Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lejman

VPS z kartą graficzną

Polecane posty

Witam.

Poszukuje VPS z kartą graficzną do bota do gry. Jest szansa znaleźć taką maszynę czy dedyka i pisać o włożenie jakiejś karty graficznej. Gadałem też ze znajomym(ma własną firmę) i mi mówił, że zrobiłby taką maszynę ale mnie koszty nie puszczają. Jeżeli ktoś byłby chętny na złożenie się na takiego dedyka to proszę o PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę wszędzie ale na VPS nie ma szans, jedynie serwer dedykowany i tam włożyć jakąś kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze o to chodzi. Może to być gra przeglądarkowa i wtedy wpisujesz w programie graficznym ustawienia bota i odpalasz, na tym się rola grafiki kończy i do tego wystarczy wirtualny pulpit + vnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Xen HVM posiadasz dostęp do VNC (puplit , tak jak w komputerze na linuxie)

Jeżeli to Ci starczy to napisz do idhosting.pl (mailem) oni indywidualnie oferują tez Xeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Nie zawsze o to chodzi. Może to być gra przeglądarkowa i wtedy wpisujesz w programie graficznym ustawienia bota i odpalasz, na tym się rola grafiki kończy i do tego wystarczy wirtualny pulpit + vnc

 

Chyba chodzi o to:

Odpalasz grę(tibia, metin) później bota i ta gra+bot jest cały czas uruchomiony.

 

 

@do autora

I pewnie chcesz żeby był WinXP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chodzi o bota do gry LOL. Odpala się bot, on odpala launchera z klientem i sam już wszystko robi. Muszę mieć dedykowaną kartę graficzną z pixel shader 2.0 i direct3d. Jeżeli chodzi o parametry VPSa to 2-3GHz i 2-3GB Ram i Windows. Łącze nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na jakiej zasadzie miałoby to działać, nie wyobrażam sobie przydzielenia do konkretnego VPSa mocy obliczeniowej karty graficznej. Nie jestem pewien ale na 99% nie da się postawić takiego VPSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie - ile masz przeznaczone na to?

Pewnie chciałbyś wydać okolo 50-70 zł. Sam dedyk z parametrami co podałeś wyżej to około 150 zł koszt miesięczny (dolicz jeszcze grafike)..

Jest sens? Lol to i tak gra w której dochodzisz do 30 lvla i jest finito. Lepiej samemu pograc (wiem bo gram :P )

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za +/- 200zł możemy złożyć serwer dedykjowany z fajną grafiką.

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×