Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DoMeK

Strona WWW - Początkujący .

Polecane posty

Witam !

 

Chciałbym założyć swoją własną stronę www , jestem na poziomie - początkujący .

Nigdy nie miałem styczności w zakładaniu własnych stron internetowych .

Chciałbym żebyście mi doradzili , co by było dla mnie najlepsze i w miarę dobre .

 

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego html się tak od razu nie nauczysz, trzeba sporo czasu na opanowanie tego nie wspominając o php jeżeli chciał byś oprzeć właśnie stronę na php.

Można samemu się uczyć, lub zatrudnić do tego firmę która profesjonalnie ci wykona serwis no ale to jak wiadomo kosztuje.

P.S

A tak z trochę innej beczki stronę możesz także postawić na gotowych skryptach php np wordpress instalujesz go raz a dalsza obsługa jest już praktycznie w panelu admina, tylko tworzysz lub kupujesz, albo sciągasz darmowy szablon skórkę modyfikujesz od strony graficznej i masz pełno wartościową stronę www. Do wordpressa można dodać wiele pluginów stronę można postawić w ten sposób w 15 minut.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego html się tak od razu nie nauczysz, trzeba sporo czasu na opanowanie tego nie wspominając o php jeżeli chciał byś oprzeć właśnie stronę na php.

Można samemu się uczyć, lub zatrudnić do tego firmę która profesjonalnie ci wykona serwis no ale to jak wiadomo kosztuje.

P.S

A tak z trochę innej beczki stronę możesz także postawić na gotowych skryptach php np wordpress instalujesz go raz a dalsza obsługa jest już praktycznie w panelu admina, tylko tworzysz lub kupujesz, albo sciągasz darmowy szablon skórkę modyfikujesz od strony graficznej i masz pełno wartościową stronę www. Do wordpressa można dodać wiele pluginów stronę można postawić w ten sposób w 15 minut.

Polecasz Może jakiś fajny skrypt lub jakiś fajny szablon ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest, czy chcesz uczyć się, czy też potrzebujesz strony i to zmusza Ciebie do nauki.

Nauka html na jedną stronę nie ma sensu, chyba że interesuje Ciebie ten temat i masz zamiar się w to bawić.

 

Jeśli potrzebujesz jedną stronę np. do firmy, skorzystaj z kreatora stron lub instalatora + skorka.

Jeśli jednak chcesz pobawić się w to dłużej, wtedy opisane lekcje html powyżej i ogrom czasu na stworzenie piewrszej strony jako tako wyglądającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest, czy chcesz uczyć się, czy też potrzebujesz strony i to zmusza Ciebie do nauki.

Nauka html na jedną stronę nie ma sensu, chyba że interesuje Ciebie ten temat i masz zamiar się w to bawić.

 

Jeśli potrzebujesz jedną stronę np. do firmy, skorzystaj z kreatora stron lub instalatora + skorka.

Jeśli jednak chcesz pobawić się w to dłużej, wtedy opisane lekcje html powyżej i ogrom czasu na stworzenie piewrszej strony jako tako wyglądającej.

Nie nie chodzi mi tylko 1 zrobienie jednej strony , raczej nie mam za bardzo chęci by się dalej w to bawić .

Jedna strona w zupełności wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to ma być jedna, to nie lepiej zamówić to i dać do zrobienia profesjonalistom?

 

U nas masz taki kreator stron www, masz gotowe szablony, wybierasz kategorię, zmieniasz zdjęcia itp. Jeśli coś takiego Ci wystarczy to zapraszam do testów. Link do konta testowego: https://www.service....dule=25&cid=184

 

Usługa widoczna w cPanelu nazywa się rvsitebuilder.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to się zastanów bo raz piszesz że nie chodzi ci o "1 zrobienie jednej strony", a jeszcze w tym samym poście piszesz że nie chcesz się w to dalej bawić.

 

Jeżeli to "impreza na raz" to zainstaluj CMS+szablon lub skorzystaj z usług Mzone i kreatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tworząc stronę www musisz mieć na nią pomysł oraz plany o czym będziesz na niej pisał itp.

Jeżeli chodzi o skrypty polecam Wordpressa, Drupala, Joomlę, pligg, mambo tych skryptów jest naprawdę bardzo dużo skórki do nich znajdziesz w necie.

 

Jeżeli chcesz by ktoś wykonał to za ciebie lub zrobił stronę od podstaw w wybranym języku to tu mogę polecić siebie, wykonam ci wszystko co zamówisz w nie wygórowanej cenie do tego dostaniesz faktórkę vat, ale pamiętaj także że niema nic za darmo bo tworzenie witryny od podstaw grafika kodowanie jest przy tym trochę roboty.

 

Najprościej i najtaniej będzie zainstalowanie wordpress lub innego skryptu i sobie go samodzielnie skonfigurowanie pod siebie.

A jeżeli tak tylko pytasz bo chcesz się pobawić to poczytaj se jednak poradniki, ebooki na temat tworzenia stron www i się ucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×