Skocz do zawartości
luki1004

Nowe GHT? www.GHTalk.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Czyli takie typowe polskie piekiełko :) Bo moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bunt ? Po prostu stwierdziliśmy że to nie ma sensu i odeszliśmy. Chyba większość by tak zrobiła jakby stwierdziała że jego praca nie ma sensu.

 

Dodatkowo nie cała administracja przeszła tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GHT wraca w starej formie (vB). Czas oczekiwania jest tak długi ze względu na zaistniałe okoliczności i potrzebę uruchomienia GHT na innej maszynie.

 

Problem jest głównie z wgraniem bazy (ponad 200MB) na moim ultrahiperszybkim łączu Neo 6. Jednak wszystko jak na razie idzie na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje można poczytać tutaj!

 

http://ghtalk.pl/vie...c.php?f=41&t=30

 

A to mnie wygięło :)

 

Widzę, że właściciel GameHostingTalk podkolorował swoją historie odn. oszustów. To zadam Panu pytanie. Niech Pan przeanalizuje wszystkie wiadomości z ostatnich tygodni, miesięcy. Myśli Pan. Zadaje pytanie o co mu chodzi. Myśli ponownie. Zdaje sobie sprawę, że źle ich traktował (oszukał?). Nie ma do siebie żalu. Jest egoistą. Chce im wytoczyć sprawę sądową.

1000 zł za każdą minutę? Hmmm, kolejne podkolorowanie historyjki zieloną kredką. Czytasz to. Co myślisz? Nie przemyślałeś sprawy. Ośmieszyłeś się publicznie. Żegnamy Cię.

 

Edit. Mi pewnie również wytoczysz sprawę sądową, że napisałem "ośmieszyłeś się". Ile za minutę obrazy? 1000 zł? A, jest płatność SMS?

Edytowano przez Crunch Bang (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lecę po orzeszki i po piwo, niezła gadka tam jest, same spiskowe spiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Ci cali administratorzy tego forum to banda dzieciaków, aż nie chcę pomyśleć, że kilku z nich prowadzi jakiekolwiek firmy..

 

Ja tutaj widzę przywłaszczenie cudzego mienia, bo jak inaczej można nazwać to, że moderatorzy kasują baze danych oraz wszystkie pliki z serwera, lub bóg wie co jeszcze z nimi robią i na dodatek robią przekierowanie domeny na swój nowy adres.

 

I proszę nie mówcie, że mieli do tego prawo, bo forum upadało i coś było trzeba z tym zrobić - o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@elcct

 

Masz wiaderko ;p?

 

Bo ja zabrałem sitko i łopatkę.

 

A tak poważnie, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie... Historia rodem z Pan Peper i Pingwiny :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Osoby gówno wiedzące a się wypowiadające smile.png

 

Panie nie gówno wiedzący prosimy o wypowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że na nowym ght ( http://gamehostingtalk.pl/ )nie będzie już widnieć

administrator/moderator

temat zamykam z powodu niskiej wartości merytorycznej

lub często się zdażało że post lądował w koszu z takiego samego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie żadne nowe GHT, tylko wraca to samo, sprzed zaistniałej sytuacji z przekierowaniem. Trwa to tyle czasu, dlatego że musiałem przywrócić forum i sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu.

 

Dodatkowo serwer, na którym miało stać forum jest na czas wyjaśnienia sytuacji zabezpieczony i wyłączony, dlatego forum będzie na tymczasowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

W związku z zdobytymi danymi osobowymi Kiska oraz Snakeya oraz masą obciążających dowodów za ich czyny;

 

- Użycie bezprawnie naszego adresu internetowego do własnych celów reklamowych,

- tymczasowa blokada działania forum,

- Działania na szkodę GameHostingTalk.pl

- Wykorzystanie wizerunku oraz renomy,

- przyczynienie się do tymczasowej niezdolności czerpania zysków,

 

zanim dostarczyli nam backup plików:

- zniszczenie kodowania plików forum,

- zablokowanie wszystkich użytkowników forum GameHostingTalk.pl co nie pozwala przywrócić tylko odpowiednich użytkowników forum, ale i tych wcześniej zbanowanych,

- zostawienie sobie tylnej furtki, która pozwoliłaby im na ponowne zniszczenie forum *(dlatego byli tacy pewni, że forum długo nie podziała)",

- Zniszczenie pozycjonowania forum.

 

i wiele, wiele wiecej;

 

Dodatkowo posiadamy świadka, który przekazał nam o zamiarach dwóch delikwentów, po zaistniałych wydarzeniach, aczkolwiek w związku niechęci uczestniczenia tej osoby w tej sprawie, nie możemy przyzwać go na świadka, a tylko dostać oficjalne oświadczenie.

