Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
McNeal

Program do FV - koniecznie LINUX kto coś zna?

Polecane posty

Dobra śrubki mam dzięki koledze devilMedia, a teraz przychodzi sprawa FV.

 

Używamy w firmie subiekta ale jest to typowy magazynowy i nie za bardzo odpowiada nam łączenie tych dwóch rzeczy czyli już mieszanie obecnych elementów z nową działalnością. I dla części tejże działalności muszę coś wysupłać nowego, ale zupełnie nie mam doświadczenia w takich elementach a każą mi się tym też zająć.

Może polecicie mi jakiś program do FV coby miał takie cechy i go znacie:

-OS Linux może być Ubuntu, Debian, Centos, Gentoo

-FV online

-Sieciowy

-Baza /Serwer – Klient

-Możliwość redundancji bazy czyli Baza/Serwer primary, Baza/Klient secondary

-Interfejs PL

-Łatwość w instalacji, obsłudze itp..

-Dobre wsparcie koniecznie

 

Cena nie ma znaczenia no ale oczywiście w granicach rozsądku, ale koniecznie OS musi być na Linux bo już mam Windowsów i ich problemów na max a w szczególności jak któraś z dziewczyn przyjdzie i pochwali się zdjęciami koleżankom... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę tylko jeden stricte pod linuxa, http://sourceforge.net/projects/qfaktury/files/

Jest aktualizowany, 23% już ma "wklepane". Tam jest chyba jakaś drobna opłata (20zł?). A nóż wystarczy ;D

 

Jak przedmówca wyżej powiedział, może coś z przeglądarkowych jak wfirma, ifirma, infakt.

 

A btw, rewizor? Tylko on chyba już był do rozksięgowywania, można do niego importować/eksportować fv ale chyba nie można z niego jako tako wystawiać. Przyjrzyj się, bo dziewczyny u nas korzystają z tego, ale to nie moje tematy więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przygotowuję na stole serwer atomek pod invoicer bo niby jest OK..

 

Zobaczę jak się toto sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.. Kazali mi się pobawić i doinstalować co nieco z Waszych propozycji a właśnie przyszły 4 dyski kingstona ssd 64gb i się zobaczy bo 11 inteli ma być przefleszowanych, ale jest znów jakiś problem z nowym jajkiem Debiana bo brak reboot, co wcześniej mi mówiono zamyka all i na końcu wisi a acpi przestawiam w biosie i nic nie daje, chyba będzie jakiś nowy bug w jajku z apm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

OK.. Kazali mi się pobawić i doinstalować co nieco z Waszych propozycji a właśnie przyszły 4 dyski kingstona ssd 64gb i się zobaczy bo 11 inteli ma być przefleszowanych, ale jest znów jakiś problem z nowym jajkiem Debiana bo brak reboot, co wcześniej mi mówiono zamyka all i na końcu wisi a acpi przestawiam w biosie i nic nie daje, chyba będzie jakiś nowy bug w jajku z apm.

 

Offtop, ale zdanie zbudowane całkiem ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×