Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michael Dicson

Biznes host pseudofirma hostingowa

Polecane posty

Witam otóż chciał bym przestrzec wszystkich którzy kupują vps w biznes host poniewaz od dziś postanowiłem ze będe chyba się od nich wynosił a firmę pozwe do sądu za nie dotrzymanie warunków umowy.

 

Otóż 2 tygodnie temu chwaliłem ta firmę za to ze tanie i stabilnie kupięłm ostatnio vps unich i przez 2 tygodnie się z nimi urzeram dziś to totalna masakra jest 2 razy serwer padł w dzień w kiedy jest największy ruch a oni mi tu z tekstem iż im prąd zabrali a moja maszyna nie została podłączona do agregatu który podtrzymuje maszyny.

 

Normalnie się załamałem, to sa po prostu oszuści sprzedają coś co jest częściej offline niż online i takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem na szybko nie zwracałem uwagi na pisownie mam dużo pracy a serwer nie działa. I z nerwów tu obsmaruję to firmę bo do nich do biura obsługi po normalnemu się nie daje mało tego jeżeli serwer tak będzie działał jak dziś to podziękuję im za współpracę a sprawą zajmie się mój prawnik i skończy się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwy to najgorszy doradca w sprawach wydawania opinii na czyjś temat. Uważaj co piszesz bo jeszcze ciebie mogą pozwać, ale swoją drogą mają w regulaminie:

 

 

Operator zobowiązuje się do:

 

-stałego i nieprzerwanego świadczenia usług Abonentowi, który uiścił opłatę abonamentową i nie złamał niniejszego Regulaminu

-poinformowania z odpowiednim wyprzedzeniem Abonenta o zaistniałej konieczności czasowego odłączenia dostępu do pewnych usług

 

Więc śmiało pisz że w ramach rekompensaty za niedotrzymanie warunków chcesz np. przedłużenia terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje porozmawiać na spokojnie a nie już straszyć prawnikami i sądem.

No chyba, że masz taki biznes, że w ciągu dnia tracisz 2 tyś złoty.

 

Różne są wpadki, wypadki , że strony operatorów, ale zazwyczaj jest to po prostu niedopatrzenie.

Nawet w takiej wielkiej firmie jak OVH są problemy..

A to, że w biznes-host faktycznie zaistniał problem z serwerem, który był nie podłączony do UPS no cóż tak czasem bywa jak się hostuje dużo serwerów to i tak może być.

 

Na spokojnie porozmawiaj z kimś z obsługi a na pewno wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu rozmawiać do nich to jak grochem o ścianę co 7 dni serwer mi pada a dziś to już 2 raz w tym dniu wkurza mnie to bo tracę pieniądzę i marnuje swój czas na pilnowanie serwera każdy pad dokumentuje dzwoniłem do prawnika w tej sprawie i oczywiście pokazałem mu regulamin firmy i z tego punktu

 

"stałego i nieprzerwanego świadczenia usług Abonentowi, który uiścił opłatę abonamentową i nie złamał niniejszego Regulaminu"

 

Moja prawniczka powiedziała mi że śmiało mogę założyć sprawę ponieważ dany zapis w regulaminie nie jest spełniany.

 

Ale poczekam jeszcze na to co ludzie z biznes host zrobią moja witryna jest teraz offline a to równa się ze stratą pozycji w wyszukiwarkach oraz stratą wkładu w firmy pozycjonerskie oraz strata dochodu a także pograszenia reputacji strony wobec użytkowników.

 

To jak tu się nie denerwować?

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest wielu użytkowników, którzy są zadowolonych z usług biznes-host.pl

Na pewno u CIebie jest jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troszkę przeginasz z sądem i prawnikiem, rozumiem twoje nerwy lecz da się to inaczej załatwić, może zadzwonisz do nich i wyjaśnisz to całą sytuacje bo groźby sądem nic nie dadzą, a to że serwera ciągle pada to nie ich wina pamiętaj serwer to tylko sprzęt ma prawo się zepsuć, paść lub coś wyłączyć. Ja osobiście mam świetny kontakt i nie narzekam na jakość ich usług smile.png

 

Może niech Biznes-host.pl wypowie się w tej sprawie ..

