Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
demo

Wycena - Serwer dedykowany na i7- 6 rdzeni i 32gb ram

Polecane posty

Dostałem info, że będziemy potrzebować serwera dedykowanego na zewnątrz i mamy powiedzmy 600zł/ brutto mc do wydania.

Ciekawi mnie czy jakaś firma jest w stanie za taką cenę sprzedać mi taką konfigurację:

Procesor i7 – 3930k 6 rdzeni+ HT, 32Gb ram, 2x SATA 500 raid1 hybrydowe SATA lub 2x SSD 120GB w raid1, łącze wystarczy 20/20Mb limit tego nie wiem ale gdzieś około 6-7Tb w miesiącu.

Taką konfigurację dostałem i nie mój to wymysł bo ktoś tak sobie to zaplanował..

To tylko dyskusja i na razie zastanawiają się nad tym. Jeśli możecie określić ile by taka maszyna kosztowała koniecznie z tym prockiem miesięcznie byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Dostałem info, że będziemy potrzebować serwera dedykowanego na zewnątrz i mamy powiedzmy 600zł/ brutto mc do wydania.

Ciekawi mnie czy jakaś firma jest w stanie za taką cenę sprzedać mi taką konfigurację:

Procesor i7 – 3930k 6 rdzeni+ HT, 32Gb ram, 2x SATA 500 raid1 hybrydowe SATA lub 2x SSD 120GB w raid1, łącze wystarczy 20/20Mb limit tego nie wiem ale gdzieś około 6-7Tb w miesiącu.

Taką konfigurację dostałem i nie mój to wymysł bo ktoś tak sobie to zaplanował..

To tylko dyskusja i na razie zastanawiają się nad tym. Jeśli możecie określić ile by taka maszyna kosztowała koniecznie z tym prockiem miesięcznie byłbym wdzięczny.

 

Napisz do mnie na meila

Info dostales na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łącze wystarczy 20/20Mb limit tego nie wiem ale gdzieś około 6-7Tb

 

Na takim łączu nie wyciągniesz takiego trafficu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

6TB to na symetrycznej 40 idzie wywinąć. Na 20 to 3TB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×