Skocz do zawartości
xscripts

[SPRZEDAM] LICENCJA DOŻYWOTNIA DIRECTADMIN INTERNAL

Polecane posty

Witam, tak jak w tytule mam na sprzedaż licencje DirectAdmin Dożywotnią Internal u freecast.pl, mam ją od 2 tygodni. Bez problemu za pośrednictwem freecast można zmienić IP oraz Systemy operacyjne. Zakupiłem ją za 270 zł. Ze względu ze jestem świezakiem na forum mozecie mnie nie darzyć zaufaniem dlatego też nie ma problemu aby wykonać transakcje za pośrednictwem Allegro.

 

 

Szczegóły

Kontakt GG:38974463

Cena: 250 zł ale możemy negocjować.

 

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na GG lub PW.

 

Czekam i zależy mi na szybkiej sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bigsomk?

Więc radzę uważać na tego gościa, jeśli ktoś będzie chciał kupić tą licke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Proszę o dowody na to iż jestem Bigsmok którego zresztą nie znam.

Jesteś niepoważny i uważaj na słowa, lubisz słowka rzucać na wiatr.

Dla pewnością można wszystkie transakcje przez Allegro zrobić na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Proszę o dowody na to iż jestem Bigsmok którego zresztą nie znam.

A no np po mailu przypisanym do konta..

 

A że było niedawno pare oszustw to jesteśmy ostrożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200 zł brutto (162,6 netto) można mieć licencję od firmy z tego forum. Więc jeśli miał bym wybierać między użytkownikiem z 0 (słownie: zerową) ilością postów, i licencją zakupioną w freecast (mam dziwne przeczucia, że może się z nią stać to samo co ostatnio z licencjami uphosta?) to wybór jest prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... kupiłeś za 270 zł 2 tygodnie temu, a teraz szybko za stówe mniej... coś tu śmierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A dasz SS że kupiłeś dwa tygodnie temu? Jakiś SS faktury czy nawet SS w panelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem od razu że to on - nawet nie odpisałem mu na tego 2 maila i miałem zamiar napisać do Miłosza aby sprawdził te konto czy to czasem nie jest on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem zamiar napisać do Miłosza aby sprawdził te konto czy to czasem nie jest on.

Byłem szybszy cool.png

 

Miałem chęc kupić ta licencje ale jak dostałem oferte że licencja + templatki whmcs+ style DA za 120 zł to wiedziałem czym to pachnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencji INTERNAL nie wolno odsprzedawac

 

tak gwoli informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200 zł brutto (162,6 netto) można mieć licencję od firmy z tego forum. Więc jeśli miał bym wybierać między użytkownikiem z 0 (słownie: zerową) ilością postów, i licencją zakupioną w freecast (mam dziwne przeczucia, że może się z nią stać to samo co ostatnio z licencjami uphosta?) to wybór jest prosty smile.png

Nie wiem, co UPHOST robił z licencjami DA to ich biznes, każda firma prowadzi swoja politykę biznesu, ale chyba nie muszę ci tego tłumaczyć i proszę nie porównuj FREECAST do UPHOST, bo to zupełnie inne firmy oraz ludzie, którzy ja prowadzą, równie dobrze ja mogę napisać, że firma PRO ADMIN jest taka czy owaka. Skończ z takimi wypowiedziami, bo tylko oczerniasz nas bezpodstawnie. Lepiej zajmij się swoim biznesem abyś ty nikogo nie zrobił w konia a może już zrobiłeś ?biggrin.png

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Eeee, to już lepiej kupić chyba u firmy ale na legalu i z gwarancją :) Chyba że ktoś woli zaoszczędzić kilka zeta i mieć potem problemy i żale wylewać, cóż, frajerów nie brak ale dobrze że są, bo można się z takich pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawane przez nas licencje są jak najbardziej legalne i z gwarancją Pawle wink.png

 

Pawłowi chodziło o to że LEGALNA licencja internal to kupiona w firmie w ktorej ma się usługi. dlatego jest to licencja Internal (wewnętrzna) a nie external.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Marek lecz klient który kupuje licencje może chcieć wystartować ze swoim interesem i jest mu potrzebna licencja INTERNAL, którą będzie używał w swojej firmie.My jesteśmy tylko polskim pośrednikiem sprzedającym licencje DA I nie wiemy gdzie i jak ta licencja będzie używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja Internal może być używana tylko wewnątrz infrastruktury firmy, która tą licencje sprzedaje.. Więc jak idzie do innej firmy, to licencja mu przepada..

