Skocz do zawartości
luki1004

Nowe GHT? www.GHTalk.pl

Polecane posty

A no tak to jest jak się daje aż takie uprawnienia innym osobom i ma Pan teraz problemy i płacz.

Jednakże kwotę jaką Pan podał jest śmieszna za co aż 100k ? To nie onet.pl czy wp.pl żeby taką kwotę wołać... w sumie oni nie muszą bo taką politykę nie prowadzą więc nie ma co się dziwić. Jednak nie uważa Pan że to jest 'śmieszne' ? To zdecydowanie wygórowana cena na taką szkodę.

Głównie to też Pan na tym ucierpiał bo dał im Pan takie uprawnienia więc się nie ma co się dziwić że stało co się stało to logiczne zawsze znajdzie się ktoś kto lubi gdybać :)

 

Nie chce mi się dalej pisać... dziwie się że ten temat otwarty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie autor tematu proszę o zamknięcie. Bo robi tu się za duży spam. Odpowiedź dostałem, tyle mi wystarczy. Dalsze losy mnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A no tak to jest jak się daje aż takie uprawnienia innym osobom i ma Pan teraz problemy i płacz.

Jednakże kwotę jaką Pan podał jest śmieszna za co aż 100k ? To nie onet.pl czy wp.pl żeby taką kwotę wołać... w sumie oni nie muszą bo taką politykę nie prowadzą więc nie ma co się dziwić. Jednak nie uważa Pan że to jest 'śmieszne' ? To zdecydowanie wygórowana cena na taką szkodę.

Głównie to też Pan na tym ucierpiał bo dał im Pan takie uprawnienia więc się nie ma co się dziwić że stało co się stało to logiczne zawsze znajdzie się ktoś kto lubi gdybać smile.png

 

Nie chce mi się dalej pisać... dziwie się że ten temat otwarty.

 

Pozdrawiam

 

Tutaj się nie zgodzę...

 

Koszt jest mniej więcej odpowiedni gdyż forum było rozwinięte, wypozycjonowane i bardzo dużo osób odwiedzało. Po tych "cyrkach" forum było niedostępne przez kilkanaście godzin dodatkowo SKRADZIONO dane można powiedzieć że poufne (adresy e-mail, hasła, loginy itp.)

 

Dodatkowo wpłynęło to na wizerunek forum w sieci a także przekierowano forum na inny serwer co jest także bardzo negatywne.

 

Moim zdaniem przy odpowiedzialności zbiorowej to jest dobra kara (może górna granica) ale powinni się domagać takiego odszkodowania i skierować od razu sprawę do odpowiednich organów ścigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekierowania na inny serwer nie było. Został tylko index z tekstowym opisem nowego forum.

 

Do 21 nie było dostępu przez adres www.gamehostingtalk.pl, ponieważ przez mój błąd i rutynę wpisałem do konfiguracji tylko wersję bez www. Wcześniej był też licznik, który odliczał czas do ponownego uruchomienia forum i tez był dostępny tylko przez adres bez "www". Bardzo za to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

bez www oraz z www, nie działało. Przynajmniej u mnie. I był napis "GHT wracamy coś tam .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×