Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

prima aprilis: wlamanie na progreso.pl ;)

Polecane posty

Gość nrm

dzisiaj tej poyebany dzień w którym trzeba unikać neta i mediów... rozumiem, że za 14h nowa strona ;) głupi ruch ale czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli to żart, to mega durny. W dziedzinie, w której takie zdarzenia są karygodne, to ma być marketing?

Phhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To chyba żart, ale IMO raczej strzał w stopę niż chłyt marketingowy... jeszcze nie zaczęli podciągać wizerunku po paru latach czekania na nowy panel, parodii z BOKiem... a tu takie "cacko" wymyślili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią, że to bardziej zaszkodzi chyba nie znają się na marketingu.

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile napłynie nowych klientów, nowych odwiedzin po takiej akcji.

 

Jakby napisali ze kończą działalność to byłby to udany żart, ale jak udowodnisz przeciętnemu Kowalskiemu ze to nie byl hacked tylko żart i jego dane są bezpieczne?

 

Równie dobrze mogliby się faktycznie włamać , a firma obrociła by to w żart.

I w sumie co im po odwiedzinach skoro nawet oferty nie ma jak zobaczyć.....

 

I chyba nudzą się na BOK-u i lubią by niedzielni pracownicy mieli robote w odpisywaniu na zgloszenia o rzekomym ataku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba

może poczekajmy na jakieś wyjaśnienia z strony progreso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wiele firm/stron ma wenę na kawały... wink.png

 

Co jak co, ale mydevil najlepszy żart ułożyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co jak co, ale mydevil najlepszy żart ułożyło biggrin.png

 

Można się zakochać;)

 

A my (progreso) mamy zamiar spokojnie przeżyć dzisiejszy dzień, zebrać wnioski (a jest z czego) i dokładnie wytłumaczyć się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pewnie dowiemy się, że nie mamy poczucia humoru, za to Wy macie i to jest mega zabawne ;) no i oczywiście wszystkim się podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dowiemy się, że nie mamy poczucia humoru, za to Wy macie i to jest mega zabawne wink.png no i oczywiście wszystkim się podobało wink.png

 

 

The real problem with April Fool's Day: most people's idea of what's "funny" kind of ... sucks. Hard.

 

Meh. Wchodzę na jedno forum a tu admin się bawi w przekręcanie ludziom postów. Wchodzę na serwis a tutaj niusy z gatunku "sci-fi".

 

Po 10 minutach przeglądania robię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie progreso ma poczucie humoru :) za te poczucie humoru nawet sobie u nich jakąś usługę zamówię :) jutro wróci wszystko do normy to popatrzę co ciekawego mają do zaoferowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty popatrzysz, a wielu przypadkowych odwiedzających stronę, więcej już na nią nie zajrzy a jeszcze powiedzą znajomym, że był włam i nie polecają:) Nie każdy skojarzy że to 1.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończymy powoli Prima Aprilis. C'mon - jak to mógł być prawdziwy atak, kto chciałby niższych cen?;) Wskazówek jest trochę więcej (np. webmeeting / webesteem etc.).

 

Pomysł był prosty - chcieliśmy nacisnąć guziczek, który decyduje o zakupie konta, tj. bezpieczeństwo. Lubimy takie akcje, a cała warstwa wizerunkowa progreso to odbicie tego, co

 

Podsumowanie będzie pewnie za dni kilka, ale zerknijcie na wątek: każdy, kto sprzedaje produkty konkurencyjne uważa, że to fee:) Skoro konkurencja jest na nie, a ludzie na tak, to chyba plan się udał. No, może poza Panną Black;)

 

Będziemy wiedzieć więcej czy takie akcje mają sens pewnie za jakiś czas - póki co dwie rzeczy są pewne: nasi klienci w zdecydowanej większości nadają na tych samych falach, a odwiedzalność wystrzeliła nam w kosmos. Jest dobrze, będzie lepiej.

 

Czy coś nas zaskoczyło? Nie. Zakładaliśmy, że będą ludzie, których to oburzy, zakładaliśmy, że spodoba się większości, zakładaliśmy też, że mało kto da się złapać.

 

Oh well:)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

oh, well, wiedziałem, że będzie "mocny argument" o konkurencji wink.png Na WHT (gdzie jednak siedzi masa osób z branży) niemal wszystko można podciągnąć pod konkurencje wink.png

 

ps. a poza tym przepraszam, ja jestem (byłym) klientem! Wypraszam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rshmn,

wiesz, ja takich akcji nie robię, ale zapewniam Cię że jak jest jakaś awaria serwera to też u mnie widać duży skok odwiedzin w statystykach,

ale numer fajny, na przyszły rok go rezerwuje, chyba że mi się uda namówić jakąś telewizję że serwerownia płonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rshmn... zaraz... zaraz... Donald? To Ty?

 

IMO nowa strona progreso to jest dopiero prima aprilis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale tu nie chodzi o gusta (nawet nie próbujmy o takich bzdurach pisać). Strona wygląda jak sajt start-upu.

Z ofertą też pojechali. No mnie osobiście nie zachęciło.

 

Menu górne jest podobne do tego ze strony... hmmm.. zaraz, zaraz... jak się ten hosting nazywał, co to chyba wzięli dedyki po progreso, te Pentiaki III... hmm...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×