Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webtalk

[Opinie/ocena] Forum dla początkuących grafików, webmasterów.

Polecane posty

webtalk_1330015984__logorekl.png

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Chciałbym Wam zaprezentować i równocześnie zaprosić na forum web-talk.pl na którym znajdziesz działy między innymi:

 

Dział reklamowy

-Świetne miejsce aby zareklamować swój serwis, każdy tutaj znajdzie serwis którego szuka, dzięki rozbudowanemu systemowi prefixów i tagów. Możesz poznać także opinie innych o Twojej stronie, dzięki temu będziesz wiedział w co włożyć ręce aby ulepszyć serwis. Jako, że IPB jest bardzo dobre w pozycjonowaniu, Twoja reklama szybko dotrze do osób, które mogą być zainteresowane Twoim serwisem.

 

Webmastering:

-Znajdziesz tutaj wszystko co przyda się początkującemu bądź zaawansowanemu webmasterowi, ciekawe i pomocne tutoriale, które pomogą Ci upiększyć Twój serwis a przy tym nauczą Cię czegoś przydatnego. Znajdziesz tutaj także porady webmasterów oraz możesz liczyć na ich pomoc. Do tego liczne kursy html/css dla początkujących, które zapoznają Cię z podstawami html/css.

 

Grafika:

-Prawdziwy raj dla grafików, możesz tutaj dzielić się swoimi pracami a dodatkiem jest rozbudowana galeria, która może posiadać każdy użytkownik, jest ona wbudowana w skrypt.

Do tego system ocen i komentarzy pomoże Ci dowiedzieć się co inni sądzą o Twoich pracach. Wraz z rozwojem forum, organizowanych będzie wiele konkursów graficznych w których będziesz mógł się wykazać swoimi umiejętnościami. Znajdziesz tutaj także dużo ciekawych graficznych tutoriali, dzięki którym nauczysz się fajnych efektów, które będziesz mógł wykorzystać do własnych prac.

 

Opinie o hostingach, domenach a także porady:

-Tutaj zapoznasz się z opiniami o hostingach, domenach oraz uzyskasz porady gdzie najlepiej korzystać z usług. Początkującym na pewno przydadzą się porady bardziej obeznanych użytkowników. Dzięki rejestracji i wzmożonej aktywności na naszym forum z czasem otrzymasz rabat na usługi hostingów, które z nami współpracują.

 

Najlepsze darmowe programy:

-W tym dziale znajdziesz najciekawsze darmowe programy przygotowane specjalnie dla Ciebie, które pomogą Ci spersonalizować Twój komputer. Wszystko specjalnie dla Ciebie. Jeżeli szukasz jakiegoś programu, znajdziesz go u nas a jeżeli nie to na pewno pomożemy Ci go odnaleźć wśród internetowego chłamu.

 

Skrypty, oprogramowania webowe:

-Ciekawe skrypty oraz oprogramowania typu MyBB, phpbb czekają na Ciebie w dziale skrypty i oprogramowania. Do tego możesz liczyć na pomoc jeżeli będziesz miał problem z jego konfiguracją. Dla Ciebie wybraliśmy specjalnie te najlepsze wszystkie w jednym miejscu, naszego autorstwa a także inne udostępniane za darmo.

 

Support MyBB

-Jeżeli prowadzisz własne forum oparte na skrypcie MyBB to dobrze trafiłeś! Znajdziesz u nas fachową pomoc, style MyBB które nigdzie poza naszym serwisem nie znajdziesz. Wykonujemy je sami, bądź przerabiamy darmowe, tak aby były bardziej efektowne wizualnie i funkcjonalne.

 

Pozycjonowanie i optymalizacja

- Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o pozycjonowaniu, bądź sam pozycjonujesz strony jest to świetnie miejsce na wymianę doświadczeniami z innymi użytkownikami. Dowiesz się tutaj również jak zoptymalizować swoją stronę.

 

Sprzęt i oprogramowanie

- Nie wiesz co kupić? Właśnie po to jest ten dział, tutaj pomożemy Ci złożyć sprzęt aby był podzespoły połączone ze sobą były najbardziej wydajne. Znajdzie tutaj także opinie o sprzęcie, oprogramowaniach darmowych jaki i tych płatnych. W każdej dziedzinie uzyskasz profesjonalną odpowiedź w miarę szybko udzielaną przez forumowach znawców.

