Skocz do zawartości
Infinity Tech

Usługi (uphost.pl / upares.pl) została przejęta przez KRDC Spółka z o.o.

Polecane posty

Witamy.

 

Usługi (uphost.pl / upares.pl) została przejęta przez KRDC Spółka z o.o.

 

Wszystkie usługi oferowane przez (uphost.pl / upares.pl) zostaną aktywne zgodnie z zawartymi umowami zakupu / dzierżawy serwera/ów.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: info@krdc.pl

Kolejne informacje zostaną przesłane w maili od nowego właściciela.

Serwery zakupione można przedłużać opłacając na nowe dane odbiorcy:

 

KRDC Spółka z o.o.

ul. Szlak 30

31-153 Kraków

KRS: 0000336336

NIP: 676-240-60-40

REGON: 121019017

tel. (012) 444 14 62

fax. (012) 444 14 63

mail biuro@krdc.pl

 

 

Skwituję to ironicznie ...

 

HAHAHAHA

 

 

PS: Czemu tak a nie inaczej ? bo Pan Miodek oferował mi bardzo niedawno niesamowitą ofertę serwerów dedykowanych i coś wspominał o "długotrwałej" pozytywnej relacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu inż. Miodek posłuchał mojej rady i poszedł pracować na kasie w markecie albo w warzywniaku?

 

Ile obstawiacie, że za parę miesięcy Damian zacznie się nudzić i znów będzie jakiś hosting rozkręcał? Przysłowie mówi "do trzech razy sztuka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Ja bym stawiał, że w tym przypadku i 3 razy będzie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z tym warzywniakiem to może być problem, ale podejrzewam że za kilka miesięcy znów z czymś wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może inżynier Miodek dał już sobie spokój z hostingiem. Coś go ostatnio nawet na forum nie widać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dobra, pożartowaliśmy sobie z Damiana, teraz już dajcie mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Nie widziałem żeby ktoś tutaj żartował. Wszyscy jak najbardziej poważnie :) Jeszcze sie zdziwisz kolejnym hostingiem Pana Miodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Jak startował z uphost.pl, to mówił że nigdy nie sprzeda, albo nie prędko nie pamiętam... Ale jednak szybko zrozumiał że to nie dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystko to wina użytkowników WHT (i kilku moderatorów), bo się wzięliśmy i uwzięliśmy na chłopaka. Zamiast go wesprzeć dobrym słowem, to urządzaliśmy jakieś głupie jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak startował z uphost.pl, to mówił że nigdy nie sprzeda, albo nie prędko nie pamiętam... Ale jednak szybko zrozumiał że to nie dla niego...

 

Potwierdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Tanio może i miał, ale tak czy owak dzieciarnia jest uparta i wszyscy wolą xaa, natomiast bardziej profesjonalni klienci wolą bardziej profesjonalnych rozwiązań i hostingów. Prawda jest taka, że uphost było dalekie od ideałów. Pady, dziecinne podejście oraz podatność na ataki hackerów na pewno nie były na jego korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale wy złośliwi jesteście :D No ale na czymś fenomen inżyniera musi się opierać :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi interesy jak chce wink.png Damien był właścicielem Uphost'u więc miał do tego prawo sprzedać firmę, czy nawet zamknąć. Po co pisać ciągle o jednym i tym samym?

w końcu klient wybiera firmę, z którą chce współpracować.

Przecież Damian nikogo nie oszukał, usług nikomu nie wyłączył. Chyba, że ktoś czuje się poszkodowany ;)

 

Może mój post brzmi jak obrona Damiana, no cóż tongue.png Mi Damian krzywdy nie zrobił, a to, że sprzedaje swoje interesy mnie nie obchodzi, bo to w końcu jego decyzja wink.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i co w tym złego?

Ja tu nie widzę żadnego problemu. Mnie nikt nie zagląda w łapy, co sprzedaję, co kupuję, chyba Wam też? Więc odbijcie od człowieka, bo to już się robi żenujące. Najpierw Tomasz (były właściciel Castpolu), później Rafał (z Freecast'a) teraz Damian.

 

Teraz temat Damiana będzie wałkowany przez najbliższe pół roku, później znajdzie się kolejny kozioł ofiarny, ciekawe kto to będzie.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×