Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gb

Wsparcie (tak zwany support)

Polecane posty

W przypadku zakupu uslug hostingowych, kazdy zapewne zwraca uwage na wsparcie (tak zwany z angielskiego support). Zakladam, ze wszyscy zakupujacy uslugi do dalszej odsprzedazy sa profesjonalistami, ktorzy nie tylko posiadaja wiedze techniczna ale takze doswiadzenie, mam zatem pytanie jakiego wsparcia (support'u) oczekujecie od uslugodawcy ?

 

Oczywiscie zakladam, ze usluga podstawowa dziala od strony technicznej poprawnie: serwer sie nie zawiesza, bazy dzialaja poprawnie, ogolnie technika dziala bezawaryjnie. W jakich innych przypadkach potrzebujecie niezbednie wsparcia w celu poprawnego swiadczenia uslug swoim klientom ?

 

Czy wogole bylibyscie zaintersowani usluga bez wsparcia (supportu) jesli parametry i cena uslugi bylaby atrkacyjna, a firma swiadczaca usluge wiarygodna i z odpowiednia infratruktura techniczna aby sporostac wszystkim Waszym wymaganiom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, support jest konieczny.

Nie uwazam sie za laika, ale czasem bywaja problemy nie zwiazane z awariami lecz brakiem znajomosci zwyczajow u danego providera.

 

Ostatnio zakladalem konto w 2be.pl

Zalozylem sobie konto pocztowe ale nie moglem polaczyc sie z serwerem. Nie mialem pojecia jak ustawic login zeby sie zalogowac. A, ze za bardzo nie lubie szukac w dostepnych pomocach to w niedziele napisalem maila do supportu. Po ok. 15 min dostalem odpowiedz co i jak mam ustawic.

 

No i zaczelo dzialac :D

Czasem blache problemy moga wymagac wsparcia technicznego.

A niestety to kosztuje. Tym bardziej jesli support jest dostepny 24/7/365.

Wiec ja jestem przeciwnikiem uslugi typu - tanio ale bez supportu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×