 

Co ciekawego powiem, Snakey od pewnego czasu, próbuje się wywinąć, ze wszystkiego, mówiąc, że nic z tym wspólnego nie miał, zwalając wszystko na Kiśka, no ale cóż cała dwójka odpowie za swoje czyny icon_e_smile.gif

 

Ciekawostką jest taką, że Snakey z danych jakie kiedyś powiadał, że ukończył 30 rok życia oraz posiada własny salon jest nie prawdą, a prawda jest taka, że jest z 90r co nam daje 21/22 lata czyli gdzie ta jego 30-stka, dojrzałość i męskość?

 

Będziemy żądać sądowego zamknięcia tego forum, ponieważ powstało na naszej szkodzie oraz wypłacie odszkodowania pieniężnego w wysokości nie mniejszej niż 100.000 tyś. zł

 

Jesteście ciekawi, dalszych postępów sprawy? Zapraszamy na wkrótce, reaktywowane forum GameHostingTalk.pl

 

Doszły nas słuchy, że forum nie jest bezstronne to nie jest prawdą, a tylko plotką rozsiewaną przez owych delikwentów.

Firma CKK-Alfa Consulting Jarosław Ostrowski nie jest głównym właścicielem firmy NoLags.pl, a tylko współpracuje z tą firmą na zasadzie uzyskiwanie zysku w zamian za pewnie czynniki prawne. GameHostingTalk.pl został kupiony przez firmę w zupełnie innych celach, które nie są wcale powiązane z Game Hostingiem, wszystkie firmy, użytkownicy mogą być bezpieczni o swoje prywatne wiadomości oraz dane osobowe.

 

DLA CIEKAWSKICH! PIERWOTNA Z SNAKEYEM UMOWA MÓWIŁA O:

NIE WTRĄCANIU SIĘ NASZEJ FIRMY W ŻYCIE FORUM, ZMIANY ITP. MIELIŚMY BYĆ TYLKO O NICH INFORMOWANI, CZEGO OWE OSOBY NIE ROBIŁY. NASZA STRONA DOTRZYMAŁA WARUNKÓW UMOWY, DOPIERO TO SNAKEY ZACZĄŁ KOMBINOWAĆ Z CZASEM JAK TU WYCIĄGNĄĆ OD NAS PIENIĄŻKI, TYPU NOWY PROJEKT GRAFICZNY CHOCIAŻ JUŻ JEDEN BYŁ GOTOWY, BRAK FAKTURY NA ZAPŁATE ZA NOWY PROJEKT ITD. ITP. LUDZIE PRZEKONAJCIE SIĘ, ŻE TO NIE MY JESTEŚMY TYMI ZŁYMI!!!

 

Dziękujemy za uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pytam kto dostarczył backup? Ci co uszkodzili forum? Jeżeli mieli dostęp do backupu plików i bazy to mają też dostęp do haseł użytkowników oraz maili. Co Pan zamierza z tym zrobić? Jako użytkownik takowego forum oraz pewnie wszyscy co z niego korzystali/korzystają nie życzymy sobie czegoś takiego, aby osoby które nie są właścicielami forum miały dostęp do naszych haseł i maili, nie ma na 100% zapisu w regulaminie, który zezwalałby na takie sytuacje ani nie ma o tym informacji.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pytam kto dostarczył backup? Ci co uszkodzili forum? Jeżeli mieli dostęp do backupu plików i bazy to mają też dostęp do haseł użytkowników oraz maili. Co Pan zamierza z tym zrobić? Jako użytkownik takowego forum oraz pewnie wszyscy co z niego korzystali/korzystają nie życzymy sobie czegoś takiego, aby osoby które nie są właścicielami forum miały dostęp do naszych haseł i maili, takiego zapisu na 100% nie ma w regulaminie.

 

Backup dostarczył Snakey. Zajmimy się tym, wasze dane są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam backup dostarczył Kisiek na email, a następnie dodatkowo link'a podał nam snakey.

 

Do Backupu miała dostęp powołana osoba, ponieważ tym zarządzała, dopiero z czasem stała się "niepowołaną osobą" z powodu zainstniałej sytuacji, gdzie dedykowany sponsorowany serwer dla GHT, został zablokowany przed nami.

 

Wszystkie logi, pliki zostały zabezpieczone na zablokowanym serwerze dedykowanym przez firmę sponsorującą na nasza prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dane mogą być bezpieczne, skoro straciłeś szanowny Michale do tego kolegi, w jaki sposób osoba zarządzająca danymi, poświadcza ich bezpieczeństwo ?

 

Takie gadanie na gębę jest nie na miejscu. Co giodo na to ?. Forum jest zarejestrowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×