Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cibiman

[zlece] Streaming z kamer ip na strone www

Polecane posty

Posiadam goły serwer vps, domeny i miejsce pod hosting.

Chce aby po wejściu na strone wyswietlał sie obraz z kamery lub miniaturki z kamer a po kliknieciu obraz z danej kamery . Prosze o propozycje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w poniższym zdaniu?

 

"Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego iż jest to od niektórych osób wymagane a od niektórych nie ! co 3 post w dziale giełda nie posiada ceny ,dla mnie osobiście jest to jakaś lipa .Jak ja zamawiający mam narzucić swoją cene ?

 

 

100 do 200zł netto Fvat mile widziana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I większość takich postów po zwróceniu uwagi jest uzupełniana o cenę, albo jest usuwana od razu przez miłościwie nam panujących moderatorów. Ty nie narzucasz ceny, Ty podajesz budżet. Dzięki temu potencjalny zleceniobiorca wie, czy traktujesz go poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I większość takich postów po zwróceniu uwagi jest uzupełniana o cenę, albo jest usuwana od razu przez miłościwie nam panujących moderatorów. Ty nie narzucasz ceny, Ty podajesz budżet. Dzięki temu potencjalny zleceniobiorca wie, czy traktujesz go poważnie.

 

Wcześniej nie była usuwana, a były usuwane moje posty o zwracanie uwagi na ten temat. Widocznie ostatnio tak się nie dzieje, bo ktoś bardziej szanowany miał podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. Bez fv niestety - freelancer. Jeżeli nie chcesz żadnych paneli, tylko czysta strona (layout gotowy - ja nie wykonuję) to spokojnie w 150 się zmieścimy,a nawet mniej. Pisz na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×