Wiele innych

-Znajdziecie u nas więcej ciekawych działów, treści i opcji niektóre z nich są dostępne dopiero po rejestracji i zalogowaniu.

Ciekawe opcje na forum:

  • Blogi- każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do posiadania blogu na którym może pisać o rzeczach którymi się interesuje, może również komentować i oceniać blogi innych użytkowników.
  • Galerie- Każdy zarejestrowany użytkownik może mieć bardzo rozbudowaną własna galerię, dobre rozwiązanie dla grafików. Każdy może komentować, oceniać galerię i poszczególne zdjęcia.
  • Prefixy- dzięki tej opcji, szybko znajdziesz to czego szukasz. Wszystko będzie znakomicie opisane, rzeczy ważniejsze będą bardziej widoczne.
  • Shoutbox- trochę rozrywki nie zaszkodzi, shoutbox będzie z dźwiękiem dzięki temu zawsze będziesz wiedział jak ktoś napisze.
  • Darmowy hosting plików- bardzo przydatna funkcja w dzisiejszych czasach, możesz u nas do woli uploadować legalne pliki na nasz hosting.

Kliknij tutaj aby zobaczyć najnowsze informacje o serwisie

 

Zapraszamy Cię do nas!

Nie zwlekaj dołącz do naszego grona już dzisiaj!

 

web-talk.pl

Oprogramowanie forum: licencjonowane IPB w wersji: 3.2.3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualności:

Z racji tego, że serwis jest nowy szukamy osób, które chciałby dołączyć do naszej ekipy i pomóc w dalszym rozwoju forum

 

Dziękujemy za uwagę!

Edytowano przez regdos
4. Użytkownik powinien powstrzymać się od formatowania czcionki (pogrubiona czcionką, nie używamy rozmiaru "duży" i "ogromny"), od kolorowania oraz pisania Postów WIELKIMI literami. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak zabrzmi ważne, że jest to obiektywna ocena wink.png

 

Jednym się podoba innym nie, naturalne.

 

Styl jest kupiony i wizualne całkowicie przerobiony, teraz pracuję nad przerobieniem podstawowego, więc będą dwa do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

Edytowano przez webtalk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za legalny ip.board ;) Styl nie jest zły, jedyne co nie pasuje to logo i kolor aktywnej zakładki w menu. Aczkolwiek jeśli forum jest po części graficzne to przydałoby się coś bardziej oryginalnego i pomysłowego niż zwykły czarno-biały styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za legalny ip.board wink.png Styl nie jest zły, jedyne co nie pasuje to logo i kolor aktywnej zakładki w menu. Aczkolwiek jeśli forum jest po części graficzne to przydałoby się coś bardziej oryginalnego i pomysłowego niż zwykły czarno-biały styl smile.png

 

Zgadzam się z tym, serwis jest młody (od 3 dni jest w sieci) wkrótce zabiorę się za jakiś porządny styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie nie nie, to nie jest "jednym się podoba, innym nie"... naprawdę styl nie trzyma poziomu, można to zrobić o wiele ładniejsze, ciekawsze itd. Mi się nawet nie chce tam rejestrować, bo styl odpycha na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie, to nie jest "jednym się podoba, innym nie"... naprawdę styl nie trzyma poziomu, można to zrobić o wiele ładniejsze, ciekawsze itd. Mi się nawet nie chce tam rejestrować, bo styl odpycha na dzień dobry.

 

Każdy ma inne gusta, ale Twoja opinia daje do myślenia i na pewno zrobię nowy bardziej zachęcający styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ma raczej na myśli o braku charakterystyki czy też tej amtosfery forum jaka jest np tutaj.

Twóje forum natomiast ma kolory jednocześnie za ciemne otaczającym z bardzo jasną barwą. Co nie współpracuje ze sobą.

 

Wystarczy jak tło zmienisz na coś 'delikatniejsze' przyjemne dla oka.

I nie koniecznie musisz robić nowy styl. Trzymaj się jednej wersji i w nim twórz nowe zmiany.

