Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

StreetView Google w Polsce!

Polecane posty

Ja się dowiedziałem dopiero dziś rano, że to działa :P Ni mogę sobie wyobrazić tego, jak te samochody to fotografują, jakiego sprzętu używają, jak to działa ? Chciałbym zobaczyć takie auto googla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździ autko od Google (widać, że z jest z G, nie ukrywają tego) i robią masę fotek, a później ich algorytm przetwarza zdjęcia i tworzy całość.

 

Do SW używali tych samochodów -> http://expressilustrowany.pl/piotrkowska-i-robotnicy-juz-w-google-street-view,artykul.html?material_id=4f44c993fbaedd461b000000 ale osobiście widziałem kiedyś inne cudo od Google robiące foty :)

 

Poza tym "Googlarze" robią zdjęcia nie tylko do SW - po Łodzi jeżdżą po różnych okolicach i cykają foty, aby zapełnić mapy zdjęciami. Podejrzewam że w innych miastach jest podobnie.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu widziałem gooloskie samochody na głównych ulicach Gdyni. Razem 4 sztuki naliczyłem, podobno podzielili auta na Gdynię i Gdańsk. Mam nadzieję, że nie zapomnieli o Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam na to takie zdanie, że aż mi się nie chce pisać.

Gdybyśmy mieli rząd używający mózgu to by te globalne-newworldorder-s-syny nie miały wstępu na polskie ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich blachach są te samochody?

 

Bodajże holenderskie. Już 2 czy 3 lata temu spotkałem kilka Opli Astra z dziwnymi instalacjami na dachu w Warszawie, nawet raz w jakimś miejscu typu przebudowa osiedlowej drogi gdzieś pod miastem ;-).

 

Bardzo fajna rzecz. 15 lat temu jarałem się przygodówkami typu Phantasmagoria, gdzie było kilka lokacji na krzyż w "filmowej jakości" zawartych na iluśtam płytach, a teraz można chodzić sobie "wirtualnie" po własnym i nie tylko mieście i rozglądać się we wszystkie strony używając przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pawel_15 błagam... nie załamuj mnie...

no i nie zaczynajmy dyskusji typu "co tam cenzura w internecie, ja nic złego nie robię"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ta grzybiarka to nie ma specjalnie czym oddychać, fajny wizerunek PL się w necie prezentuje :D Wypadki samochodowe, pijaki na wsiach, pink-grzybiarki... Nawet jeżeli to jest stan faktyczny to w necie będzie że PL to mniej cywilizowany kraj niż RU, w sumie ... Tego Józka powinni wymazać, to samo tą grzybiarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich blachach są te samochody?

Widziałem gdzieś zdjęcia takiego googlecar'a (chyba na wykopie) mniejsza z tym, autko było na niemieckich blachach :P

 

Na jakich blachach są te samochody?

Widziałem gdzieś zdjęcia takiego googlecar'a (chyba na wykopie) mniejsza z tym, autko było na niemieckich blachach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×