Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fish13

Hosting pod Wordpressa

Polecane posty

Poszukuję dobry hosting, który wytrzyma spore obciążenie serwerwów, aktualnie na mojej stronie jest około 400 uu dziennie, lecz docelowo chciałbym by wytrzymywał obciążenie około 1000-1500 uu. Jeśli chodzi o cenę to w granicach 200 zł za rok. Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam osobiście jako klient firmę Biznes-Host.pl smile.png

Zobacz ich oferty http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

 

Administracja jest OK, serwery szybkie, pomoc techniczna super.

 

A jak sobie radzą serwery z większym obciążeniem, bo niestety pod tym względem Wordpress jest mocno zasobożerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według aktualnego hostingu obciążenie maksymalne, które osiągnąłem to 298 cp na dobę tylko nie wiem na ile te jednostki są uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie są w ogóle. Prawdopodobieństwo, że inny hoster ma taką sama infrastrukturę skonfigurowana w identyczny sposób jest niezwykle niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie radzą serwery z większym obciążeniem, bo niestety pod tym względem Wordpress jest mocno zasobożerny.

 

Daja sobie dobrze rade :)

Polecam ci jednak założyć konto testowe, przenieśc to wszystko i dac nam znać - sprawdzimy jakie jest obciążenie i czy konto www ci wystarczy.

 

Teraz to mozemy najwyzej powrożyć, póki nie widać jak to chodzi nikt ci nie pomoże.

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem też ostatnio, że najlepiej z Wordpressem radzą sobie serwery lh.pl . Jak ten hosting się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na coś takiego polecam vps w płatności rocznej za 168zł lub jak trochę dopłacisz to VPS #2 za 282zł. Raz zapłać administratorowi za instalację i konfigurację wszystkiego to potem masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, wstępnie oferuje pakiet cp10G.

Blog który wymieniłeś nie powinien być dla nas problemem, stoi już kilka większych stron od tej. Możesz zamówić konto testowe, i sprawdzimy jakie obciążenie będziesz generował.

Posiadamy własne DC w Tucholi, a bazy danych trzymane są na dyskach SSD.

 

Przeniesiemy Pańską stronę za darmo, jeśli będzie taka chęć.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na bok@castpol.pl.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam serwery w biznes host i polecam mam bloga który odwiedzało 3000 osób dziennie unikalnych i zwykły shared w biznes host dawał rade oczywiście ten największy pakiet, teraz przeniosłem się na vps tez u nich mam i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania naszych usług: https://www.service....testowe/&step=0

Darmowy okres testowy wynosi do 7 dni, w tym okresie sprawdzimy dokładnie generowane obciążenie i dobierzemy odpowiednią usługę.

 

Ze wstępnych ustaleń powinien być odpowiedni serwer Basic MZ THREE: https://www.service....ting-pl/&step=0

Przy składaniu zamówienia użycie kodu: ROK

Daje możliwość otrzymania 2 miesięcy gratis, wtedy cena za serwer wynosi tylko 200 złotych.

 

Dlaczego warto wybrać Mzone?:

  • Kilka lokalizacji serwerów: Wielka Brytania, Polska, Niemcy, USA
  • Hosting na markowych serwerach w renomowanych DC (Nephax, Redstation, The Planet, Hetzner)
  • Szybka i darmowa pomoc techniczna dla naszych klientów (średni czas oczekiwania na odpowiedź tylko 5-15 minut w godzinach pracy BOK)
  • Dogodne płatności (wpłata na konto bankowe w PL, Paypal, Moneybookers, Google Checkout
  • Mocno rozbudowany cPanel ze skryptami Installatron oraz RVSKIN
  • Prawdziwy support 24/7
  • Systematyczne wykonywane kopie zapasowe na backupowych serwerach (co 24h, co 7 dni oraz co 30 dni)
  • Miła i pomocna obsługa
  • Już wkrótce nowa oferta hostingu dedykowanego z panelami cPanel oraz Directadmin
  • Darmowa domena przy zakupie usługi na rok, tanie koszty odnowienia takiej domeny

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×