Skocz do zawartości
FTTechnology

[wirtualny] 6 IP jedno konto lub kilka malutkich na różnych IP

Polecane posty

Witam, poszukuję czegoś pod postawienie kilku blogów (żadne precle - wszytko prywatne także obciażenie jest znikome, ponadto blokuje natretne boty i wycinam natrętny ruch jeśli takowy się pojawia).

 

Może być jedno konto a może być kilka małych ważne by wszystko w jedej firmie i na jednej faktrurze. Podam wymagania zakładając że będzie to jedno konto.

 

Powierzchnia: 500 Mb

Transfer: 5 GB/mc

MySQL: sztuk 6 (mile widziane więcej)

Panel: Mile widziany DA ale w ostateczności może być inny byle dalo się raz na jakiś czas wyklikać backup

Lokalizacja: dowolna byle by była F.VAT

IP: sztuk 6 - współdzielone oczywiście smile.png

Płatność: może być roczna z możliwością przetestowania.

 

Nie wymagam aby serwer dzialał z prędkością światła albo żeby miał uptime 100% ale też żeby to nie było jak na niektórych SEO hostingach gdzie co chwila jakiś błąd wywala albo strona zwyczajnie się nie ładuje, nawet gdy jest nią pusty Wordpress na świeżutkiej domenie.

Zależy mi też aby to nie były IP z seo hostingow gdzie na jednym współdzielonym IP stoi 10 000 katalogów, precli innych smieci.

 

Proszę nie polecać: jupe, linuxpl.com, lokoz.info, iswit bo tam już mam przeróżnej maści konta i kolejne chcę gdzie indziej wink.png

 

Prosze o oferty.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie Sławku to ja niestety tez już mam i o ile serwer działa o niebo lepiej od tych wszystkich "seo hostingów" o tyle z kontaktem jest bardzo różnie a najczęściej z mojego doświadczenia go brak.

 

Znalazłem chyba rozwiązanie, dropped, parametry idealne jak mi trzeba za 50 zł rocznie w tym 12 IP (piszą że 12 a po założeniu konta testowego jest 13) - co myślicie o dropped ? Konto testowe działa błyskawicznie szybko, ping 14 ms aż mi się nie chce wierzyć że za te pieniądze ...

Co najdziwniejsze na tych IP, które mi dali prawie spamu nie widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×