Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

ActiveH.pl / szybki, darmowy i niezawodny hosting

Polecane posty

Witam,

 

Ostatnio z tego forum mój temat został usunięty, jednak po dyskusji w innym temacie doszedłem do wniosku, że była to chyba tylko pomyłka Pana Tomasza i temat chyba mogę ponowić.

 

Proszę o opinie, ocenę serwerów www oraz samej strony. Wszelkie propozycje, błędy na stronie fajnie by było zgłosić w tym temacie bądź na PW. Będę bardzo wdzięczny.

 

ActiveH.pl to usługa darmowych kont WWW, udostępnianych wszystkim chętnym użytkownikom. Aby skorzystać z naszych usług za darmo wystarczy, że wypełnisz krótki formularz rejestracyjny.

 

Parametry serwerów

· 1 GB przestrzeni dyskowej

· 30 GB transferu miesięcznie

· ionCube loader, DirectAdmin PL

· MySQL, PHP5, FTP, XML, CGI...

 

 

Adres strony: http://www.activeh.pl

 

 

Kontakt:

E-mail: bok@activeh.pl

http://activeh.pl/support/client.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy ci parę rad, mimo wszystko się do nich nie zastosowałeś. Layout taki sam, a pan Tomasz mógł usunąć choćby że ten temat ma charakter promocyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem otrzymałem parę rad i są one aktualnie realizowane, w tym pakiet free aby rozciągnąć na całą długość muszę napisać od nowa CSS. Co do charakteru promocyjnego, taki sam ma temat Ct8 i nie został usunięty więc w podobnej formie przedstawiłem mój projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś zbierać danych osobowych w serwisie z darmowym hostingiem.

 

a także utratę danych z dowolnej przyczyny.
?

Wytłumacz mi to osobowych też ?

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do danych nie są one wymagane, gwiazdki pozostały jednak sprawdzanie obowiązkowych pól zostało usunięte (gwiazdki z formularza zostaną usunięte).

 

Jeżeli chodzi o ten podpunkt w regulaminie dotyczy danych na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same gwiazdki tego faktu nie zmienią większość osób wypełni te pola, daj komunikat jakiś czy jeśli nie potrafisz tego zmienić postaw proste api do da.

Serwis kolorystycznie przypomina serwis erotyczny a nie hostingowy , nazwa serwisu jak by ku pamięci produkcji mgr inz .miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie powinieneś zbierać danych osobowych w serwisie z darmowym hostingiem.

 

A podasz podstawę takiego twierdzenia? Najlepiej prawną.

 

Co do danych nie są one wymagane, gwiazdki pozostały jednak sprawdzanie obowiązkowych pól zostało usunięte (gwiazdki z formularza zostaną usunięte).

To, że dane osobowe nie są wymagane, nie oznacza że ich nie zbierasz jeśli pozostawiłeś pola w formularzu. A jak zbierasz, to masz obowiązek zarejestrowania bazy danych w GIODO (oraz kilka innych ustawowych obowiązków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zbierania, czy rejestracji? Jeśli chodzi o zbieranie, to nie będę protestował. Jeśli chodzi o rejestrację, to się nie zgodzę. Każdą bazę danych osobowych należy zarejestrować, chyba że Ustawa mówi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat spadł dość nisko pozwolę sobie podbić i poinformować, że wdrażam już nową grafikę. Kiedy dokładnie będzie wszystko gotowe jeszcze nie wiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że taką informacją powinieneś się podzielić PO wdrożeniu, a nie przed? Nikogo nie interesuje co chcesz zrobić, a co zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że taką informacją powinieneś się podzielić PO wdrożeniu, a nie przed? Nikogo nie interesuje co chcesz zrobić, a co zrobiłeś.

 

Chciałem odświeżyć temat, ponieważ spadł dość nisko i prawie nikt go nie odwiedzał. Pozwoliłem sobie przy okazji dodać informację o wdrażaniu nowej grafiki. Czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×