Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artix

Hosting gier via WWW - SMS/przelew ?

Polecane posty

Kiedyś już planowałem otworzyć hosting gier, ale albo byłem zajęty swoją witryną, albo brakowało funduszy, albo zwyczajnie traciłem chęci. Teraz cały czas mnie jednak korci, by otworzyć taką działalność i zobaczyć jak się sprawdzi.

 

Co miałbym oferować?

1. Hosting gier via WWW za SMS lub przelew

2. Uczciwe stawki sms

3. Zniżki na skrypty w serwisach sprzedających je

4. Pomoc przy instalowaniu skryptu

5. Duże parametry, ew. dostosowywane do potrzeb rejestrującego (mowa o serwerach wirtualnych)

6. Pomoc w reklamie gier/dofinansowywanie kampanii reklamowej

7. Tania rejestracja domen (opcjonalnie darmowa rejestracja domen w droższych pakietach)

8. Przygotowanie skryptów mających pomóc przy rozwijaniu gry

 

Jednakże: nie będzie możliwości założenia serwera w subdomenie hostingu.

 

Dalej - każda gra, która miałaby potencjał i się szybko rozwijała będzie mogła po zgłoszeniu przystąpić do specjalnego programu partnerskiego, gdzie za wyświetlanie reklam otrzyma się dwukrotnie więcej niż w innych programach. Wymogiem będzie uzyskanie w miarę dużego Page Ranku, ale za to w ciągu miesiąca zarobi się więcej niż w CPMProfit. smile.png

 

No i teraz mam pytanie - co myślicie o takim hostingu? Oczywiście jeżeli nie wszystko napisałem wspomnijcie tu o tym, a ja w następnym poście odpowiem na pytania. Skorzystalibyście z takiej oferty? Oczywiście uznajmy że mam już DG i wszystkie potrzebne fundusze.

 

 

ps: napisałbym na GHT, ale strona mi nie działa, więc postanowiłem tutaj zamieścić ten temat. ^^

Edytowano przez Merciful (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Kiedyś już planowałem otworzyć hosting gier, ale albo byłem zajęty swoją witryną, albo brakowało funduszy, albo zwyczajnie traciłem chęci. Teraz cały czas mnie jednak korci, by otworzyć taką działalność i zobaczyć jak się sprawdzi.

 

Co miałbym oferować?

1. Hosting gier via WWW za SMS lub przelew

2. Uczciwe stawki sms

3. Zniżki na skrypty w serwisach sprzedających je

4. Pomoc przy instalowaniu skryptu

5. Duże parametry, ew. dostosowywane do potrzeb rejestrującego (mowa o serwerach wirtualnych)

6. Pomoc w reklamie gier/dofinansowywanie kampanii reklamowej

7. Tania rejestracja domen (opcjonalnie darmowa rejestracja domen w droższych pakietach)

8. Przygotowanie skryptów mających pomóc przy rozwijaniu gry

 

Jednakże: nie będzie możliwości założenia serwera w subdomenie hostingu.

 

Dalej - każda gra, która miałaby potencjał i się szybko rozwijała będzie mogła po zgłoszeniu przystąpić do specjalnego programu partnerskiego, gdzie za wyświetlanie reklam otrzyma się dwukrotnie więcej niż w innych programach. Wymogiem będzie uzyskanie w miarę dużego Page Ranku, ale za to w ciągu miesiąca zarobi się więcej niż w CPMProfit. smile.png

 

No i teraz mam pytanie - co myślicie o takim hostingu? Oczywiście jeżeli nie wszystko napisałem wspomnijcie tu o tym, a ja w następnym poście odpowiem na pytania. Skorzystalibyście z takiej oferty? Oczywiście uznajmy że mam już DG i wszystkie potrzebne fundusze.

 

 

ps: napisałbym na GHT, ale strona mi nie działa, więc postanowiłem tutaj zamieścić ten temat. ^^

Za dużo fantastyki się naoglądałeś... za dużo.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jak dla mnie pomysł dobry. Często użytkownicy pytają na forach gdzie mogą postawić grę via www wtedy będą odsyłani to twojego serwisu hostingowego. Konkurencji raczej nie ma, natomiast zapotrzebowanie na tego typu usługi jest.

 

Jeżeli mówisz o tym poważnie to nawet miałbym małą ofertę dla Cb.

 

EDIT:

Ojj nie zauważyłem że temat trochę odgrzany przez ssobieraja..

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość dobry, tylko patrząc na fora o tematyce gier via www zapał im szybko gaśnie więc nie wiem czy możesz liczyć na duże zyski chodźby nawet czy zwróci ci się inwestycja w DG, budzet kiedyś ci się skonczy a dokładanie do firmy co miesiąc (ZUS) nie ma sensu w końcu DG się zakłada aby co nie co zarobić. Dobry pomysł tak jak wcześniej napisałem jest, ale pomyśl jeszcze o jakiś innych przedsiewzięciach taka alternatywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×