 

Mam nadzieje że pomogłem smile.png

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogłeś i to bardzo niestety nie mam jeszcze na tyle postów żeby wystawić Ci rep ;) Ale na pewno się odwdzięcze. Zrobię właśnie tak jak mówiłeś, przerobię go na bardziej przyjazny dla oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw domyślny - mimo dziesiątek stylów defaultowy z IP.Board jest naprawde ładny, prosty i czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też nie podoba styl, w logo brak polskich znaków, w ogóle to logo już gdzieś widziałem. Nie wiem czy na WHT czy GHT było identyczne. Jeśli to ma być forum graficzne to powinno mieć jakiś szablonik na poziomie i przyjemny dla oka, a tutaj jest przeciwnie. Jak napisał Sponsi, nawet nie chce mi się rejestrować.

 

Powodzenia życzę w rozwoju forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda Marku, czasami nie warto przesadnie kombinować i wystarczy tylko dostosować standardowy wygląd pod swoje potrzeby.

Należy pamiętać, że im mniej bajerów, tym bardziej skupiamy się na treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też nie podoba styl, w logo brak polskich znaków, w ogóle to logo już gdzieś widziałem. Nie wiem czy na WHT czy GHT było identyczne. Jeśli to ma być forum graficzne to powinno mieć jakiś szablonik na poziomie i przyjemny dla oka, a tutaj jest przeciwnie. Jak napisał Sponsi, nawet nie chce mi się rejestrować.

 

Powodzenia życzę w rozwoju forum.

 

Logo jest stworzone od podstaw przeze mnie, być może widziałeś podobne, ale na pewno nie takie same.

 

Gwarantuje Wam, że w najbliższych dniach zmienię wizerunek na bardziej przyjazny dla oka. Po skończeniu dam tutaj info.

 

Dziękuje serdecznie za opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze jedna taka myśl - szkoda, że webtalk.pl zajęte... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zajęte sprawdzałem tą domenę jest chyba na premium.pl i droga ;)

 

Poprawiłem styl na jaśniejszy, mały screen:

 

webtalk_1330121602__nowy_styl.png

 

Zapraszam do testowania na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodziło, nie jest oczywiście to doskonałe jeszcze ale już lepsze od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macz beta, jeszcze tylko jakieś elementy podkreślające templatkę + coś ciekawszego w headerze i będzie git.

Aaa... i regulamin to chyba nie jest na serio?

 

Pliz, zapowiada się ciekawie, prawie się już zarejestrowałem, ale zróbcie to wszystko na porządnie...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas pracujemy nad poprawą wyglądu i rozwojem forum. Są już rabaty od firm dla naszych użytkowników.

Co do regulaminu, jest on bardzo ogólnikowy i "standardowy" dlatego znajduję sie pod koniec informacje, że może On ulec zmianie wraz z rozwojem forum, gdyż na początku ciężko zawrzeć w nim wszystkie paragrafy.

Edytowano przez webtalk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Acha, czyli po prostu nie został podmieniony z tym, co jest przy rejestracji...

 

 

Forum Terms & Rules Please take a moment to review these rules detailed below. If you agree with them and wish to proceed with the registration, simply click the "Register" button below. To cancel this registration, simply hit the 'back' button on your browser. Please remember that we are not responsible for any messages posted. We do not vouch for or warrant the accuracy, completeness or usefulness of any message, and are not responsible for the contents of any message. The messages express the views of the author of the message, not necessarily the views of this bulletin board. Any user who feels that a posted message is objectionable is encouraged to contact us immediately by email. We have the ability to remove objectionable messages and we will make every effort to do so, within a reasonable time frame, if we determine that removal is necessary. You agree, through your use of this service, that you will not use this bulletin board to post any material which is knowingly false and/or defamatory, inaccurate, abusive, vulgar, hateful, harassing, obscene, profane, sexually oriented, threatening, invasive of a person's privacy, or otherwise violative of any law. You agree not to post any copyrighted material unless the copyright is owned by you or by this bulletin board.

close_popup.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl bardzo prosty i taki może być. Nie wiem jak innych, ale mnie denerwuje dymek proszący o rejestrację. Którego nie da się wyłączyć.

Jeśli kogoś zaciekawi forum to z pewnością się zarejestruje, a ten dymek bądź co bądź mnie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×