Skocz do zawartości
Blue Focus

Praca - Programista PHP Katowice

Polecane posty

Jesteśmy firmą programistyczną zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem portali internetowych. Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość naszych projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.

W związku z rozbudową infrastruktury poszukujemy współpracownika do biura w Katowicach na stanowisko Programisty PHP.

Wymagania:

- minimum trzy lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP (mile widziane przesłanie portfolio wykonanych stron z opisem zakresu obowiązkow)

- umiejętność programowania i projektowania obiektowego z użyciem MVC poparta doświadczeniem

- doświadczenie z frameworkiem Symfony 1.x (mile widziane również Symfony2)

- znajomość języka angielskiego

- zdolność do samodzielnej analizy problemów

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole

- ciekawy zakres zadań wymagający stałego rozwoju

- wysokie wynagrodzenie

- sympatyczną atmosferę

- umowę o pracę

Wynagrodzenie - od 5.000 PLN netto wzwyz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za

pośrednictwem opcji APLIKUJ TERAZ lub na adres email: info@blue-focus.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik

Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!