Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[Dyskusje] 1&1 / 1 and 1

Polecane posty

Firma posiadająca pieniądze nie potrafi znaleźć kompetentnych ludzi do supportu i boku.

 

Ich system rejestracji jest śmieszny. Rejestrowałem się 4 razy na takie same dane (wraz z mailem i loginem) i nie otrzymałem maila o żadnej z rejestracji mimo tego, że na ich stronie po zakończeniu rejestracji wyświetlał się komunikat o poprawnym wykonaniu. Pisałem o tym do boku to otrzymałem odpowiedź:

 

Pana zamówienie nie powiodło się a domena: XXXXX.pl jest wciąż
wolna do rejestracji.
Proszę o ponowne spróbowanie dokonania zamówienia.

 

I informacja, że mogę telefonicznie dokonać zamówienia.

 

Drugi mail otrzymałem, że mam poczekać 24 godziny na maila potwierdzającego założenie konta tylko jak ma do mnie dojść mail skoro ich system nie zarejestrował mojego konta (mogę rejestrować się kolejne tysiąc razy na te same dane, system przyjmie i wypluje komunikat, że mam czekać na maila). Przez to wszystko domena została zajęta a ich bok nie potrafi dalej rozwiązać problemu.

Nadal zastanawiam się po co im taki bok oraz support, który nie potrafi błahej sprawy załatwić i ten ich system zamówień...

 

Uprzedzam pytania po co dalej próbowałem założyć u nich konto, mianowicie domeny mają za 0 zł i potrzebuję starą domenę wykupić i przekierować na kilka tygodni.

 

Przepraszam za chaotyczną wypowiedź, jednak czas mnie ponagla.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dzisiaj kontakt z Panią z obsługi klienta. Zadzwoniłem, żeby zapytać, na czym polega pozycjonowanie w pakiecie Premium na strony www. No bo co, za stówkę z hakiem miesięcznie wypozycjonują mi stronę?

Pani kompletnie się nie znała. Zresztą... poczytajcie sami: http://emarketing.kr...website-opinia/

 

A pozycjonerów proszę o komentarz w temacie poruszonym pod koniec artykułu.

 

Ogólnie: porażka na maksa.

Edytowano przez mkrawczykowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat mam tam prostą strone w html i nie narzeka

 

Uau. To dopiero wyznacznik jakości rolleyes.gif

Łan and Łan to typowy moloch, żerujcy na nieświdomych. Technologicznie to oni dobrze stoją ale ceny z kosmosu. No i jak to przy masówkach, obsługa klienta leży i kwiczy.

Edytowano przez Nmar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety też kilka miesięcy temu miałam z nimi problem. Słyszałam te niezbyt pozytywne opinie na ich temat, ale póki nie sprawdzę "na własnej skórze" to nie zawsze wszystkiemu wierzę. Poza tym mają konkurencyjne ceny, więc stwierdziłam, że spróbuję. Już samo działanie strony pozostawiało wiele do życzenia (może akurat tylko tego dnia i tylko ja miałam takiego pecha-nie wiem). Chciałam na początek założyć pocztę e-mail. Miałam ten sam problem co groszeq. Po długiej walce i kilku rozmowach z konsultantką - w końcu się udało! Niestety dopiero po niemal 3 dniach. Dla osób posiadających anielską cierpliwość, to pewnie nic. Ja byłam już trochę poddenerwowana. Po poprawnym zalogowaniu straciłam możliwość dostępu do konta. Ponownie "walczyłam" z panią na infolinii, która chyba nie była do końca pewna o czym w ogóle rozmawiamy...Podobno z ich strony nie było widać żadnego błędu. Dostęp odzyskałam po ok. tygodniu, gdy telefon odebrał pewien miły młodzieniec i sprawę rozwiązał w 10 minut...Czyli jak wszędzie - poprawne funkcjonowanie firmy zależy od ludzi i ich zaangażowania. Pan był kompetentny, jednak nikt już mnie nie przekona do jakiejkolwiek oferty 1&1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia: nie miałem większych problemów z 1and1. W ciągu roku 3 razy zdarzyło się, że były problemy z wyświetlaniem się strony (raz z bazą danych). W przeciągu 30-60 minut problemy były rozwiązane. Jeżeli chodzi o kontakt z obsługą klienta, to kontaktowałem się jedynie drogą mailową. Zawsze otrzymałem odpowiedź, tylko jak dla mnie przychodzi ze zbyt dużym opóźnieniem np. kilka godzin.