A nie jak Ty myślisz, że on będzie sobie w swojej używał i będzie OK. Także IMO nie można odsprzedawać licencji typu Internal.

 

Internal licenses are available to dedicated server providers or dedicated server resellers only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć skrajność że ktoś kupi serwer we Freecascie i będzie chciał tego Internala, to wtedy raczej oficjalnie problemu nie będzie ;)

 

A tak już mniej oficjalnie to dobrze każdy wie że pełno firm sprzedaje licencje Internal i nie dba o to aby były one używane na serwerach wykupionych u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na to wychodzi, że Irek z MZONE I wiele firm oferujących licencje DA INTERNAL sprzedaje nielegalnie?. Nie róbcie zamieszania z niczego autor tematu zakupił licencje u nas na takich samych zasadach, co by np. kupił u MZone, lecz tu jest taka polityka, że jak ktoś kupi u FREECAST to jest Shit a w innej firmie ta sama usługa jest ok przestańcie już z takim podejściem, bo to żenujące.

Zgadzam się z tym co napisał xorg niestety plusa dać nie mogęwink.png

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

yyy jakim podejściem? przecież sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa. Jedyne legalne rozwiązanie to sprzedawanie licencji typu internal (jak sama nazwa wskazuje) do swoich usług, w obrębie swoich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na to wychodzi, że Irek z MZONE I wiele firm oferujących licencje DA INTERNAL sprzedaje nielegalnie?.

Freecast, dla Twojej informacji sprzedajemy tylko licencje na nasze serwery. Dawno nie sprzedaliśmy licencji na obcy serwer.

Tak więc proszę zastopuj trochę i zastanów się co piszesz.

 

Z tego co wiem to Ty sprzedajesz licencje gdzie popadnie, tak więc wypowiadaj się za siebie!

 

Sprzedając licencję Internal każdemu kto się nawinie łamiesz regulamin DA i psujesz rynek.

Freecast: Nie życzę sobie abyś dawał więcej takich przykładów odnośnie naszej firmy.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jakim podejściem?

 

Sprzedajemy licencje INTERNAL oficjalnie na nasze serwery a nieoficjalne na serwery zewnętrzne większość firm oferujące DA tak robi ,,poza plecami firmy DA" i nikt nie robi z tego szumu wiec, w czym problem?

 

Freecast, dla Twojej informacji sprzedajemy tylko licencje na nasze serwery. Dawno nie sprzedaliśmy licencji na obcy serwer.

Tak więc proszę zastopuj trochę i zastanów się co piszesz.

 

Z tego co wiem to Ty sprzedajesz licencje gdzie popadnie, tak więc wypowiadaj się za siebie!

 

Sprzedając licencję Internal każdemu kto się nawinie łamiesz regulamin DA i psujesz rynek.

Freecast: Nie życzę sobie abyś dawał więcej takich przykładów odnośnie naszej firmy.

 

To czemu twoja oferta mówi całkiem co innego ?http://www.service.m...p?/cart/&step=0

 

I w zamówieniu należy podać ip serwera, na którym będzie instalowana licencja skoro instalujesz licki tylko na swoich serwerach. Nie chce mi się w to wieżyc gdybyś sprzedawał wewnątrz firmy np. na serwerach VPS wgrywałbyś taka licencje od razu i z głowy a tak to klient może napisać do DA o zmianę ip i już sprzedana przez ciebie licka jest nielegalna . Takie tłumaczenie to żadne

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że trzeba podać IP, jak mam wygenerować licencję jak klient ma 2,3 10 IP? Mam mieć szklaną kulę jak Ty która mi powie które IP będzie używane do instalacji oprogramowania?

Nie kompromituj się lolek. Ja mam trochę więcej serwerów do zarządzania niż Ty. Nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich IP przydzielonych dla klienta, te są weryfikowane po otrzymaniu zamówienia.

 

Już lepiej nic nie pisz, bo tylko sobie wrogów robisz. Przyjaciół to chyba nie masz jednak za wiele.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×