Skocz do zawartości
ibazyonline

Sprzedam Bazę adresów e-mail

Polecane posty

Baza adresów e-mail została stworzona z zachowaniem praw użytkowników i firm, na podstawie danych ogólnodostępnych w Internecie.

Baza liczy dokładnie 2 045 263 unikalnych i niepowtarzalnych (bez duplikatów) adresów e-mail.

Adresy e-mail należą do polskich użytkowników.

Baza idealnie nadaje się do promocji swoich usług i produktów. Daje szeroki dostęp do potencjalnych klientów.

Screeny, próbka oraz więcej informacji pod adresem: ibazyonline@gmail.com

Forma rozliczenia: przelew (baza wysyłana po przesłaniu potwierdzenia dokonania przelewu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownicy mają świadomość, że zostaną sprzedani i godzą się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igorek, przestań wszędzie spamować. Już nie mogę czytać tych twoich postów, wszędzie wciśniesz swoje nonsensy. Jeżeli jest wszystko z zachowaniem praw, to użytkownicy musieli wyrazić zgodne na wysyłanie do nich mailingu, także twoje pytanie jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igorek, przestań wszędzie spamować. Już nie mogę czytać tych twoich postów, wszędzie wciśniesz swoje nonsensy. Jeżeli jest wszystko z zachowaniem praw, to użytkownicy musieli wyrazić zgodne na wysyłanie do nich mailingu, także twoje pytanie jest zbędne.

 

Jedna sprawa, to wyrażenie zgody na wysyłkę mailingu,a druga na sprzedaż adresów e-mail.

Akurat to pytanie jest na miejscu.

Czy możesz wystawić F-VAT?

Możemy spisać pisemną umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej wścibskości nauczyłem się tutaj na forum, a ty Gutaj jak nie chcesz nie czytaj moich postów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepowtarzalnych (bez duplikatów) adresów e-mail

 

Bardzo dobrze, że doprecyzowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam do sprzedania bazę email, łącznie przeszło 3 000 000 adresów email.

 

pochodzenie, bazy zostały zakupione na różnych portalach i serwisach aukcyjnych.

 

Będąc przewidującym:

- Nie wystawiam FV i nie podpisze umowy (no chyba że będzie klauzura że nie ponoszę odpowiedzialności za dostarczoną bazę email )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli baza jest nielegalna jeśli nie chcesz podpisać. Domyślam się, że mało kto zgodził się na sprzedaż jego danych i mało komu to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc przewidującym:

- Nie wystawiam FV i nie podpisze umowy (no chyba że będzie klauzura że nie ponoszę odpowiedzialności za dostarczoną bazę email )

 

Czyli na co ma być ta umowa? :D

Zobowiązuje się do dostarczenia bazy danych zawierające e-maile użytkowników, jednocześnie zaznaczając,że nie mogę zagwarantować ich legalnego pochodzenia,oraz tego,że użytkownicy wyrazili zgodę na sprzedaż ich danych,oraz wysyłkę maili na ich adres

Jaja sobie robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×