Skocz do zawartości
filipyoyo

Zagraniczny szybki hosting www , Duży transfer

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuje dobrego hostingu zagranicznego w europie. Prosze o wskazówki jakie firmy mam wybrać.

 

Hosting powinien:

 

1.Szybkość!!! Aby strona ładowała się szybko w całej europie oraz USA/Kanada. (dobra łącza, nieprzeciążone)

2.Mieć limit transferu większy niż 1000GB/rok lub najlepiej nielimitowany

3.Nieprzeciążone serwery

4.Miejsce na dysku wystarczy 100 MB a nawet mniej

 

Najważniejsza jest dla mnie szybkość w całej europie i USA, Kanada

Cena też nie zawysoka. Napewno nie wiecej niż 100 zł rok jednak chciałbym wydać mniej ale żeby nie tracić zbytnio na szybkości łącz.

 

Aktualnie postadam hosting od jakiegoś resellera na allegro za 10 zł rok, stronka chodzi ale troche za wolno(francja i pewno overselling)

 

Skrypt nie jest wymagający nie potrzebuje wogole MySQL

 

Oferta 1&1 starter spełnia moje kryteria ale poszukuje jakiegoś tańszego rozwiązania gdyż nie wykorzystam tego pakietu w calości.

 

Dzieki z góry za odpowiedź.

 

//edit może to być serwer z promocja na pierwszy rok bo migracja po roku nie jest dla mnie problemem

//edit2 vps który spełni podane parametry po instalacji apache też może być

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na VPS to bierz śmiało w Alvotech (Niemcy). Łącze: bezpośrednie wpięcie w Eurorings, z serwera w USA mam do serwera w Alvotech ping ~92 ms, z Polski ~53 ms (Neostrada, dodatkowo opóźnienie wynikające w Wi-Fi, więc pewnie realne z 20-25 ms niższe) na każdą maszynę-matkę łącze 1 Gbps, transfer 1 TB miesięcznie (więcej za dodatkową opłatą). Wirtualizacja: Linux-VServer. Najtańszy VPS za 3,90 Euro miesięcznie wystarczy spokojnie z nawiązką (jest jeszcze opłata aktywacyjna 9,90 Euro i płatność za najtańszy VPS za pół roku z góry). W sumie pierwszy rok wychodzi 56,70 Euro.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - oferujemy tylko pakiety przedstawione na naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×