Skocz do zawartości
Michael Dicson

Dziwny problem z Wordpressem błedy w logach

Polecane posty

Witam was spotkałem się ostatnio z dziwnym problemem ze skryptem wordpress ostatnio przeniosłem swoje strony na nowy serwer vps i wszystko działa fajnie ale mam jeden problem zawsze gdy chce dodać jakiś wpis dodaje wpis i on się dodaje prawidłowo ale w logach apache obserwuje od jakiegoś czasu taki błąd

 

Sat Feb 18 16:11:35 2012] [error] Script timed out before returning headers: wp-cron.php

 

Przedłużałem czas wykonywania skryptów w php.ini na 2 minuty ale dalej wyskakuje to samo przy dodawaniu wpisu, nie wiem jak rozwiązać ten problem może ktoś z was wie jak to rozwikłać i o co tu chodzi bo ja już zielonego pojęcia nie mam więc prosze o szybka pomoc za każdą pomoc będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

 

P.S

Dodam tylko zę na serwerze współdzielonym ten błąd nie występował po przeniesieniu strony na vps błąd występuje za każdym razem gdy dodaje nowy wpis na bloga.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko działa fajnie ale mam jeden problem zawsze gdy chce dodać jakiś wpis dodaje wpis i on się dodaje prawidłowo ale w logach apache obserwuje od jakiegoś czasu taki błąd

Jeśli to to, co myślę, to rozwiązanie jest dość prozaiczne - niech ten plik wypluwa cokolwiek do przeglądarki przed upłynięciem tego timeoutu. Z mojego doświadczenia - serwer wypluwa coś takiego, jeśli interpreter nie zwraca serwerowi zawartości przez podany czas w konfiguracji FastCGI.

 

Możliwe również, że jakaś wtyczka zwyczajnie wykonuje swoje zadanie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×