Więc idealnie nie jest, ale w sumie nie wiem czy idealny hosting w ogóle istnieje. Jak dla mnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Mam jeszcze u nich hosting ale przedłużać już nie zamierzam.... Z kupnem domen i transferem porażka. Jedną domenę 3 tygodnie rejestrowali. Co chwile przychodzą na mail powiadomienia o zbliżającej się fakturze za dodatki(np. dysk grupowy) chociaż jest on w moim pakiecie. Support mailowy polega na tym że odpisują po 24 do 48 h najczęściej... Generalnie żałuje wykupienia usługi. Miałem już wcześniej hosting zagranicą w innej firmie i spodziewałem się że polski oddział 1and1 pootrafi zapewniać wyższą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja startowałem z OVH, gdy wchodzili na polski rynek z promocją 2 lata za darmo. W Internecie krążyły takie opowieśći o firmie, że przyznam się, bałem się nie tylko o wyciągniecie od nich domeny po tych dwóch latach, ale również o jakieś faktury, od których nie będę mógł się uwolnić. Jak się potem okazało po tych dwóch latach, bez problemów mnie wypuścili, a domenę mogłem przetransferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprzednio miałem w 1&1 i mogę od siebie dodać skromne nie polecam. Ogólnie tak bzdurne problemy, że aż szkoda nerwów. Teraz przeszedłem do innej (prohost), pożyjemy, zobaczymy. Póki co jest ładnie i dobrze. Może tutaj się nie przejadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie niestety nie rozumiem jednej rzeczy.

4. W przypadku przeniesienia domeny internetowej objętej niniejszą ofertą do innego usługodawcy w trakcie pierwszego roku obowiązywania umowy, Klient zobowiązany będzie uiścić firmie 1&1 opłatę za odnowienie domeny internetowej zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, znajdującym się na stronie internetowejwww.1and1.pl.

1 faktura >> 3 listopada 2014.
03.11.2013 << tego dnia została zakupiona domena PL

Czy jak dobrze rozumiem +- 2014 listopada otrzymam fakturę na kwotę 70 zł proszę o sprostowanie , przeniosłem domenę do innej firmy gdzie mam już inne rzeczy i będzie mi dużo łatwiej za to wszystko płacić

 

mam zapłacić tylko raz te 70 zł czy 3 * 70 = 210 zł

Edytowano przez adifpll (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak w temacie niestety nie rozumiem jednej rzeczy.

 

4. W przypadku przeniesienia domeny internetowej objętej niniejszą ofertą do innego usługodawcy w trakcie pierwszego roku obowiązywania umowy, Klient zobowiązany będzie uiścić firmie 1&1 opłatę za odnowienie domeny internetowej zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, znajdującym się na stronie internetowejwww.1and1.pl.

 

1 faktura >> 3 listopada 2014.

03.11.2013 << tego dnia została zakupiona domena PL

 

Czy jak dobrze rozumiem +- 2014 listopada otrzymam fakturę na kwotę 70 zł proszę o sprostowanie , przeniosłem domenę do innej firmy gdzie mam już inne rzeczy i będzie mi dużo łatwiej za to wszystko płacić

 

mam zapłacić tylko raz te 70 zł czy 3 * 70 = 210 zł

 

Tutaj nie ma "reprezentacji" z tej firmy, pozostaje Ci http://pomoc.1and1.pl/contact ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie niestety nie rozumiem jednej rzeczy.

 

4. W przypadku przeniesienia domeny internetowej objętej niniejszą ofertą do innego usługodawcy w trakcie pierwszego roku obowiązywania umowy, Klient zobowiązany będzie uiścić firmie 1&1 opłatę za odnowienie domeny internetowej zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, znajdującym się na stronie internetowejwww.1and1.pl.

 

1 faktura >> 3 listopada 2014.

03.11.2013 << tego dnia została zakupiona domena PL

 

Czy jak dobrze rozumiem +- 2014 listopada otrzymam fakturę na kwotę 70 zł proszę o sprostowanie , przeniosłem domenę do innej firmy gdzie mam już inne rzeczy i będzie mi dużo łatwiej za to wszystko płacić

 

mam zapłacić tylko raz te 70 zł czy 3 * 70 = 210 zł

 

Podaj nazwę promocji, w której zakupiłeś domenę. Najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić opłatę za odnowienie domeny na rok, czyli w przypadku domeny .pl 79,90zł + 23% VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×