Skocz do zawartości
qckq

Serwer dedykowany POLSKA lokalizacja

Polecane posty

Witam,

 

Pilnie potrzebny serwer dedykowany. po znalezieniu najlepszej oferty - oplacam od razu.

Budzet do 250zl, lokalizacja PL, wybieramv najlepsza konfiguracje/lokalizacje.

 

Jest tu mój drugi temat ponieważ wczesniej wybrałem Webh.pl lecz zaliczyło w ciągu 2 dni dwa długie pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Oczywiście planowana dłuższa współpraca + kolejne serwery dedykowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castpol.pl dedyki w pl, posiadają własne dc w tucholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ogicom.pl w dziale oferta specjalna (->tutaj) znajdziesz dedyki tylko troszkę droższe, ale za to bez limitu transferu i bez konieczności umowy terminowej.

 

Jeśli zależy Ci tak bardzo na polskiej lokalizacji i dobrej cenie, to sensownym byłoby też rozważyć porządny VPS. W wielu wypadkach lepiej wziąć serwer VPS za 250 zł niż dedyka w podobnej cenie. Dlaczego? Bo zapewne nie masz ochoty znowu spotkać się z awariami. Nie czarujmy się, w dedyku za 250 zł redundancji jest raczej jak na lekarstwo. Soft-RAID, brak redundantnych zasilaczy to standard w tej klasie cenowej. Tymczasem decydując się na VPS zyskujesz o wiele wyższą niezawodność (np. RAID 10 na sprzętowym kontrolerze, redundantne zasilacze wpięte w dwa odrębne tory zasilania itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

 

http://biznes-host.pl/?s=dedykowane

 

Przy dłuższym okresie umowy mogę ci zaoferowac Dedykowany #1 w cenie 250 zł.

 

W przypadku pytan zachęcam do kontaktu na bok@biznes-host.pl

 

Dane Firmy:

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Grottgera 16/1

60-758 Poznań

 

NIP: 779-237-52-44

Regon: 301439993

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda serwer w SlaskDataCenter?

Castpol - opłata instalacyjna i ceny za serwery odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Jak wygląda serwer w SlaskDataCenter?

Castpol - opłata instalacyjna i ceny za serwery odpadają.

 

Mogę zaoferować markowe maszyny DELL'a, SLA. Tylko bardzo proszę dokładniejsze informacje dot. procesora, ramu, dysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor: AMD Phenom X4 9850 4x 2,5 GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Przestrzeń dyskowa: 2x 500GB (Software-RAID 1)

Przepustowość łącza: 100 Mb/s

 

coś w tym stylu. amd/intel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ceny w Castpol odpadają ? No jak wolisz brać taniochę to bierz. Ale potem jak będziesz jęczał że ci tani serwerek nie działa to cię tak zdissuję że zobaczysz. No ale ok, widać ze ci na jakości nie zależy, twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180zł masz w caspolu i jako taka konfiguracja ale poczytaj opinie że oni mają all zapięte i wiedzą co robią.

Miałeś 2 pady więc idź tam gdzie recenzje są bez problemów...

 

Proste

A instalka musi być i nikt ci za free nie będzie dłubał...

 

Wpisz do czego i nie płacz że drogo bo jakość to cena a taniość to paróki za 2,99..:) aaa.. nikt nie wie co i do czego...smile.png

 

EDIT:

Firmy a raczej ludzie Musicie mieć stalowe nerwy... i pić dużo po powrocie do domu a rano kac przez niektórych klientów...

 

heee...

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś 2 pady więc idź tam gdzie recenzje są bez problemów...

 

Miałem się nie odzywać, ale zabiorę zdanie w tym temacie. To był problem sprzętowy z serwerem. Klientowi zależało na czasie więc zaproponowaliśmy zwrot opłaty abonamentowej.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować markowe maszyny DELL'a, SLA. Tylko bardzo proszę dokładniejsze informacje dot. procesora, ramu, dysków

A w jakiej firmie ? Bo prywatnie tego raczej nie oferujesz a jeżeli ktoś chce oferty firmowej to albo masz konto firmowe albo podajesz pełne dane firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste

A instalka musi być i nikt ci za free nie będzie dłubał...

Opłata instalacyjna na dzień dobry odsiewa ludzi chcących serwer na miesiąc czy dwa.

 

Firmy a raczej ludzie Musicie mieć stalowe nerwy... i pić dużo po powrocie do domu a rano kac przez niektórych klientów...

heh.. czasem są kwiatki.

 

Pawel_15 - lokalizacja też mi nie odpowiada:)

Bo każda lokalizacja inna niż Atman jest zła ;) Dziwne przekonanie w naszym kraju panuje :D Ale do tego już przywykłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co niektórzy traktują ATMANa jak boga czy guru... A nie zawsze są ku temu podstawy, niejednokrotnie mniejsze DC oferują lepszy sprzet, jakość etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłata instalacyjna na dzień dobry odsiewa ludzi chcących serwer na miesiąc czy dwa.

 

 

heh.. czasem są kwiatki.

 

 

Bo każda lokalizacja inna niż Atman jest zła wink.png Dziwne przekonanie w naszym kraju panuje biggrin.png Ale do tego już przywykłem.

 

Ja jestem zdania, że opłatę instalacyjną wprowadzają firmy, które nie mają zbyt dobrych usług, dzięki temu mogą sobie odbić na klientach którzy zostają na miesiąc czy dwa bo poziom kiepski.

Obecnie nie wykupiłbym dedyka w firmie która ma opłaty instalacyjne chyba, że miałaby naprawdę solidne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie wszystkich stać kupić kilka dedyków a potem żeby stały parę miesięcy bo kilka klientów na 2 miesiące je kupiło. Za coś trzeba te dedyki kupić. Takie OVH nie musi się martwić bo klientów codziennie przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich stać kupić kilka dedyków a potem żeby stały parę miesięcy bo kilka klientów na 2 miesiące je kupiło. Za coś trzeba te dedyki kupić. Takie OVH nie musi się martwić bo klientów codziennie przybywa.

 

Jeżeli firm nie stać, to niech oferują kolokację zamiast...

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×