Skocz do zawartości
24h

Tani i solidny hosting z domeną

Polecane posty

Witam

 

Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie bo to mój pierwszy post wink.png

 

Szukam w miarę solidnego taniego a zarazem dobrego hostingu z domeną .com jak będę płacił dobrze by było gdybym zapłaci z góry za 2 lata ale też może być rok.Na hostingu ma się znajdować porządne forum żeby utrzymało pokaźną liczbę użytkowników do wydania mam max 150zł.

 

P.S Przeglądałem oferty w internecie i znalazłem linuxpl.com tani i podobno dobry ale słyszałem o jakiś problemach np :

 

Co jeszcze moge dodac... Znajomy, na moja prosbe, poprosil administratra linuxpl (przez GG) o haslo do mojego panelu klienta - bez wahania dostal, bez zadnych dodatkowych pytan! Tak nie postepuje zaden szanujacy sie hosting, przynajmniej mi sie tak wydaje.

 

Dobra to ja mogę potwierdzić to, że Pan Grzegorz lubi bazy danych aż nadto i nie usuwa .bash_history

Ale to stara historia której nie chce odkopywać, serwer był znajomego i on to jakoś wyjaśnił.

Więc wyżej opisane rzeczy mogły mieć miejsce ...

 

To od razu ten hosting dla mnie do śmietnika idzie.

 

Jakie hostingi byście polecili ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja domeny na 2 lata to u Nas 69 zl brutto.

Moge zaoferować przy opłacie za 2 lata pakiet start za 100zł brutto - ale nie napisałeś co dokładnie rozumiesz przez "porządne forum żeby utrzymało pokaźną liczbę użytkowników", bo za 80 zł/2 lata nie dostaniesz kokosów.

 

Łącznie wyjdzie Ci 170zl/2 lata, tyle że jak pisałem - nie licz że udźwignie to duże forum z masą wtyczek i obciążające znacznie CPU.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kei.pl

 

 

 

Witam

 

Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie bo to mój pierwszy post wink.png

 

Szukam w miarę solidnego taniego a zarazem dobrego hostingu z domeną .com jak będę płacił dobrze by było gdybym zapłaci z góry za 2 lata ale też może być rok.Na hostingu ma się znajdować porządne forum żeby utrzymało pokaźną liczbę użytkowników do wydania mam max 150zł.

 

P.S Przeglądałem oferty w internecie i znalazłem linuxpl.com tani i podobno dobry ale słyszałem o jakiś problemach np :

 

 

 

 

 

To od razu ten hosting dla mnie do śmietnika idzie.

 

Jakie hostingi byście polecili ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam na http://netdc.pl

Znajdzie Pan tam wszystko czego szuka w korzystnej cenie. Hosting WWW realizujemy na mocnych maszynach RACK w konfigurajach dwuprocesorowych z zewnętrznymi macierzami dyskowmi. Całość umieszczona jest w naszej serwerowni w Zamościu tak więc nie będzie problemu z utrzymaniem Pana forum.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o prohost.pl 100zł za rok .

 

Tak na początek z 50 użytkowników zarejestrowanych i może 20-30 online coś tego typu forum.

Edytowano przez 24h (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy dla Państwa (użytkowników WHT) naciągnąć reguły promocji i w przypadku zamówienia opcji Serwer Plus dołożymy domenę .com gratis na pierwszy rok. Odnowienie (i kolejne lata) zgodnie ze standardowym cennikiem domen/hostingu znajdującym się na naszej stronie.

 

Więc, koszt na pierwszy rok 100 zł netto za pakiet Serwer Plus z domeną .com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×