już jest autentycznie szał i status bogacza.

 

Im droższe oprogramowanie i niższe ceny, im więcej trzeba wydawać co miesiąc pieniędzy żeby przeżyć w ZRUE, tym bardziej piractwo będzie się szerzyć. Dajcie porządne pensje, ceny zostawcie, to problem piractwa się rozwiąże w bardzo znacznym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Teamplay tak, jako gówniarz. Od matury - tylko legalki.

Tylko jak byłem gówniarzem to rzadko co było dostać legalnie, bo to były lata 90te.

 

Szczegolnie fajne bylo kopiowanie gier np. na C64, na Amige juz chyba bylo trudniej - w kazdym komputerowym bylo stanowisko z C64 z kaseciakiem i.. nie pamietam jak sie ten soft nazywal - G-COPY ? :) Dostawalo sie dluga liste z dostepnymi grami/programami i sie kopiowalo - nikt nie patrzyl czy legalne czy nie - zdawalo sie ze pojecie piractwa wogole wtedy nie istnialo.. Ah te czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adam Szendzielorz nie wiem, czy powinienem się przyznawać publicznie, ale na początku byłem atarowcem : P Atari 800XE, potem Amiga 500 i wtedy to akurat było X-Copy... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Adam Szendzielorz nie wiem, czy powinienem się przyznawać publicznie, ale na początku byłem atarowcem : P Atari 800XE, potem Amiga 500 i wtedy to akurat było X-Copy... heh

 

Ja mialem c64 (przepisywalo sie program typu "duszki" z Bajtka, znak po znaku), Amige CDTV, Amige 500+, Amige 600, Amige 1200 (z jakims malutkim dyskiem - nie wiem czy nie 40MB) i dopiero potem znienawidzonego przez amigowcow peceta :) Przekonal mnie 486 kumpla z liceum z gra North&South (chyba pozniej byla tez Amigowa wersja) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@maniack - Ilustratory, Corele, CADy etc to się zgadzam że jest to specjalistyczne oprogramowanie. Tego przeciętny Kowalski nie ma zazwyczaj. Ale dziś każdy kto ma do czynienia z grafiką to jedzie na Photoshopie, jeden na wersji numerowanej, inny na pierwszych CS. I ten CS powinien być ,,dla ludu", czyli cena powinna być taka żeby każdy mógł sobie pozwolić na jego zakup a korporacja Adobe by miała z tego większe zyski i korzyści niż ma obecnie gdzie mają cenę w uj zaporową i większość piraci. Zaraz się pojawi argument o istnieniu GIMPa, który jest darmowy... Może i jest ale to nie jest to samo co Adobe CS, jest biedniejszy i dlatego jest za free...

 

Nie jestem ani uczniem ani studentem (bo jestem na to już za stary) i nie przysługuje mi się wersja studencka czy edu. A szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem c64

Ja mój Commodore 64 mam do dzisiaj, i działa.

Mam jeszcze pakiet kaset z jakimiś grami, jak na to wszystko patrzę to łza si kręci w oku ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×