 

Pozdro.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paść zepsuć owszem usterki techniczne mogę zrozumieć ale nie brak zasilania i nie podpiecia maszyny pod dodatkowe źródło zasilania no ludzie to skandal by co 2 godziny serwer był offline na 30 minut nawet ponad bo teraz czekam już około pół godziny na to aż mi go uruchomią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paść zepsuć owszem usterki techniczne mogę zrozumieć ale nie brak zasilania i nie podpiecia maszyny pod dodatkowe źródło zasilania no ludzie to skandal by co 2 godziny serwer był offline na 30 minut nawet ponad bo teraz czekam już około pół godziny na to aż mi go uruchomią.

Brak zasilania o czym ty mówisz przecież to może zdarzyć się w każdej firmie, ty myślisz że w firmie która ma w swoim DC ponad 70Serwerów dedykowanych to pracownicy piją kawę cały dzień, owszem dali plamę z nie podpięciem agregatu, może mają dużo roboty i czasem człowiek zapomina o pewnych rzeczach co ma do zrobienia. Jak mówiłem ja na uptime w tej firmie nie narzekam.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie reklamodawcy już wydzwaniają do mnie czemu witryny nie działają i chcą zwrotu kosztów za powierzchnie reklamowe no i co ja teraz mam zrobić wszystko t przez takie działanei serwera.

 

A ty myślisz że w firmie która ma w swoim DC ponad 70Serwerów dedykowanych to pracownicy piją kawę cały dzień, owszem dali plamę zasilaniem, może mają dużo roboty i czasem człowiek zapomina o pewnych rzeczach co ma do zrobienia. Jak mówiłem ja na uptime w tej firmie nie narzekam.

 

Ja od dziś tej firmy nikomu nie polecę u mnie uptime jest bardzo słabe teraz trochę załuje ze przeniosłem się na vps do nich bo mogłem iść do kogo innego.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie reklamodawcy już wydzwaniają do mnie czemu witryny nie działają i chcą zwrotu kosztów za powierzchnie reklamowe no i co ja teraz mam zrobić wszystko t przez takie działanei serwera.

 

Ja od dziś tej firmy nikomu nie polecę u mnie uptime jest bardzo słabe teraz trochę załuje ze przeniosłem się na vps do nich bo mogłem iść do kogo innego.

 

Ty może nie polecisz ale ja polecę, zrozum że jedna maszyna nie równa się z drugą jedni mają awarie drudzy nie, to że reklamodawcy wydzwaniają do ciebie to da się wytłumaczyć awarią.

Utrzymuje swoje serwery w BH już koło 3 lat i mam swoje zdanie którego nie zmienię .

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie reklamodawcy już wydzwaniają do mnie czemu witryny nie działają i chcą zwrotu kosztów za powierzchnie reklamowe no i co ja teraz mam zrobić wszystko t przez takie działanei serwera.

 

Skoro robisz poważny biznes to kup naprawdę poważną usługę (dedyk, odpowiednie SLA, administrator), a nie taniego VPSa.

 

Możesz zacząć od http://eco.atman.pl/serwery-dedykowane plus SLA 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Firma jak to firma, w jej ofercie wszystko pisze. Błędy się zdarzają jak z brakiem podłączonego agregatu :)

Nie jest to powód, by pozywać firmę do sądu. Uwierz, sam z pewnością robisz błędy.

Jak masz profesjonalną firmę, a siedzisz na VPS'ach to coś jest nie tak, do tego

celu się kupuje drogie, stabilne serwery dedykowane.

 

Ja osobiście BH polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę biznes internetowy taki ze daje se rade z tego utrzymać i utrzymać swoją rodzinę do tego stać mnie na dobrych prawników chodź mój prawnik to moja przyjaciółka która pracuje dla mnie i dla kilku innych wielkich firm ubezpieczeniowych więc z poradą prawną i tymi sprawami nie mam problemów.

