Skocz do zawartości
websign

[wirtualny] Hostingi SEO, w tym zagraniczne

Polecane posty

Witam

 

Szukam hostingów SEO (powiedzmy 10 i więcej IP) w cenie do 300 - 600 zł rocznie, preferowane CPU min. 5%, nieograniczona lub duża ilość domen do podpięcia (500 wystarczy), pojemność do 10 GB, transfer bezpiecznie 60-80 GB.

 

Mogą być w Polsce, mogą za granicą. Polskie hostingi w tej cenie powoli mi się chyba kończą i szukam czegoś nowego. Preferowany Directadmin, bo z tego co widziałem jak jest kilka IP to trzeba do każdego IP osobnego cpanelu, co potem w zarządzaniu jest średnio wygodne.

 

Z polskich hostingów seo mam:

 

linux.pl (seo)

hoseo

altblue

iswift

jupe

neteasy (seo)

 

szybki-serwer.pl (ten odpada zupełnie po ostatniej tygodniowej awarii)

group5 - tu się muszę zastanowić

 

Jest jeszcze trochę polskich seo hostingów, ale te co znalazłem przekraczają budżet 600 zł rocznie albo też mają inne spore ograniczenia typu limit cpu 1 lub 2% albo limit 100 domen .

 

Z kolei zagraniczne te co znalazłem są dużo droższe, bo to głównie VPSy, a niestety nie bardzo się znam na zarządzaniu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze ofertę seoline.pl np. oferta MINI SEO, w razie pytań pisz na kontakt@seoline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, pakiet IRC4 powinien być odpowiedni.

 

Ten typ konta oferuje między innymi Dostęp do 42 adresów IP w ośmiu klasach C, nieograniczoną liczbę domen i możliwość wykupienia prywatnych adresów IP.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×