Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
denis94

Poszukuję odpowiedniego hostingu www

Polecane posty

Witam.

Poszukuję odpowiedniego hostingu www.

Moje wymagania:

 

pojemność: starczy 1GB

limit zużycia procesora: co najmniej 15% na sprzęcie podobnym do 8x 3.2Ghz CPU

transfer: minimum 400GB miesięcznie

panel zarządzania: da, cpanel, webas

możliwość włączenia wildcard dla subdomen

obsługa plików .htaccess

cena nie przekraczająca 400zł (w rozliczeniu rocznym)

co najmniej 5 baz mysql, kont ftp oraz kont pocztowych

 

Na stronie przebywa często ponad 3tyś użytkowników online. Dzienna ilość wykonywanych zapytań http to niemal 2 miliony.

 

Przeszukałem już bardzo dużo ofert. Problem jednak jest z limitem procesora. Moja strona jest wymagająca a nie chcę korzystać z ofert VPS ponieważ nie radzę sobie z ich konfiguracją/optymalizacja pod tak dużą liczbę użytkowników (czy to apache czy nginx).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze możesz mieć problem ze znalezieniem firmy, która zgodzi się na umieszczenie takiego serwisu na serwerze współdzielonym, szczególnie w tej cenie, a nawet jak się tacy znajdą, to później mogą być kłopoty.

Przy takiej popularności serwisu powinieneś dać radę osiągnąć odpowiedni stopień "monetyzacji" (też nie przepadam za tym słowem, ale niestety lepsze o tak nieludzkiej godzinie mi do głowy nie przychodzi), pozwalający na spokojne opłacenie tzw. "hostingu dedykowanego", czyli innymi słowy VPSa administrowanego. Jest to jedyne sensowne rozwiązanie, alternatywą będzie wykupienie niezarządzanego VPSa i opłacenie administratora, który ogarnie Ci ten serwer z początku i będzie co jakiś czas zaglądał do niego, ma to jednak tę wadę, że w razie nagłej awarii możesz nie mieć natychmiastowej pomocy, albo będzie Cię ona kosztowała krocie. Niestety oba ww. rozwiązania znacznie przekroczą zaoferowaną przez Ciebie kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS zarządzanych - http://castpol.pl/oferta/zarzadzaneserweryvps

Wstępnie oferuję pakiet VZ20G lub VZ30G. Po zakupie serwera ustalamy z klientem, jak chce mieć skonfigurowany system. Wszystkie usługi zostaną skonfigurowane pod potrzeby klienta.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady i oferty.

Prawdopodobnie skorzystam z oferty firmy biznes-host zaproponowanej przez N0Name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady i oferty.

Prawdopodobnie skorzystam z oferty firmy biznes-host zaproponowanej przez N0Name

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu na bok@biznes-host.pl lub na livechat :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS zarządzanych - http://castpol.pl/of...dzaneserweryvps

Wstępnie oferuję pakiet VZ20G lub VZ30G. Po zakupie serwera ustalamy z klientem, jak chce mieć skonfigurowany system. Wszystkie usługi zostaną skonfigurowane pod potrzeby klienta.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

Niestety nie znaleziono strony o wskazanym adresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły odkop.

 

Aktualnie oferty serwerów VPS u nas są w przebudowie - tylko indywidualne pakiety. Wkrótce pojawi się na stronie dostępnych kilka ofert serwerów vps opartych na wirtualizacji XEN, OpenVZ na chwile obecną u nas się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×