Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
3oHa

Mały VPS, głównie do poczty

Polecane posty

Witam, poszukuję serwera VPS, który spełni moje wymagania. Zależy mi na wysokiej dostępności oraz stabilności. Zamierzam mieć uruchomione takie usługi jak:

* postfix + dovecot

* bind

* lighttpd, php + mysql (i inne skryptowe)

Miło by było, gdyby były 2 IPki. Co do łącza to nie mam specjalnych wymagań, byle by się nic nie dławiło. Preferowany system to Debian albo FreeBSD.

Oczywiście oferty managed odpadają, sam potrafię skonfigurować te usługi ;-)

 

WAŻNE: Zależy mi na tym, by firma wystawiała fizyczne faktury VAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl. Oferujemy VPSy w dobrych cenach. VPSy zakładamy na markowym sprzecie zlokalizowanym w Łodzi. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. Obecnie trwa promocja w ramach której możesz otrzymać serwer VPS MEDIUM, PREMIUM i FULL o 35 % taniej ( więcej http://www.webhostingtalk.pl/topic/33566-webhpl-kody-promocyjne/page__view__findpost__p__296517 ).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerów VPS: http://www.mzone-net...index.php?d=vps

Tu polecam najtańsza opcję VPS10H za 20 złotych.

 

Przy użyciu kodu: WHT cena za pierwszy miesiąc zostaje obniżona o 50%.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam powinno się umieszczać dane firmy Irek ma konto firmowe więc nie musi LiveNet.pl oraz Kamil z webh też mają pakiet firmowy więc użytkownik

ToFFiK

 

powinien podać dane firmy. Czyż nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Biznes-host.pl:

 

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

 

W przypadku pytań zapraszam na bok@biznes-host.pl lub na czat.

 

 

Dane firmy:

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Grottgera 16/1

60-758 Poznań

 

NIP: 779-237-52-44

Regon: 301439993

 

P.s. Od kiedy Irek wystawiasz Fakturki Vat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. Od kiedy Irek wystawiasz Fakturki Vat??

 

Dla mnie rachunek to samo co faktura, chyba że ktoś koniecznie lubi kombinacje na VAT.

Możemy wysłać nawet pocztą, jeśli klient sobie tego życzy.

A na VAT wejdziemy już niedługo, czekamy na odpowiedni próg.

 

Marek@ Jeśli uważasz, że nasza oferta nie jest odpowiednia do zapytania autora postu, użyj opcji raportuj.

Nie widzę żadnego problemu aby mój post został w tym przypadku usunięty.

 

3oHa@ zobacz castpol.pl , mają VAT i papierowe faktury, hosting godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rachunek to samo co faktura, chyba że ktoś koniecznie lubi kombinacje na VAT.

Możemy wysłać nawet pocztą, jeśli klient sobie tego życzy.

A na VAT wejdziemy już niedługo, czekamy na odpowiedni próg.

 

Marek@ Jeśli uważasz, że nasza oferta nie jest odpowiednia do zapytania autora postu, użyj opcji raportuj.

Nie widzę żadnego problemu aby mój post został w tym przypadku usunięty.

 

3oHa@ zobacz castpol.pl , mają VAT i papierowe faktury, hosting godny polecenia.

A co się tak nagle złościsz?? Tak poprostu z ciekawości spytałem bo myślałem że jesteś już Vatowcem smile.png

Wiem że nie robisz problemów z wysyłką, mi przecież też kiedyś papierki wysylałes.

Wyluzuj troche smile.png

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Musiałem wink.png

Dla mnie rachunek to samo co faktura, chyba że ktoś koniecznie lubi kombinacje na VAT.

Rachunek jest tym samym co faktura dla firmy, a VAT to kombinacja nie no coraz ciekawiej ;)

 

Powiedz po jakiego spamujesz ofertą która nie spełnia wymogów napisanych wytłuszczonym drukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno - po kiego grzyba komukolwiek potrzebna faktura wydrukowana i wysłana pocztą, skoro zgodnie z obowiązującymi regulacjami faktura elektroniczna wysłana e-mailem jest tak samo ważna?

