Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bielen2k

[reseller] nieograniczony transfer

Polecane posty

Pisałem wcześniej, że rozglądam się za firmą oferującą konta resellerskie. Przenosząc niektóre swoje serwisy okazuje się, że nie mam pojęcia jaki transfer miesięcznie jest przez nie zużywany. Posiadałem konto na servage.net lecz brakuje mi w nim kilku/kilkunastu funkcji które właśnie oferują konta resellerskie.

 

Mam zatem pytania i wymagania związane z kontami resellerskimi:

- jaką firmę polecacie gdzie otrzymam nieograniczony transfer?

- w której firmie jest dobry suppor? np mam baze danych z forum która waży ok 200-300mb, panel umożliwia wgranie np tylko 20mb, czy firma pomoże zaimportować mi taką bazę?

- strony raczej statyczne/blogi/jedno forum - miejsca dużo nie potrzebuję (20-50gb)

- dobrze aby był cPanel wraz z WHM

- musi być robiony backup wszystkich kont i baz danych

 

Nadmieniam iż priorytetem jest nieograniczony transfer. Zależy mi też na dobrej stabilnej firmie.

 

z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jaką firmę polecacie gdzie otrzymam nieograniczony transfer?

Żadnej, z reguły takie firmy mają ogromne zużycie łącza i wysoki overselling. Nie szukaj ofert nielimitowanych bo czegoś takiego tak na prawdę nie ma. To zwykły chwyt marketingowy, gdzie po przekroczeniu pewnego pułapu zostaniesz prawdopodobnie wyrzucony lub będziesz miał obcięte łącze do minimum.

 

 

- w której firmie jest dobry suppor? np mam baze danych z forum która waży ok 200-300mb, panel umożliwia wgranie np tylko 20mb, czy firma pomoże zaimportować mi taką bazę?

Każda firma stara się pomóc w rozwiązaniu problemów swoim klientom, czasami jednak prośby są zbyt wygórowane i nie ma takiej technicznej możliwości. Wgranie bazy 200 MB to żaden problem dla firmy, także dla Mzone

 

- dobrze aby był cPanel wraz z WHM

W naszej ofercie masz: WHM/cPanel (serwery w PL lub UK), RVSKIN, Installatron, masz całkowita swobodę w przygotowaniu skórki pod swoja firmę (np. wgranie swojego logo)

 

- strony raczej statyczne/blogi/jedno forum - miejsca dużo nie potrzebuję (20-50gb)

W Serwerach Reseller (przynajmniej u nas) sam ustawiasz odpowiednie pakiety i zarządzasz użytkownikami, każdy z Twoich klientów ma dostęp do osobnego panelu obrandowanego pod Twoją firmę.

 

 

- musi być robiony backup wszystkich kont i baz danych

Teraz już każda firma wykonuje kopie zapasowe, u nas są to 3 niezależne kopie dla wszystkich kont (co 24h, co 7 dni, co 30 dni), wszystko trzymane na niezależnych serwerach

 

Nadmieniam iż priorytetem jest nieograniczony transfer. Zależy mi też na dobrej stabilnej firmie.

Tu musisz wybrać, albo nieograniczony transfer, albo wysoka jakość usługi. Wszystko zależy do czego konkretnie potrzebujesz konta reseller, jednak lepiej wyliczyć zużycie i upgradować konto w razie potrzeby.

 

Nasza oferta Serwerów Reseller znajduje się tu: http://www.mzone-net....php?d=reseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może wziąć mocnego VPSa albo dedyka, z administracją 4-5 stówek i ma taki udawany no limit ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło było by wyrobić się w 40-100 zł miesięcznie. Póki co mam pakiet w mzhost, zobaczę jak będzie wyglądało zużycie łącza. Jeżeli nie wystarczy to będę rozglądał się za czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone, nie Mzhost wink.png

 

Za 120 złotych masz 150GB (to naprawdę duża ilość) transferu miesięcznie na serwer, zawsze możesz dokupić dodatkowy transfer.

 

Przy opłacie na rok z góry masz do wyboru promocję: 2 miesiące gratis lub podwojenie transferu (czyli będzie 300GB na miesiąc przy serwerze RES40).

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Na głowe upadłeś? 20-50GB, bez limitu transferu z cPanel + WHM, backup i świetny support za 40zł? Dodaj jedno zero, to może chociaż takie udawane 'no limit' dostaniesz... Wydaje mi się, że nie znasz wartości pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone:

Co dzieje się w momencie gdy użytkownik (reseller) osiągnie limit transferu? Konto jest blokowane czy spada prędkość?

 

finlandia:

Nie oceniaj jeżeli nie znasz drugiej osoby - zachowaj niektóre słowa dla siebie. Nie orientuje się w tego typu kontach więc mogę pisać rzeczy które dla Ciebie mogą wydawać się śmieszne. Dzięki za informacje, przydadzą się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoje konto przekroczy dozwolony limit system zawiesi i ponownie zresetuje ustawienia 1 kolejnego miesiąca.

Tak samo się dzieje w pakietach ustawionych przez Ciebie dla Twoich potencjalnych klientów (Twoich subkont).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoje konto przekroczy dozwolony limit system zawiesi i ponownie zresetuje ustawienia 1 kolejnego miesiąca.

 

Czyli strona nie będzie dostępna? Jaki jest koszt dokupienia transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×