Skocz do zawartości
vps

Która firma pozycjonerska?

Polecane posty

Witam.

Czy poleci mi ktoś z szanownych forumowiczów sprawdzoną i zaufaną firmę pozycjonerską? Nigdy nie korzystałem z usług tego typu, a jest tego od groma...

Zlecenie będzie polegało na wypozycjonowaniu sklepu z kosmetykami w google.ie.

 

Edit: Dobrze byłoby aby owa firma nie oferowała usług hostingowych :)

Edytowano przez vps (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie na forum.optymalizacja.com - jest tam sporo osób działających na rynku anglojęzycznym to zdobędziesz odpowiednie oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz clpik-studio.com - z tego co wiem, robią też SEO pod obcojęzyczne goooooogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

clpik-studio.com też polecam tą firmę co Brat Weteran korzystałem sam, jak coś chcesz się dowiedzieć to pisz PW

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet ale korzystanie z usług firm to wysoki wydatek... Nie lepiej samemu? Na forum jest masa lektur, poradników.. Możesz pisać precle, stawiać zaplecza, katalogować, adder, adwords..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sporo czasu i nie wiesz co z nim zrobić to pewnie, dłubaj sobie. Jednak w tej kwestii IMO lepszy będzie outsourcing zewnętrznej firmy, która w tym siedzi i ma do takich rzeczy zaplecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samemu to można pozycjonować forum wędkarskie albo jakiś blog dla modelarzy, natomiast strony produkcyjne powinno się zlecić komuś kto się na tym zna (lub zatrudnić). Wybór firmy tak naprawdę powinien być poparty dobrze sformułowanym zapytaniem od klienta skierowanym do kilku dostawców usług. Polecenie to cenna informacja, jednak nie wystarczy aby dobrze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy pozycjonerskie zdzierają masę pieniędzy i lubią uzywać automatów. Z takich usług firm bym raczej nie skorzystał. Tak jak np. pozycjonowałem moją stronę: sycylia przez firmę, potem dowiedziałem się, że własnie korzystają z niedozwolonych metod i zrezygnowałem ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat pozycjonuję się w www.s90.pl

Pozycjonuję swoje forum orange - www.forumorange.net

Wyniki?

1 miejsce - "forum orange" i "orange forum"

7 miejsce - "orange"

 

Czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sory za odkop, ale skoro wątek już jest to po co zakładać nowy - szukam sprawdzonej firmy SEO, frazy regionalne, budżet około 300zł, czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną firmę? I czy ten budżet jest ok? Branża ogrodnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×