Szanuj lasy, oszczędzaj papier! I czas, zarówno usługodawcy, jak i własny, księgowej i urzędników skarbówki. To nie PRL, w którym jak czegoś nie było na papierze, to nie istniało.

 

P.S.

Jeszcze mi się nie trafił klient, któremu przeszkadzałoby, że dostanie fakturę e-mailem, nigdy nie miałem nawet pytania o "drukowaną". Jak klienci koniecznie muszą mieć wydrukowaną fakturę, to zawsze mogą ją sobie sami wydrukować.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zastanawia jedno - po kiego grzyba komukolwiek potrzebna faktura wydrukowana i wysłana pocztą, skoro zgodnie z obowiązującymi regulacjami faktura elektroniczna wysłana e-mailem jest tak samo ważna?

 

zasadniczo masz rację ale w relacji firma do firmy, aby taka faktura była ważna należy podpisać umowe miedzyfirmową w której sie na to zgadzasz - tak tlumaczyła mi ksiegowa...

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Mnie zastanawia jedno - po kiego grzyba komukolwiek potrzebna faktura wydrukowana i wysłana pocztą, skoro zgodnie z obowiązującymi regulacjami faktura elektroniczna wysłana e-mailem jest tak samo ważna?

Bo są durni. Jak jesteś miękki i masz durną księgową to potem robisz z siebie błazna terroryzując wszystkich dookoła bo musisz mieć to samo co sam wydrukujesz na papierze. Niestety mam takich klientów i nic do nich nie przemawia. A prawo w tym temacie jasno mówi, że strona musi wyrazić zgodę na takie otrzymywanie. Zgody nie było więc nie ma wyjścia, trzeba wysłać. Ale wtedy jestem tak samo miły jak oni dla mnie: miałem telefon, że potrzebna jest pieczątka i podpis :D Tego już nie będe komentował, odesłałem do obowiązujących przepisów i tyle.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są durni. Jak jesteś miękki i masz durną księgową to potem robisz z siebie błazna terroryzując wszystkich dookoła bo musisz mieć to samo co sam wydrukujesz na papierze.

Nie do końca. Z tego, co wiem, to w przypadku papierowych dokumentów, musisz je przechowywać przez rok, natomiast elektroniczne - 5 lat.

 

Dlatego firmy "terroryzują" papierami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak robię, że jak ktoś się uprze na fakturę listem to zawsze wysyłam bez podpisu i pieczątki, bo nie ma takiego obowiązku.

 

 

PDF wysłany mailem nie jest fakturą elektroniczną, jest zwykłą fakturą przesłaną innym medium, prawdziwej faktury elektronicznej nie drukuje się.

 

No i dokumenty księgowe przechowuje się 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie do końca. Z tego, co wiem, to w przypadku papierowych dokumentów, musisz je przechowywać przez rok, natomiast elektroniczne - 5 lat.

 

Dlatego firmy "terroryzują" papierami. tongue.png

popełniłeś KLASYCZNY błąd, pomyliłeś fakture zwykła z elektroniczną ;) A tutaj mowa o zwykłej przesłanej w pdf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o trzymanie się tematu, ja szukam ofert vpsów, a nie argumentów za wyższością faktury elektronicznej nad papierową. Zakładanie, że osoba wymagająca fizycznej faktury jest durna w niczym mi nie pomoże.

Edytowano przez 3oHa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, proponuję VPS Dragon 200 http://www.uti.pl/uslugi/hosting/vps/cennik/ z systemów Debian mamy Debian 5 Lenny i Debian 6 Squeeze. Najbardziej opłaca się zapłacić za rok z góry, bo jest 2 razy taniej niż placąc miesięcznie. Zasadą jest, że mamy faktury w formie elektronicznej, ale jak się zdecydujesz i wykupisz, to daj mi znać na pw, to wyślemy fakturę tradycyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o trzymanie się tematu, ja szukam ofert vpsów, a nie argumentów za wyższością faktury elektronicznej nad papierową. Zakładanie, że osoba wymagająca fizycznej faktury jest durna w niczym mi nie pomoże.

Po prostu wymyślasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×