Skocz do zawartości
luki1004

Nowe GHT? www.GHTalk.pl

Polecane posty

A co to sie dzieje.

www.gamehostingtalk.pl zmieniło się w www.ghtalk.pl ktoś wie coś wiecej?

Jeżeli zły dział proszę przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był tam jakiś temat o konfliktach pomiędzy właścicielem forum i jego administratorami.

Być może jest to z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, niektorym juz moze pokazywać się komunikat "GHT WKROTCE WRACAMY".

 

Ten tekst jest na innym serwerze z innymi NSami, bo przeciez trzeba jakos forum przywrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza akcja. Szybko Wasze DNS'y podłapały 1 zmianę.

 

Najpierw przerzuciłem na home.pl, bo nie chciało przyjąć NSów z serwera ("Twoje serwery nazw nie są skonfigurowane dla tej domeny").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się gronu, które odeszło twierdząc, że Administrator(właściciel) ma ich w dupie. Odczułem to samo, a to że zabrali co swoje no to, skoro ładowali w to kasę, to też bym zrobił tak na ich miejscu. P.S. O sz. Misiek08 też raczej było ciut głośno, ja osobiście popieram alternatywny projekt grupy która odeszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do GHT, żeby projekt wyciągnąć.

 

@Dexieco - ładowali kasę? No to masz ciekawe informacje. Możesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juvenito: a od czego ma się WHT odcinać, skoro nie ma nic wspólnego z GHT? Równie dobrze może się odcinać od gazeta.pl, ms.gov.pl, pclab.pl... Nie przesadzajmy, Bartek nie ma z GHT powiązań, więc nie wiem dlaczego miałby w tym zamieszaniu w ogóle brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami w przeszłości wht nie miało przejmować ght? tak kiedyś mi się obiło o uszy (jak się mylę to poprawcie) chyba nawet był wpis na ght o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba kiedyś kiedyś nawet był link na WHT do GHT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mialo tak byc a wyszlo inaczej - ale to dluga i stara historia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia jest dużo bardziej zagmatwana niż się może wydawać. Właściciel, właścicielem - ekipa, ekipą i wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl stylem każdy ma podzielone zdania jednak pojawi się za nie długo IPB i wtedy będziemy myśleć całkowicie o stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o GHT to dawny właściciel sprzedał forum właścicielowi NOlags.pl (hosting gier). I całkowicie olał forum. Dodatkowo snakey i reszta ekipy ght nie mogła wprowadzić żadnych zmian na forum (mimo iż niektóre pomysły były dobre). Więc co pozostało ? BUNT !

 

I tak powstało nowe forum ght.

Mam nadzieję że krótko nakreśliłem obecną sytuacje :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałęm sie ze tak dojdzie, ale wg mnie nie mieli prawa wycinać takiego numeru, teoretycznie mogą mieć przez to problemy prawne.

 

Przywłaszczenie (art. 284 kk) - występek polegający na włączeniu cudzej rzeczy ruchomej lub cudzego prawa majątkowego do swojego majątku. Przywłaszczona rzecz musi wcześniej znajdować się w legalnym posiadaniu sprawcy chociażby wskutek jej znalezienia. Sprawca, który przywłaszcza sobie rzecz postępuje z nią tak, jakby był jej właścicielem

 

 

 

Ciężar gatunkowy: występek

Przepis art. 284 k.k.

Kara; pozbawienia wolności do lat 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Ogólnie jeśli chodzi o GHT to dawny właściciel sprzedał forum właścicielowi NOlags.pl (hosting gier). I całkowicie olał forum. Dodatkowo snakey i reszta ekipy ght nie mogła wprowadzić żadnych zmian na forum (mimo iż niektóre pomysły były dobre). Więc co pozostało ? BUNT !

 

I tak powstało nowe forum ght.

Mam nadzieję że krótko nakreśliłem obecną sytuacje smile.png

 

Pozdrawiam!

 

Bunt ? Dziecinada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunt ? Dziecinada smile.png

napisałem w skrócie jak wygląda sytuacja, a to nie mój WYMYSŁ więc proszę o uzasadnienie -3 punktów które od Ciebie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunt ? Dziecinada smile.png

Popieram,jak można tak postępować.Układ forum,regulaminy,a może i dane użytkowników skradzione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czuje ze tam jeszcze bedzie duzo zabawy pod haslem kto byl autorem i wlascicielem poprzedniego layoutu, regulaminu itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×