Skocz do zawartości
Kede

Keed.pl - darmowy hosting 10GB na pliki / 100GB transfer /mc

Polecane posty

powiem ci że na twoim miejscu celowałbym w minimalizm a nie coraz to większe czcionki, banner i inne pierdoły

Właśnie stawiałem na minimalizm :D

Coś w tym stylu byłoby lepszego? :

monitory.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Bo jest kiepski dry.png Ale spytałem czy coś w tym stylu (wygrzebałem stary lay) ale wiem że raczej nie. Za kilka dni dodam kilka nowych propozycji jak będę miał czas być może uda mi się wyskrobać coś w miarę sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi na użytkownika TWOJEGO, a nie Ciebie całego.

 

Podłączam się do pytania. Oraz chciałbym spytać w jaki sposób nadajesz limit?

 

Niestety w poprzednim poście ucięło to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z Youhosting, przynajmniej na początku jego działalności (0Host.pl stare) to było na zasadzie, że YH banował usera, ty mogłeś co najwyżej go odblokować i jeżeli user nie poprawił nic to bawiłeś się codziennie z odblokowywaniem go ;)

 

W panelu nie ma informacji kto ile zużywa CPU. Nie można też kontrolować tego zużycia tzn. przydzielać, że userzy mogą zużyć max 5%, a potem blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W panelu nie ma informacji kto ile zużywa CPU. Nie można też kontrolować tego zużycia tzn. przydzielać, że userzy mogą zużyć max 5%, a potem blokada.

 

Takie rzeczy tylko na vps/dedyk, nie reseller wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzi na użytkownika TWOJEGO, a nie Ciebie całego.

Limit jest nadany z góry. Nie zarządzam nim.

10% na jedno konto, na jednego użytkownika, na klienta nie potrafie już tego bardziej rozwinąć smile.png

Każdy kto założy konto hostingowe na keed.pl ma limit 10% CPU. To nie jest mój limit tylko konta użytkownika który się u mnie zarejestruje.

Jesteśmy oficjalnymi partnerami HI ltd. o czym jest informacja na dole naszej strony. Limity są takie jakie opisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lay skończony -> http://vpx.pl/i/xsFfO.png

Proszę o opinie.

 

Długo myślałem czy pod headerem nie dodać slidera z 2 -3 obrazkami na których będzie pare infomracji + jakiś stock servera. Ale z drugiej strony chciałem żeby strona była bardzo czytelna, lekka i prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda, ale ma takie pytanie czy zamieszczanie wideo YouTube, umieszczanie swoich reklam jest zabronione i auto instalatory będą spolszczone?? bo troch mi to utrudnia zarządzanie. Trochę mało informacji co wolno a nie wolno w regulaminie nie jest nie za bardzo wiadomo co można robić oprócz pisania biggrin.png, a tak poza tym to mam nadzieje że hosting będzie na wiele lat bo jest bardzo dobry!

 

 

Bardzo mi się podoba kreator strony szczał w dziesiątkę!!, fajnie było by jeszcze mieć możliwość wklejania kodu html tzw. tryb edycji

Edytowano przez Michal55 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów youtube to oczywiście że można je zamieszczać na stronach- nie ma problemu. Umieszczanie reklam jest niedozwolone (zależy jeszcze jakich) w najbliższym czasie uzupełnię regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o reklamach typu http://www.seopilot.pl/ lub http://prolink.pl/ czy nie będzie problemu z zamieszczeniami czy zezwala Pan na to? głównie to mnie nie interesują reklamy graficzne tylko linki. A i bym zapomniał jeszcze czy kreator strony będzie rozbudowany o edycję html do wklejania kodu?

Edytowano przez Michal55 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o reklamach typu http://www.seopilot.pl/ lub http://prolink.pl/

Nie akceptujemy reklam użytkowników lecz po skontaktowaniu się z supportem: support(małpa)keed.pl istenieje taka możliwość. Ale tylko po uprzednim skonsultowaniu się z nami. wink.png

Co do rozbudowania kreatora to nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Czy auto instalatory będą spolszczone? ułatwiło by to pracę.rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie ;)? Jeżeli chodzi Ci o wypełniacz- tekst lorem ipsum dolor sit...

O czym dokładnie jest sam nie wiem lecz proszę o to tłumaczenie:

Nie ma zatem takiego człowieka, który kocha cierpienie samo w sobie, kto by do niego dążył lub chciał go doświadczyć, tylko dlatego, że jest to cierpienie, a dlatego, że czasami zdarzają się takie okoliczności, w których to cierpienie może doprowadzić go do jakiejś wielkiej przyjemności. Dając przykład banalny: któż z nas kiedyś nie podejmował się trudnego wysiłku fizycznego mając na względzie uzyskanie z tego korzyści? Kto ma jakiekolwiek prawo obwiniać człowieka, który wybiera przyjemność nie wiążącą się z przykrymi konsekwencjami, albo tego, kto unika takiego cierpienia, które nie prowadzi do przyjemności?” (i dalej: „jednocześnie potępiamy ze słusznym oburzeniem i czujemy niechęć do ludzi, którzy są tak owładnięci urokami nietrwałej przyjemności, tak zaślepieni jej pragnieniem, że nie dostrzegają, iż następstwem ich postępowania będą z pewnością cierpienie i trudności.”).

 

Dziękuje darkmatthew za opinie ;) Niedługo nowa szata zostanie wdrożona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×