 

Ale ja jak coś kupuje to płacę i wymagam chociaż nie jest to droga usługa ale jak zapłaciłem to działać ona powinna. Powiem tak Te vpsy w biznes hoscie działają gorzej jak zwykłe konta www tam przynajmniej nie było takich padów bądź ich nie zauważyłem a tu co 7 dni serwer się wywala do tego w logach wywala też jakieś dziwne błędy których nigdy wcześniej nie było wiec jak tak dalej będzie po prostu kupie se gdzie indziej vps bo dedyk na razie nie jest mi potrzebny.

 

P.S

Ja nikogo sądami nie straszę po prostu jak się zdenerwuje to nawet pisać nie będę ani mówić o tym tylko po prostu zabiorę się za działanie.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę biznes internetowy taki ze daje se rade z tego utrzymać i utrzymać swoją rodzinę do tego stać mnie na dobrych prawników chodź mój prawnik to moja przyjaciółka która pracuje dla mnie i dla kilku innych wielkich firm ubezpieczeniowych więc z poradą prawną i tymi sprawami nie mam problemów.

 

Ale ja jak coś kupuje to płacę i wymagam chociaż nie jest to droga usługa ale jak zapłaciłem to działać ona powinna. Powiem tak Te vpsy w biznes hoscie działają gorzej jak zwykłe konta www tam przynajmniej nie było takich padów bądź ich nie zauważyłem a tu co 7 dni serwer się wywala do tego w logach wywala też jakieś dziwne błędy których nigdy wcześniej nie było wiec jak tak dalej będzie po prostu kupie se gdzie indziej vps bo dedyk na razie nie jest mi potrzebny.

 

P.S

Ja nikogo sądami nie straszę po prostu jak się zdenerwuje to nawet pisać nie będę ani mówić o tym tylko po prostu zabiorę się za działanie.

A ty się chwalisz czy żalisz tym prawnikiem zapewne firma biznes-host.pl też ma prawnika i to pewnie nie jednego, wiec ja tu nie rozumiem twojego rozumowania chcesz narobić sobie problemu denerwować się latać po sądach, prawnikach (Koleżankach ^^) a nie lepiej wyjaśnić sobie tą usterkę z BH.

 

Jeżeli chcesz myśleć o lepszej jakości naprawdę od serca zainwestuj w dedyka, a nie plujesz sobie w borde bo tak bo siak.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Policz sobie cały downtime a później sprawdź czy jest większe czy mniejsze niż gwarantują:

 

Biznes-Host.pl gwarantuje dostępność usługi wykupionej serwisie Biznes-Host.pl na poziomie 99,9% w skali roku.

 

Jeżeli mieszczą się w tym limicie to nic nie zrobisz, w przeciwnym wypadku możesz domagać się rekompensaty w postaci:

 

W przypadku niedotrzymania dostępności usługi, dostawca zobowiązuje się do wydłużenia okresu usługi o okres 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty twierdzisz że serwery w biznes host to sa też do kitu tak? Bo piszesz ze jak chcesz lepszej jakości to idź gdzie indziej kup dedyka, ty a ja myślałem że biznes host to hosting pod swój biznes sama nazwa wskazuje na ich stronach też to pisze.

 

Nie rozumiem kupując usługę płacąc za cały okres iles tam set złotych, a po tygodniu się okazuje ze serwery padają itp to co byś zrobił na moim miejscu?

 

Kamikadze ale co mi z tych 14 dni dodatkowych jak jest ryzyko zę spadne w googlach i innych wyszukiwarkach bo panowie z bizneshostu olali klienta który im zapłacił i bawią się zasilaniem wiesz ile pozycjonowanie kosztuje ile czasu nerwów i pieniędzy?

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyk i stres to bardzo zły doradca.

 

Jeśli serwer ma niski uptime to po prostu zmienisz firmę. Pisanie o prawnikach itp straszenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem klienta, którego irytuje to, że usługa za którą zapłacił nie działa na poziomie, jaki miał obiecany w ofercie, z drugiej jednak strony pod "wrażliwe" serwisy, jak już wspomniano wcześniej, nie bierze się usług takich ja te VPSy, a wykupuje się konkretne, biznesowe rozwiązania z gwarancjami.

