Skocz do zawartości
Kede

Keed.pl - darmowy hosting 10GB na pliki / 100GB transfer /mc

Polecane posty

1 sprawa to wątek informujący o nowościach a nie support - proszę pisać do support(małpa)keed.pl lub założyć ticket.

2 Proszę nam podesłać screen gdyż z takiej wypowiedzi nie potrafię nic wywnioskować

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył jest to darmowy hosting, może mają Ci jeszcze płacić za łaskę zalogowania i założenia konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył jest to darmowy hosting, może mają Ci jeszcze płacić za łaskę zalogowania i założenia konta?

 

 

To tak jak byś zaprosił Niemca i Koreańczyka na spotkanie biznesowe i co myślisz że oni będą gadać ze sobą ??, tak samo jest tu użytkowników nie zwerbuje się jak wszystko English. mad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że tłumaczenie skryptu kosztuje, być może uznali, że nie warto tłumaczyć. W każdym bądź razie darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak byś zaprosił Niemca i Koreańczyka na spotkanie biznesowe i co myślisz że oni będą gadać ze sobą ??, tak samo jest tu użytkowników nie zwerbuje się jak wszystko English.

Spotkanie biznesowe odbywa się pomiędzy dwoma ważnymi osobami w branży lub przedstawicielami firm w celu omówienia warunków współpracy mającej na celu korzyści najczęściej majątkowe dla obydwu firm.

 

Darmowy hosting tworzy jedna osoba lub grupa osób którzy zazwyczaj muszą poświęcić wiele godzin na przygotowanie strony, zoptymalizowanie, pozycjonowanie na różne frazy, przetłumaczenie panelu, napisania tekstu, czasem przygotowanie nowej szaty graficznej, zakodowanie jej, odpowiadanie na maile, rozwiązywanie problemów użytkowników często nie należące do obowiązków administracji (błędy po stronie konfiguracji użytkownika) i wykonywanie różnych innych rzeczy za darmo

 

Widzisz różnicę? Musisz wziąć pod uwagę to że administrator takiego hostingu ma też inne sprawy na głowie a także inne serwisy którymi musi się zająć. Jeżeli masz wymagania takie a nie inne skorzystaj z oferty płatnego hostingu np. powyższy post. Pewnie mają wszystko przetłumaczone a jeżeli nie to z pewnością za odpowiednią cenę wykonają to dla Ciebie. Proste wink.png

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziliśmy nowy szablon -> http://www.keed.pl

Strona miała być prosta i czytelna, mam nadzieje że efekt został osiągnięty.

Opinie mile widziane.

 

Tylko proszę nie czepiajcie się tekstów sleep.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod newsem na głównej nagle na dole urywa się tło - do poprawki.

Daj trochę wyżej strzałki w sliderze - odbicie to raczej nie główny obrazek, nie on ma zwracać uwagi, ma to robić główna treść.

Zmień kolor czcionki na biały lub po prostu jaśniejszy w stopce.

Przesuń treść (linki) w menu bo są za bardzo z prawej (zwiększ margin z lewej).

 

@edit:

A nie, sorry. Całe menu do poprawki bo to tabela.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do menu to nie wiem czy uda się to jeszcze poprawić, nie ja kodowałem stronę. Szczerze to nawet nie zwróciłem na to uwagi.

Co do 'urwanego tła' to w najbliższym czasie to poprawię, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyż na stronie głównej belka jest uzupełniona graficznie, trochę sobie inaczej to wyobrażałem. W najbliższym czasie belka na każdej podstronie zostanie uzupełniona graficznym tekstem.

Skoro napisałem że w ciągu 3 tygodni zmienimy szablon to musiałem dotrzymać słowa ;), drobne poprawki zostaną wprowadzone w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok fajnie że dotrzymałeś słowa, ale...

 

To nie tłumaczy tabelek w menu, przecież to ani poręczne ani wygodne, zrozumiesz to jak będziesz edytował kod.

Nie dodawaj tekstu do belek graficznie tylko zrób diva gdzie tłem będzie belka, a w niej tekst z odpowiednim stylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tłumaczy tabelek w menu, przecież to ani poręczne ani wygodne, zrozumiesz to jak będziesz edytował kod.

Nie dodawaj tekstu do belek graficznie tylko zrób diva gdzie tłem będzie belka, a w niej tekst z odpowiednim stylem

 

Nie mam zamiaru edytować kodu po za małymi poprawkami. Wspomniałem już że nie ja kodowałem layout gdyż się na tym nie znam. Belki będą graficzne bo na poprawki raczej się nie doczekam od kodera, po za tym dla kilku podstron to nie ma problemu a na seo mi nie zależy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ale taka wizytówka, zrobiona na "kolanie" nie świadczy zbyt dobrze o właścicielu i o samym koderze. Dla osoby która zna się na kodowaniu pod html+css poprawienie tego to kilka minut, ale musisz mieć jakiegoś leniwego kodera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu że pojawiają się złośliwe komentarze informuje:

Strona keed.pl była wyłączona 21 maja w celu wprowadzenia kilku zmian natomiast nie było żadnej przerwy w funkcjonowaniu stron hostowanych na keed (o czym oczywiście użytkownicy doskonale wiedzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsze. Chłopak męczy się z hostingiem, stara się wleźć w dupę użytkownikom za darmo, a i tak każdy go równa z gnojem.

