Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomiz

wordpress i spolszczenie

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Postawiłem wczoraj nowego bloga na wordpressie 3.3.1. Ściągnąłem paczke ze spolszczeniem z oficjalnej strony i okazało się, że nie ma spolszczenia. Sprawdziłem najpierw w configu i wszystko sie zgadzało co do języka "define('WPLANG', 'pl_PL');", wgrałem na nowo spolszczenie i nic :) dlatego proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spolszczenie do 3.3.1 jeszcze, jest tylko do 3.2.1 ale ona obejmuje praktycznie wszystko. Podmień też tłumaczenie szablonu, żeby mieć na stronie polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam wam nie działa na moim spolszczeniu WP?! Proszę się określić dokładniej. Mi na nim jakoś bezproblemowo śmiga kilkadziesiąt stron + patrząc po liczniku pobrań z wpisu około pół tysiąca stron innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ono działa bez problemu, mówiłem wcześniej tylko, że oficjalnego 3.3.1 nie ma jeszcze i auto updater jest tylko w języku US stąd ludziom po aktualizacji w w szablonach wgrywa język angielski i niewiedzą o co chodzi. Spolszczenie trzeba wtedy ręcznie pobrać i wrzucić w odpowiednie katalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z drugiej strony dziwne, że aktualizowałem dziś kilka wordpressów właśnie do tej felernej 3.3.1 z autoupdate i od razu na polski ładnie wskoczyło, choć niby angielską wersję instalowałem...

No chyba, że ktoś z 2.x aktualizuje to wtedy :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja intalowałem wersje 3.3.1 też od meloniq i instalator był po polsku a cały panel admina był już po angielsku. Próbowałem wgrać ręcznie i to też nic nie dało. Robiąc update innego bloga z wordpress'em 2.8 do 3.3.1 bez problemu wszystko śmigało po polsku smile.png

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to wyszedł już oficjalny WP 3.3.1 w języku polskim, także autoupdate dla Polaków też już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jest i śmiga nawet fajne opcje sa w nowym wp chodx niewiele się smieniło. Mogli by cos zrobic z optymalizacja skryptu by nie był tak zasobnożerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×