Na jedno jednak muszę zwrócić uwagę jednemu z przedmówców: takie zapominalstwo, jak to z niepodpięciem serwera pod UPS czy agregat NIE MA PRAWA występować, jest to ewidentna wina firmy i nie ma w tej kwestii żadnej dyskusji. Jak kupujesz telewizor, to kupujesz odbiornik, podstawkę, kabel zasilający i pilota. Jeśli którejś z tych części nie będzie, bo ktoś przy pakowaniu zapomniał wrzucić do kartonu to też machniesz ręką i powiesz "no przecież zdarza się, ot, zapomniał ktoś"? Nie, będziesz się domagał tego, żeby było wszystko, za co zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty twierdzisz że serwery w biznes host to sa też do kitu tak? Bo piszesz ze jak chcesz lepszej jakości to idź gdzie indziej kup dedyka, ty a ja myślałem że biznes host to hosting pod swój biznes sama nazwa wskazuje na ich stronach też to pisze.

 

Nie rozumiem kupując usługę płacąc za cały okres iles tam set złotych, a po tygodniu się okazuje ze serwery padają itp to co byś zrobił na moim miejscu?

 

Kamikadze ale co mi z tych 14 dni dodatkowych jak jest ryzyko zę spadne w googlach i innych wyszukiwarkach bo panowie z bizneshostu olali klienta który im zapłacił i bawią się zasilaniem wiesz ile pozycjonowanie kosztuje ile czasu nerwów i pieniędzy?

Ja skąd że ja nic nie twierdze tylko jeżeli coś tobie nie pasuje w tej firmie to jest wiele innych jeżeli zależy ci na bez awaryjności kup sobie dedyka albo lepiej postaw sobie sam w domu maszynie i zobaczymy jak na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty twierdzisz że serwery w biznes host to sa też do kitu tak? Bo piszesz ze jak chcesz lepszej jakości to idź gdzie indziej kup dedyka, ty a ja myślałem że biznes host to hosting pod swój biznes sama nazwa wskazuje na ich stronach też to pisze.

 

Nie rozumiem kupując usługę płacąc za cały okres iles tam set złotych, a po tygodniu się okazuje ze serwery padają itp to co byś zrobił na moim miejscu?

 

Kamikadze ale co mi z tych 14 dni dodatkowych jak jest ryzyko zę spadne w googlach i innych wyszukiwarkach bo panowie z bizneshostu olali klienta który im zapłacił i bawią się zasilaniem wiesz ile pozycjonowanie kosztuje ile czasu nerwów i pieniędzy?

 

Ja nie rozumiem... prowadzisz biznes, od którego zależy byt twojej rodziny i nawet nie zadbałeś o to, żeby mieć chociażby zapasowy VPS w innym DC właśnie na takie okazje ?

Życie nie jest idealne i zawsze może się stać jakiś wypadek losowy.

 

wiesz ile pozycjonowanie kosztuje ile czasu nerwów i pieniędzy?

 

Skoro to kosztuje tyle czasu nerwów i pieniędzy, może lepiej zmienić firmę która to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie straszę poprostu 2 tygodnie temu kupiłem u nich serwer byłem zapewniany o stabilności ze będe miał święty spokój ze usługa jest cacy ale nie jest w ciągu tych 2 tygodni więcej się nadenerwowałem jak te pieniądze co zarobiłem są warte.

 

Po prostu teraz jest tak ze i google stawia na stabilność serwerów i pod względem szybkości i stabilności wczytywania się stron ocenia witryny w rankingu do tego na pozycjonowanie sporo neróww też poświeciłem do tego płacę dla kumpla który zajmuje sę tym zawodowo by pozycjonował mi strone na niektóre frazy po mi opadła strona ostatnio to kosztuje wszystko kosztuje a ja jeszcze nie dość ze muszę pracować to jeszcze mam się użerać z serwerem bo non stop leży. Nie prół bym się na tym forum tu żeby wszystko działało jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jak się kupuje tanie maszyny to czasami są takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×