 

Szacunek chłopie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak męczy się z hostingiem

Oj faktycznie się męczy... użyczenie własnej domeny i wstawienie formularza rejestracyjnego youhosting to wielka wręcz męczarnia ;) Administrować własną infrastrukturą nie chce mu się, bo się nie zna; poprawić layout strony też, bo się nie zna i nie jest od tego. No a wszyscy ci, którzy chcą coś doradzić, to źli, którzy się na niego uwzięli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawić layout strony też, bo się nie zna i nie jest od tego

Jeżeli już to szablon gdyż layout jest mojego autorstwa...

 

kafi skończ już wiem że za wszelką cenę musisz udowodnić swoją racje. Czytając twoje posty dochodzę do wniosku że rzeczą z którą najlepiej sobie radzisz to hejtowanie. Nie wiem czy do końca rozumiesz idee darmowego hostingu. I co w związku z tym? Zazdrościsz tak bardzo? Tak bardzo Cię to boli? Według Ciebie powinienem trzymać konta na serwerze dedykowanym za 600zł miesięcznie. Yh zaproponowało mi partnerstwo na dobrych warunkach w dobrej cenie a posty w innych tematach że VPS za 30zł byłby lepszy obrazują temat podejścia użytkowników do tematu...

 

Doradzić? Jedynymi osobami na tym forum które potrafią doradzić to kaszub1136, mzone. Juvenito i zoompl również napiszą coś z sensem bez niepotrzebnego czepiania się.

No a wszyscy ci, którzy chcą coś doradzić, to źli, którzy się na niego uwzięli

Konstruktywną krytykę potrafi przedstawić tylko i wylącznie bartez119. A twoje wypowiedzi @kafi (i nie tylko) to tylko złośliwe, ironiczne komentarze którymi na prawdę nic nie osiągniesz...

 

Jeżeli dalej chcesz mnie zmieszać z błotem zapraszam na PW.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu że pojawiają się złośliwe komentarze informuje:

Strona keed.pl była wyłączona 21 maja w celu wprowadzenia kilku zmian.

 

No tak , tylko ,że ping nie odpowiadał , chyba ,ze masz dedykowane tylko pod stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło sprawdzić losową stronę leżącą na hostingu np. jakąkolwiek subdomenę .keed.pl a zauważyłbyś że wszystkie strony działały bezprzerwy.

Ping do serwera odpowiadał bo sprawdzałem, nie odpowiadał do adresu keed.pl ; ) Jeżeli Cię to tak bardzo interesuje to mogę napisać dokładniej na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Pawle,

 

piszę tutaj bo się trochę nie cierpliwię na Pana systemie ticketowym.

 

Mój "serwer" na hpbf to Victor. Zostal on zablokowany kilka dni temu z adnotacją że wyslano 250 mejli a byly tylko 2 wizyty.

Chcę przy wszystkich uzytkownikach na tym forum oswiadczyc iz nie prowadzilem zadnej wysylki emaili z Pana serwera.

Nie mam nawet mozliwosci zbadac jak doszlo do tego procederu. Na serwerze mialem zainstalowane dwa fora MyBB. Jedno bylo totalnie testowe a drugie to udostepniona wersja wstepna pewnego serwisu bo robilem konwersje na mybb. Mozliwe ze uzytkownicy w celu przetestowania tej wstepnej wersji forum probowali odzyskiwac swoje hasla. Ale liczba 250 tez wydaje sie dosc spora.

 

Anyway... dane dostepne na tym serwerze sa dla mnie bardzo, bardzo wazne. Pliki a takze baza danych. Niestety obawiam sie ze konta zawieszone sa po kilku dniach usuwane wiec prosze o szybka pomoc.

 

Gdy pisalem na tickecie o podrzucenie mi plikow (backupu) ktos z Pana ludzi odpisal ze nie mozliwe jest to bo nie robicie Panstwo backupow. Jestem pewien ze mozliwe jest ponowne aktywowanie i zgranie plikow i bazy danych. Wstarczylo by zapewne troche checi.

 

Zalozylem u Panstwa konto (mimo iz to darmowy hosting) ze swiadomoscia bezpieczenstwa moich danych a wyszlo tak, ze Wasz system mi je zamrozil.

 

Prosze jeszcze raz o odblokowanie mi konta z informacja na email i o czas bym mogl zlokalizowac problem badz tez zgrac pliki oraz baze - to juz do Panstwa nalezy decyzja czy moge zostac po wyeliminowaniu bledu czy mam zabierac pliki i baze i sie zwijac.

 

Mam nadzieje o pozytywne rozwiazanie sprawy bo pliki dostepne na Panstwa (moim) zablokowanym serwerze sa na prawde dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anyway... dane dostepne na tym serwerze sa dla mnie bardzo, bardzo wazne. Pliki a takze baza danych. Niestety obawiam sie ze konta zawieszone sa po kilku dniach usuwane wiec prosze o szybka pomoc.

Tak z czystej ciekawości - brałeś konto na darmowym hostingu pod bardzo, bardzo ważne pliki, których kopii nie posiadałeś nawet na swoim komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×