Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja zrobiłem przelew tylko poprzez blue cash. Po 2 tygodniach dalej pisze że faktura nie zapłacona napisałem do administratora a on nawet nie raczył odpisać a upomnienie o zapłate faktury zostało wysłane;/

 

Witam

 

Proszę napisać kiedy było robione do nas zgłoszenie, oraz prosze podac nazwę konta użytkownika, sprawę załatwimy od ręki. Jeśli jest możliwość proszę o podanie który Administrator przyja zgłoszenie. Rozumiem że konto zostało normalnie doładowane kwestia jest w upmnieniu o niezapłaceniu usługi które Pana nęka ?

 

Z powazaniem

ServerSite

Edytowano przez ServerSite.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie hosting jest bardzo dobry :P kilka dni temu kupiłem serwer vps :D nie mam żadnych problemów a jak miałem pytanie do administratora, otrzymałem odpowiedź niemal natychmiastowo :P Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko jakieś okres urlopowy, czy firma dość znacznie ograniczyła odpowiadanie na maila? Bo wysłałem dziś rano dość prostego maila z pytaniem jakie prędkości łącza ma VPS ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przykro nam że nie dostał Pan odpowiedzi staramy się odpisać na wszystkie maile, na próżne nasze tłumaczenie co z mailem się stało bo może być że nie dotarł, a może został przeoczony przez pracownika. Jeśli chodzi o prędkość łącze jest na 100Mbps.

 

 

Czy to tylko jakieś okres urlopowy, czy firma dość znacznie ograniczyła odpowiadanie na maila? Bo wysłałem dziś rano dość prostego maila z pytaniem jakie prędkości łącza ma VPS ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jednak poprzednie opinie są prawdziwe. O 10 rano wysłany mail z prostymi pytaniami. Jest prawie 22 i zero odzewu.

A pytania były w stylu: Ile kosztuje dodatkowa powierzchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jednak poprzednie opinie są prawdziwe. O 10 rano wysłany mail z prostymi pytaniami. Jest prawie 22 i zero odzewu.

A pytania były w stylu: Ile kosztuje dodatkowa powierzchnia.

Przepraszam bardzo, niestety mieliśmy dziś problem z mailem. W przypadku wszystkich zgłoszeń poprzez BOK dostępny na WHMCS odpowiedź zostaje udzielona najczęściej w czasie do 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, niestety mieliśmy dziś problem z mailem. W przypadku wszystkich zgłoszeń poprzez BOK dostępny na WHMCS odpowiedź zostaje udzielona najczęściej w czasie do 1h.

 

Można rzec "Czas start". Wysłane przez WHCMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można rzec "Czas start". Wysłane przez WHCMS.

 

 

I odpowiedź gotowa. 15 min :D nawet nie !

 

 

PS. Jeżeli jest to możliwe prosimy o wysyłanie zapytań techniczno-handlowych poprzez Panel w BOK czy to na serversite.eu czy też na strefaserwerow.pl. W panelu są odpowiednie opcje z wyborem do kogo ma być skierowana wiadomość. I dzięki temu tu zawsze ktoś kto jest czy na dyżurze czy w ciągu dnia pracy odpowie szybko. Na otrzymaną informacje.

Dziękujemy.

Edytowano przez ServerSite.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpowiedź gotowa. 15 min :D nawet nie !

 

 

PS. Jeżeli jest to możliwe prosimy o wysyłanie zapytań techniczno-handlowych poprzez Panel w BOK czy to na serversite.eu czy też na strefaserwerow.pl. W panelu są odpowiednie opcje z wyborem do kogo ma być skierowana wiadomość. I dzięki temu tu zawsze ktoś kto jest czy na dyżurze czy w ciągu dnia pracy odpowie szybko. Na otrzymaną informacje.

Dziękujemy.

 

 

Fakt. Odpisali szybko. :D

 

Ale to trochę nie fajne, że mail wam nie działa. Że tak powiem... Źle świadczy.

Edytowano przez Evuzo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpowiedź gotowa. 15 min :D nawet nie !

I teraz macie zamiar obserwować forum 24/7 i odpisywać jak to szybko daliście odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz macie zamiar obserwować forum 24/7 i odpisywać jak to szybko daliście odpowiedź?

