Skocz do zawartości
yew

Stabilny hosting w przyzwoitej cenie

Polecane posty

Witam,

 

Posiadam obecnie hosting w firmie az.pl, lecz o ile kilka lat temu zarówno wsparcie techniczne było natychmiastowe (nie ważne, czy weekend, czy noc) oraz stabilność serwerów i dostępność była ok, to ostatnio to co się dzieje to jest jakiś koszmar. Przy każdej zmianie konfiguracji, albo nagle połączenie do bazy nie działa, albo nic nie działa (problem z DNS). Tak czy inaczej mam już ich dość, szczególnie że najtańsi nie są.

 

Posiadam kilka stron, nie mają jakiejś wielkiej oglądalności (maks 1k dziennie), i chciałbym się gdzieś przenieść. Szukałem tu i ówdzie, lecz niczego sensownego do tej pory nie znalazłem. Wpadł mi w oko webd.pl, lecz znalazłem mnóstwo negatywnych opinii na ich temat. Myślałem także o http://hostit.pl/serwery/ (serwer Standard), lecz opinię były różne.

 

To czego szukam:

- stabilność!

- dobry kontakt techniczny i dobry czas reakcji na zgłoszone problemy

- przynajmniej 10GB powierzchni

- dzielenie powierzchni w swobodny sposób (miejsce na FTP, maile, bazy danych)

- nielimitowana ilość kont pocztowych

- nielimitowana ilość kont FTP *

- SQLite, MySQL 5, PHP 5, mod_rewrite (to chyba jest standard u większości usługodawców)

- minimum 10 baz MySQL

- transfer roczny przynajmniej 3600GB / rok (idealnie bez limitu)

- cena w okolicy 150zł netto / rok

- ceny domen w miarę tanie (wspomniany az.pl ma dość drogi cennik odnowienia domen) i sprzężone z kontem hostingowym (czyli łatwa konfiguracja domeny z danym kontem)

 

* przeżyję bez tego, aczkolwiek opcja jest bardzo pożądana

 

Z racji tego, że przenoszenie wszystkiego jest dość czasochłonne nie chciałbym co chwilę skakać między firmami, więc chciałbym wybrać raz a dobrze.

 

Pomożecie? smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam UltimaHost (ref link). Drugi pakiet powinien być dla Ciebie dobry. Jeśli nie UH to Mzone.pl pakiet trzeci, tyle że niestety nie mieści się on w Twoim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×