Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
berix

wycena strony www opartej na wordpress

Polecane posty

Gość Pokuć

U lamera 200 do 300 zeta, u kogoś porządnego koło tysiaka, u firmy kilka tysięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie od 3000zł netto.

Zależy ile produktów i jakich funkcjonalności tam nie widzę (bo tam nie ma chyba sklepu, sam katalog?).

W przypadku zainteresowania, zapraszam pod linki w mojej sygnaturce.

 

Paweł_15 zobacz jakie tam jest drzewko produktów... to nie tylko grafa + osadzenie tego na skrypcie...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamer za 300 zeta też tego nie zrobi, tzn. zacznie ale nie skończy bo mu się to nie wyjdzie (nie opłaci się) i przerwie w połowie.

Jeśli szukasz firmy to od 2000 zł netto pewnie się ktoś znajdzie, kto ma sporo wolnego czasu, a zawsze te kilka złoty do przodu.

Ale będzie to firma jednoosobowa, bo w firmie gdzie pracuje grafik, koder to cena wzrośnie o kolejne 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o prywatną osobe -

webhosting + domena + treść (katalog przedmiotów)+ grafika +drobne pozycjonowanie (katalogowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli wybierzesz prywatną osobę to możesz w razie problemów liczyć tylko na siebie. Firmy zazwyczaj dają gwarancje poprawnego wyświetlania strony, oraz mogą zaproponować opiekę techniczną. A jak wiadomo osoba prywatna wykonuje zlecenie i kończy prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

artfoto albo prywatną osobę, które pracuje dla różnych firm i która profesjonalnie podchodzi do projektów : )

Jeśli chcesz kompleksowo, porządnie, bez kompromisów, prywatną osobę, ale bez akcji typu "studenciak zapił robaka i strona 3 dni leży"

- zapraszam do mnie. Kwota będzie niższa niż ta podana przeze mnie wyżej. Niestety, nie jestem w stanie zagwarantować cennika wspomnianego przeze mnie dwie linijki temu studenciaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, nie mowie, ze nie ma takich osób. Ważne, żeby spotkać się osobiście i zobaczyć co dana osoba sobą reprezentuje :)

Swoją drogą, Sponsi wystawiasz fvat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

artfoto nie ja osobiście, bo nie mam działalności (robię raczej dzieło), ale przez "buforującą" firmę.

 

@artfoto niżej, by nie nabijać postów:

 

No... heh (tu kiwam twierdząco głową).

A na marginesie - u mnie też cały soft legal. Że wiesz, nie ma lekko, ale jak na poważnie, to na poważnie...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak byś chciał na joomli to na PM mogę dać ci kontakt do osoby która mogłaby ci to wycenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak wiadomo, sam ZUS to aktualnie tysiaczek, dodatkowo wszystko kosztuje, ja sam za PSa płaciłem 3,3k brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×