 

 

Nie popadajmy w skrajności ;)

 

PS. A nad mailem faktycznie trzeba popracować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, trzeba, tylko jeśli łaska to nie musisz przy każdym zdaniu odnoszącym się do poprawy czegoś itp. stawiać wykrzykników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma zarejestrowana w 2008, domena w sierpniu 2011... Gdym spytał od kiedy Wasze firma nieprzerwanie utrzymuje strony, to jjak brzmieć będzie odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jjak brzmieć będzie odpowiedź?

Pomidor

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Firma zarejestrowana w 2008, domena w sierpniu 2011... Gdym spytał od kiedy Wasze firma nieprzerwanie utrzymuje strony, to jjak brzmieć będzie odpowiedź?

 

A co ma do rzeczy domena a rejestracja firmy? Tzn. Mogą świadczyć usługi hostingowe od kiedy mają zarejestrowaną DG a domena nie ma nic do rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieszne.

Wybacz, że nie trafiłem w Twoje poczucie humoru, albo jego brak. Ale co ma świadczenie usług hostingowych do domeny? Jak już to Kamikadze zauważył. Może na początku świadczyli usługi dla ograniczonego kręgu klientów, a dopiero po jakimś czasie postawnowili rozszerzyć działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma świadczenie usług hostingowych do domeny? Jak już to Kamikadze zauważył. Może na początku świadczyli usługi dla ograniczonego kręgu klientów, a dopiero po jakimś czasie postawnowili rozszerzyć działalność.

Skoro pytam, to widocznie ma. Tak liczę staż firmy jako hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Luknij sobie na ich inną stronę: http://magnetx.pl/

 

created: 2008.01.10 14:39:25

 

Na stronie też mają ofertę serwerów WWW, więc można przypuszczać że dłużej. Ale o to już pytaj się samej firmy i najlepiej na bok-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma zarejestrowana w 2008, domena w sierpniu 2011... Gdym spytał od kiedy Wasze firma nieprzerwanie utrzymuje strony, to jjak brzmieć będzie odpowiedź?

 

 

Firma zarejestrowana w 2008r., prowadzony hosting dla klientów kluczowych (firmy) na serwerach hetzner do dziś, netart do 2010. W 2011 roku wyjście do większej grupy klientów, już nie tylko klienci kluczowi których do tej pory obsługujemy bo jest to inna grupa, która kupuje pakiety usług informatycznych nie tylko sam "host". W większości klienci oczekują kompleksowych usług od zakupu maszyny poprzez jej instalacje konfiguracje i utrzymanie. Całość obsługi polega na żmudnej "ręcznej pracy" którą się wykonuje dla danego klienta. W przypadku serversite.eu czy też strefaserwerow.pl, całość obsługi jest zautomatyzowana od płatności po nawet niektóre wątki administracyjne. Klient kupuje określoną usługę której poszukuje i którą sam sobie obsłuży, naszym zadaniem jest jej ciągłość utrzymania i na tym rola się kończy. To zupełnie inne grupy klientów z innymi oczekiwaniami. Natomiast jeśli chodzi o wątki techniczne są identyczne. Dalej jak się Pan z pewnością orientuje to wszystko jest w różnych przedziałach cenowych. Myślę że pokrótce zaspokoiłem Pańską ciekawość dotyczącą naszej firmy Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jakie mają dyski na serwerach VPS, bo jeszcze tak zjechanych nie widziałem update i upgrade systemu chyba z 40 minut, a gdzie indziej 5 minut. Pakiety się rozpakowują wieki, a instalacja czego kol wiek to męczarnia. Prosty pakiet apache2 + php + mysql + i kilka innych robi się już 35 minut. Użycie CPU 0% ram 40% load 0.99 0.98 0.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ktoś wie jakie mają dyski na serwerach VPS, bo jeszcze tak zjechanych nie widziałem update i upgrade systemu chyba z 40 minut, a gdzie indziej 5 minut. Pakiety się rozpakowują wieki, a instalacja czego kol wiek to męczarnia. Prosty pakiet apache2 + php + mysql + i kilka innych robi się już 35 minut. Użycie CPU 0% ram 40% load 0.99 0.98 0.91

 

Więc po czym wnioskujesz że to dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×