Skocz do zawartości
albertw

Zarobki Administratora propozycja pracy

Polecane posty

Zarobki administratora

Jakie waszym zdaniem powinny wynosić stawki dla administratora w średniej firmie gdzie jest taki jeszcze jeden. Dowiedziałem się że ma około 5k brutto + dodatki około 1k no i auto.

Zaproponowano mi na początek 3600 brutto za 6/8 etatu+ za soboty i niedziele jako dodatkowej pracy w łapę 30zł/h... Jest to sieć firmowa z VOIP oraz 4 różne lokalizacje około 70 kompów w jednej i reszta również razem coś około tego. Serwer bazodanowy na 2 macierze i jeden serwer jakiś tam z voipem... Głównie to Centos 5 i jeden Windows a końcówki na Windowsach XP i Vista... Umowa przewiduje premię uznaniową ale słownie otrzymałem że może wynieść nawet 3k... w co wątpię. Żądają tylko umowy i zobowiązania że nie będę wykonywał żadnej innej pracy związanej z IT itp..

Nie sugeruję się niczym więc mam wybór albo idę lub nie. Warszawa oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warunki nie są złe co do ceny , szkoda tylko że nie jest to pełen etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu proszą o umowę która zabrania ci działać jako wolny strzelec po pracy ? - rozumiem umowę o szczegółach zabezpieczeń ale nie rozumiem zabraniać pracy.

 

Pewnie chodzi o to, żeby pracownik nie był zmęczony i wydajniej realizował zadania. Jednak takie podejście powinno wiązać się z odpowiednią rekompensatą finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, żeby pracownik nie był zmęczony i wydajniej realizował zadania.

tja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego źle, że etat nie jest cały? W sumie to dobrze, lipa z tą lojalką...

IMO 3600 brutto (ile to netto, 2400-2500?) to jest ochłap jak na Warszawę. 30zł to też nie jest wcale żadna rewelka, fuszkami byś lepiej dorobił. W ten sposób tak naprawdę mają admina też na weekendy "na telefon", za nie oszukujmy się - ułamek tego, co by musieli dać za taki dyżur. Siedzenie w robocie 7 dni w tygodniu to żadna rewelacja, chyba, że za naprawdę dobrego bonusa. Pracowałem tak z pół roku, że pon-pt i potem weekend, że człowiek w niedzielę wieczorem nie wiedział jak się nazywa. Koniec końców kasa była taka, jaką spodziewałem się za goły etat, a do tego zero zadowolenia i z roboty i z tej kasy.

A pewnie bedzie to wyglądało jak dużyr - dlatego masz nie robić fuch.

Słaba oferta. 3600 ale netto plus jeśli to naprawdę dyżur weekendowy to dokładnie opisać godziny, w których ew. masz reagować i 50zł netto - moźna w to jako tako spróbować wejść, że np. dostępność 9 - 15 w sobotę, ale niedzielę bym odpuścił. Trzeba się też kiedyś zregenerować, żyć jakoś, itd. Gdyby to była kasa w klimacie 10 tysięcy, to można się niszczyć, ale za 3500-3800 netto (bo pewnie to z dodatkami tyle wyjdzie)? Słabo na maksa.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zarabiać 4k na rękę, ale na razie zaczynam więc dla mnie na razie wystarczy bo mam szkołę i to co niedawno dostałem. W Warszawie 4k jak się ma rodzinę i wynajęte mieszkanie to dosyć mało ale mieszkając np w Sulejówku jest całkiem dobra stawka a jesli się pracuje np. zdalnie to już dla mnie byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

8.000 zl netto + do 40 % dodatkowego wynagrodzenia netto w projektach.

 

Także bierz to co masz, nabierzesz doświadczenia, i wskoczysz wtedy w lepsze widełki. A do talerza musisz przecież coś wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8.000 zl netto + do 40 % dodatkowego wynagrodzenia netto w projektach.

+ firmowy dres, kapcie

+ darmowa wizyta w burdelu co piątek

+ asystentki topless w biurze

 

zejdź trochę na ziemię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pzebracki nawet w janmedia nie zarobisz tak jak mówisz...

 

Miłosz ma rację byś zszedł z piedestału na twarde podłoże rzeczywistości i zaczął trochę myśleć nad tym co piszesz...smile.png

 

Castpol jak widzę ma dobre warunki zatrudnienia...smile.png :

 

+ firmowy dres, kapcie

+ darmowa wizyta w burdelu co piątek

+ asystentki topless w biurze

 

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Eee, to co Miłosz wymienił to jest standardowo, im lepsza liga pracownika tym lepsze bonusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tylko wzrok by wysiadł i nadciśnienie tętnicze byś miał :D A potem odszkodowanie od firmy za trudne warunki pracy :D Zapomnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×