Skocz do zawartości
Westbam

Moje początki z Grafiką (layouty)

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym prosić o komentarze na temat prac - Ogólnie dopiero się uczę i wykonałem w sumie około 5ciu layoutów.

Będe wdzięczny za opinie smile.png

 

Moja pierwsza praca - czas ... Około 4 dni

whtfinwfw.png

 

Projekt portfolio:

portfokkk.jpg

 

Dla znajomej strona przedszkola:

przedsclc.jpg

 

 

 

I 2 prace robione z nudów - oczywiście niedokończone z braku "weny" ?

layeeek.jpg

 

benqqwq.jpg

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

super moim zdaniem! Robisz na zamowienia lub cos? Pw.

 

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :) odpisałem na PW.

 

W większości robie "dla relaxu" ew. mogę coś wykonać na zamówienie :) - laye robie od 2 miesięcy (wcześniej tylko bannery/loga/sygnatury/tapety).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Ładna grafika jak na nowicjusza.

Masz różnoraki styl. Część grafików jak wykonuje prace to idzie się dopatrzeć podobieństw a tu jest to różnorakie.

Ładne estetyczne szablony ;)

 

Nic tylko rozwijaj swoje umiejętności i rób portfolio.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwól że pojadę numerkami:

1. Dobry szablon dla gaming, schludny i czytelny.

2. Portfolio ok, bo dodałeś różne ozdoby po bokach ale niestety jest za mało miejsca na treść/prace. Radzę zwiększyć rozmiar kartki i rozsunięcie ozdób.

3. Projekt dla przedszkola jest idealny, nic bym w nim nie zmieniał.

4. Kolejny szablon gamingowy, tym razem nieudany. Samo tło i kolorystyka ogólna jest ok (to te klimaty) ale już rozmieszczenie boxów jest słabe.

5. Bardzo fajny szablon lecz dałbym więcej pola na treść a zostawiłbym jedną kolumnę na prawe boxy a nie dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko malujesz ?Interesował by mnie lay pod sklep wraz zakodowaniem pod Preste

 

Wykonuje TYLKO grafikę smile.png kodowanie to 2 kumpli : beziworld.eu i fragles.eu - baaardzo dobrzy koderzy (choć nie wiem czy pod preste - nawet nie wiem co to... wiem ze clansphare / webspell / phpbb3 / phpbb przemo itd koduja - ip board etc...)

Ładna grafika jak na nowicjusza.

Masz różnoraki styl. Część grafików jak wykonuje prace to idzie się dopatrzeć podobieństw a tu jest to różnorakie.

Ładne estetyczne szablony wink.png

Dziękuje baaardzo za ten komentarz smile.png

 

Jak możesz to mi też podeślij jakiś cennik.

Pozdrawiam

Nie posiadam smile.png musiałbym wiedzieć co mam wykonać i +/- dałbym cenę (lecz nie wykonuje nic jeśli nie dostanę jakiejś "przedpłaty" - za dużo razy już się wyrolowałem...)

 

pozwól że pojadę numerkami:

2. Portfolio ok, bo dodałeś różne ozdoby po bokach ale niestety jest za mało miejsca na treść/prace. Radzę zwiększyć rozmiar kartki i rozsunięcie ozdób.

Dzięki za koment.

jeśli chodzi o portfolio to jest ono baaaardzo duże i nie widać całości książek, zdjęć (są wypełnieniem po brzegach) - zrobilem większe w razie gdyby ktoś miał spory monitor i rozdzielczość...

 

Jeśli chodzi o pytania mogę coś wykonać - pytania / propozycje na PW.

ps. uczę się więc ceny nie będą wysokie (max 100 zł - na paliwko, piwko i fajki:) )

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko projekty, tzn. no pewnie można wylistować błędy takie i owakie, ale ogólnie na pierwszy rzut oka spoks na maksa : )

Życzę rozwoju i dalszego dłubania. Tylko nie popadaj w samozachwyt ;; )

 

Acha i jeszcze jedno... nie psuj tylko rynku. Rób na razie dla ziomali itp., a w międzyczasie mocno się dokształcaj, inwestuj w konferencje, www.helion.pl i takie tam. Najgorsze to trzaskać fuchy za miskę ryżu psując rynek i nie inwestując w siebie.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie portfolio - już gdzieś coś takiego widziałem (nie mówię że to plagiat). Wszystkie przedmioty które na nim są wstawiałeś oddzielnie / samodzielnie?

 

W stronie przedszkola tło robiłeś sam, czy jest to stock'owa grafika?

Edytowano przez bigmen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie portfolio - już gdzieś coś takiego widziałem (nie mówię że to plagiat). Wszystkie przedmioty które na nim są wstawiałeś oddzielnie / samodzielnie?

 

 

W necie jest masa tego typu portfolii. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety też mam przedziwne wrażenie że z małymi modyfikacjami portfolio już gdzieś widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do folio - podobne (chodzi o blat + duperele na stole) zrobil kiedyś MarcinProjekt.

 

Jeśli chodzi o tło przedszkola to chmurki itd to shapy, a dolna część to wycięcie ślimaka itp z innych szablonów / ew. rendery wstawione w laya.

 

@up. Masz utalentowaną córkę - skoro ma 3 lata to już bym jej prace wystawiał ew. oferował jej pracę i zarabiał na tym skoro to lubi.

 

Pozdrawiam!

ps. Dziękuje za bardzo duże zainteresowanie na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dolna część to wycięcie ślimaka itp z innych szablonów

 

Ojojoj zły początek i złe nawyki. Szukaj darmowych stocków na GPL, ale nie wycinaj fragmentów cudzych szablonów to niezgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×