Skocz do zawartości
Gargoyle

Hosting dla strony firmowej opartej na Joomla/Wordpress

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję hostingu pod stronę firmową, która będzie postawiona na Joomli lub Wordpressie. Obecnie strona stoi na autorskim CMS opartym o PHP i MySQL i zajmuje mniej niż 100MB. Cena jaką jestem w stanie przeznaczyć na hosting to 100-150 PLN / rok (bez domeny, sam hosting). Od przyszłego hostingu oczekuję bardzo dobrego kontaktu z administratorami (którym chce się pracować), dostępu do konta przez SSH, bezpieczeństwa, regularnych kopii zapasowych.

 

Obecnie strona stoi w home.pl i niestety nie jestem zadowolony - straszne ograniczenia (głupiego SSH nie ma w pakiecie za 180 PLN) oraz niezbyt kumata pomoc techniczna (panie na live czacie wklejają gotowce ze skryptów, zero własnego wkładu w pomoc i często pytania pozostawione bez odpowiedzi).

 

Fajnie jakby serwer był zlokalizowany w Polsce (niski ping).

 

Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapoznaj się z ofertą castpol.pl, wstępnie oferuję pakiet cp5G.

Posiadamy własne DataCenter w Tucholi, a bazy danych są stawiane na dyskach SSD.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z dostępem SSH to raczej ciężko, u nas masz serwer MZ TWO za 144 złote na rok, jednak SSH jest dodatkowo płatne.

Aż tak konieczne jest to SSH dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do zakupu dowolnego konta na http://szybki-serwer.pl

w każdej chwili można zmienić parametry na większe gdyby były niewystarczające,

a dostęp po ssh kosztuje do każdego konta 20 zł. brutto rocznie.

Test 7 dni bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ofertę Unixstorm pakiet Biznes-1 (pakiety z serii biznes mają ssh). Na piewszy rok załapiesz się na promocję i zapłacisz 49,20zł, a przedłużenie będzie Cię kosztowało 98,40zł. Wszystko działa bardzo stabilnie. Pomoc techniczna jest "kumata". Serwery zlokalizowane są w Polsce w 3SF Data Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja polecam kei.pl Sam z niego korzystam i jestem zadowolony serwer działa prawidłowo. Co do obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń... szybko odpowiadają na pytania a jak trzeba coś pomóc to również nie pozostają obojętni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam UNIXSTORM - Biznes 1 - Jestem w 100% zadowolony z kontaktu z administracją + bardzo dobra jakość (SSH masz w tej cenie :) )

 

Jedno jest pewne - będzie zadowolony. DC - 3SF (katowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do tych zastosowań o których mówisz, optymalna powinna być dla Ciebie oferta castpol.pl .

Realizuje wszystkie Twoje wymagania, zaś pomoc techniczna jest szybka i rzeczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdalne połączenie z SSH przez Putty / linuksowego terminala + komendy bardzo ułatwiają mi czynności administracyjne

 

Wybrałeś złą usługę, jeżeli SSH jest potrzebny dla twoich prac to zapewne potrzebujesz VPSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdalne połączenie z SSH przez Putty / linuksowego terminala + komendy bardzo ułatwiają mi czynności administracyjne

 

Wybrałeś złą usługę, jeżeli SSH jest potrzebny dla twoich prac to zapewne potrzebujesz VPSa

Jeśli ktoś sobie chce kopiować pliki na koncie, czy wgetem coś pobierać skądś to po co mu VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do sprawdzenia naszej oferty. W pakietach standard lub wyższych oferujemy na życzenie dostęp SSH. Pakiet standard to 10GB przestrzeni w cenie 97 PLN brutto rocznie. Backupy wykonujemy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sobie chce kopiować pliki na koncie, czy wgetem coś pobierać skądś to po co mu VPS?

 

Właśnie do narzędzi o których wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli ktoś sobie chce kopiować pliki na koncie, czy wgetem coś pobierać skądś to po co mu VPS?

 

Właśnie do narzędzi o których wspomniałeś.

Bardzo ciekawe podejście zatem przedstawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×