Skocz do zawartości
gibos

[wybór] domeny na serwis o zwierzętach domowych

Polecane posty

Witam,

 

Chce otworzyć serwis (społeczność + informacje) o zwierzętach domowych m.in.

 

- terrarystyka

- akwarystyka

- gryzonie

- psy

- koty

 

Do wyboru mam domeny np.

 

- ZooRaj.pl

- Pupiler.pl

- zoologiczne.info

 

- pupilia.pl

- pupilmania.pl

- zooholik.pl

 

 

Jest coś w nich szczególnego? np. któraś z nich jest bardziej odpowiednia (z uwagi na tematykę, łatwość zapamiętania ew. dalsze tworzenie "marki")?

 

Dziękuję za pomoc

 

PS: kwestia tematycznych domen w (.pl) jest sprawą już trudną, a budżet projektu raczej jest na poziomie hobby a niżeli prawdziwego jakiegoś startupu więc tym przede wszystkim się kieruję.

Edytowano przez gibos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Lepiej nie zakładaj takich tematów bo ktoś rzuci fajny pomysł, drugi wykupi przed tobą domenę i będziesz musiał szukać dalej albo odkupić od niego 10x drożej (lub więcej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to już raczej nie mój problem (to tylko hobby, więc na bank nie kupię od kogoś) a problem tego kogoś kto jest szują smile.png Może i jestem trochę idealistą, ale to mój świat smile.png

 

 

PS: a 3 pierwsze domeny już posiadam.. i zapewne (jak nie będzie ciekawych argumentów czy pomysłów) dobiorę i tak coś z tego.

Edytowano przez gibos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w nich szczególnego? np. któraś z nich jest bardziej odpowiednia (z uwagi na tematykę, łatwość zapamiętania ew. dalsze tworzenie "marki")?

Z tych co wypisałeś: pupiler.pl fajnie brzmi - łatwa do zapamiętania. Ewentualnie pupilmania.pl - również fajna.

 

pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanowiłbym się nad jeszcze jakąś inną domeną, bo pupiler kojarzy się stricte z psami,kotami, a ja widzę tam także akwarystykę lub terrarystkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też mam takie wrażenie, problem jest jednak w wolnych domenach, bo jest z tym słabo w tej tematyce, odkupienie sensownych jest bardzo drogie(co kompletnie mija się z celem) a żeby objęła nazwą cały zakres tematyczny to trochę ciężko... Dlatego myślałem o "zoologiczne.info" jako zoologiczne informacje, ale mam zamiar jeszcze uruchomić społeczność i tutaj już zupełnie mi nie pasuje, szczególnie, że będą wchodzili w grę użytkownicy, którzy chcą dodać swą "słit focię" z pupilem

 

Petmaniak.pl ?

 

 

Może jakieś propozycje w granicach rozsądku?

Edytowano przez gibos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Żadna mi się nie podoba.

Adresy trochę z lat 90ych podobnych do commodore ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Pod forum o tematyce terrarystycznej mogę Ci sprzedać smithi.pl Kontakt na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może coś z serii moje-zwierzaki.pl, moj-zwierzak.pl nie wiem czy domeny są wolne, ale można coś wymyślić. Ewentualnie oZwierzakach.pl, oZwierzaku.pl itp. Najlepiej usiąść przy kieliszku wina/piwie z laptopem i sprawdzać wolne domeny.

Edytowano przez artfoto (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Pupiler dobry. Dla jednych pupilkiem jest ich pies, dla innych ich żółw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×