Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
murgal

Najtańszy VPS na Xenie

Polecane posty

Dokłanie budgetvps to openvz, ale jeśli miałby to być jednak vps testowy i z wirtualizacją ovz to budgetvps jak najbardziej do tego się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

poczytaj o ostatnich wydarzeniach w hitme i mydleniu oczu że wszystko jest ok, a na czystym serwerze load ciągle skacze

 

To są VPSy po 10zł, czyli oferta budżetowa... Nie oczekuj jakości jak na serwerze dedykowanym gdzie jesteś sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem VPS na XENie w hitme i było źle. Co tydzień była przerwa lub resecik i zawsze odpowiedź w stylu "był problem, ale się nie powtórzy". Po tym jak w ostatnim miesiącu moich męczarni tam zdechło na 3 dni podziękowałem i przeniosłem się do webh.pl. Dużo lepiej. Po drodze było też serwerydlaciebie.pl, ale to raczej OVZ. Też b. dobre usługi mają.

 

Lepiej próbuj netdc.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na miesiąc xena 128. Narazie najlepiej nie jest, transfer makabryczny koło 60kb/s. Ktoś albo im ora serwer jakimś proxy, czy pośrednikiem albo po prostu takie łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zamierzasz uruchamiać na takim serwerze :-)? Pamiętaj, że niekiedy serwer na OpenVZ działa o wiele lepiej niż taki na XEN-ie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Do zabawy to bym bardziej polecił VirtualBoxa albo vmware na localhoscie i jazda.

Za darmo wszystko przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Do zabawy to bym bardziej polecił VirtualBoxa albo vmware na localhoscie i jazda.

Za darmo wszystko przynajmniej wink.png

 

A może potrzebuje lepsze łącze do swojej zabawy? :)

 

Moim zdaniem stawianie serwera na komputerze na którym się pracuje mija się z celem...

 

Komputer przymulony, łącze dodatkowo wysysane i inne niedogodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymulony może nie, ale dla domowych testerów nie ma sensu trzymanie PCta 24/7 online.

Z łączem to się zgadzam, bo dalej dużo ludzi (jak ja) ma małe, mulące rurki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rurke mam dobrą, wręcz bardzo dobrą, symetryka 125/125. Ale nie o to chodzi.

 

 

k*wa, ten VPS chodzi jakby chciał a nie mógł, chce sobie wrzucić apache, a on się instaluje z zależnościami już z 20 minut.

 

Dodatkowo support kaszana, poprosiłem o dostęp do panelu DNS rano, do tej pory cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakując w to wiedziałeś co robisz, masz pełno opinii o tej firmie. Więc nie narzekaj teraz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem taniego, i teraz bije się w pierś. Jakoś udało mi się przebrnąć przez instalacje podstawowych pakietów i zależności. Podstawowy upgrade debiana 6 ~200mb trwał bagatela... 2 godziny. No nic, czeka mnie inwestycja, lub wirtualizacja jednej z maszyn.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna inwestycja. Popatrz na inne firmy, bo są niewiele droższe :) Szkoda, że XEN, bo na OVZ jest dużo więcej, taniej i lepiej (lepiej niż masz teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×