Skocz do zawartości
Michael Dicson

Jaki hosting www wybrać pod 6 średnich stron www.

Polecane posty

Witam ostatnio poszukuje hostingu www takiego zeby był stabilny miał duzy limit transferu lub był bez limitu transferu. Testowałem usługi od 1&1, nazwa, i się niestety zawiodłem drogo i nie profesjonalnie zwłaszcza ze strony hostingu nazwa, teraz testuje hosting od superhost ale tam jest strasznie niska ilość zapytań do bazy danych na godzine bo tylko 10000 zapytań a powiem szczerze ze pakiet biznes u nich był by w sam raz żeby nie ta baza danych, przyglądam się także ofercie Livenetu od spółki Network Comunication ten pakiet 60 gb pojemności i 1000 gb transferu na miesiąc, ale tam też nie jest za ciekawie ze względu na ten panel plesk i strasznie okrojone opcje w panelu do tego dziwnie dodaje sie domeny do serwera.

 

Może wy coś byście poradzili obecnie jestem w biznes hoście ale chciał bym zmienić chodx tam też nie jest zle ale ze względu tego iż google po nakłądało filtry na moje 2 strony i obawiam się zę to wynikło przez hosting i dla tego chciał bym się przenieść.

 

Tak więc co polecacie co wybrać wazne są dosć spore limity by nie było niespodzianek ze konto jest zablokowane itp średni ruch około 5000 - 6000 uu na dzień mam.

Pozdrawiam i czekam na jakieś propozycje rady itp mile widziane komentarze osób które mają usługi w wyzej wymienionych firmach co sądzicie o ich usługach itp.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

niestety nie podałeś ŻADNEJ informacji dzięki której moglibyśmy coś zaoferować/zaproponować. Podaj ile miejsca/transferu potrzebujesz i jaki masz budżet ?

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam hostdell.pl

Serwery bez limitu transferu już od 80zł

Możliwość indywidualnego pakietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak masz zamiar męczyć bazę danych, to dobrym rozwiązaniem będzie VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Może wy coś byście poradzili obecnie jestem w biznes hoście ale chciał bym zmienić chodx tam też nie jest zle ale ze względu tego iż google po nakłądało filtry na moje 2 strony i obawiam się zę to wynikło przez hosting i dla tego chciał bym się przenieść.

 

Prosze podeślij mi numer zgłoszenia na PW w którym to pisałeś o powyższej sprawie - sprawdzę i dam znać , bo nie kojarze by ostatnio ktos zgłosił się z takim problemem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostdell odpada z powodu tego iż nie ma pozytywnych opini i do tego kiedyś u was miałem i serwer strasznei wolno działał.

W bizneshoscie nie mam limitów na baze danych przynajmniej tak twierdzi administrator tego hostingu ale tam ostatnio jakieś błędy są zeby nie to to bym został tam.

 

Rozglądam się za hostingiem który ma minimalnie 200 - 300 gb transferu na miesiąc bo ponieważ gdzies tyle obecnie zużywają moje strony najlepszy hosting by był zeby był panel Direct Admin o podobnych parametrach jak najdroższy pakiet w biznes hoście który obecnie posiadam.

Nie powiem bo w biznes hoście biuro obsługi klienta jest szybkie itp ale z jakością usług jest troche gożej zwłaszcza od strony php.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydać mogę 400 zł na rok wielkość bazy najlepiej 1 gb skrypty to przeważnie wordpress ale są i autorskie odwiedzających to już wyżej pisałem 5000 -6000 unikalnych na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym to uczynił ale jak patrze na wasze pakiety to są one dość drogie 480 zł za pakiet z 200 gb transferu ten pakiet by mnie interesował ale jest drożej jak w bizneshost, jeszcze ciekawe jak jest z bazą danych i zapytań do niej a ja potrzebuje naprawdę czegoś dobrego za nei zbyt wygórowaną cenę.

W Polsce u nas jest tyle firm hostingowych ale nie ma ciekawych ofert jak już coś wydaje się być w porządku to potem okazuje się że są ukryte limity juz 6 razy zmieniałem hostingi w przeciągu 1,5 roku właśnie przez takie ukryte limity, firm tych nie będę wymieniał ale naprawdę sensownych ofert na polskim rynku brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się okazuje, iż zapytania są tak skonstruowane, że serwer jest orany wzdłóż i wszerz.

Jeśli naprawde potrzebujesz czegoś bez większych limitów, to rozejrzyj się za serwerem VPS. Wrzucisz tam swoje pare stronek i ciśniesz baze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się okazuje, iż zapytania są tak skonstruowane, że serwer jest orany wzdłóż i wszerz.

Jeśli naprawde potrzebujesz czegoś bez większych limitów, to rozejrzyj się za serwerem VPS. Wrzucisz tam swoje pare stronek i ciśniesz baze.

A gdzie ja teraz znajdę VPS w miarę taniego z panelem DirectAdmin nie opłaci się kupować bez panelu serwera a za licencje dożywotnią trzeba dodatkowo wywalić 200 zł. jak znasz jakieś dobre firmy i żeby w miarę tanio i solidnie było to naprowadź mnie na nie z chęcią zobaczę oferty.

Prowadzę strony już od 4 lat i jak na razie zwykły hosting mi starczał no ale nie mogę ukryć tego iż coraz wiecej ludzi korzysta z moich serwisów i zasoby sererów są mi większe potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vipower testowałem ich usługi jakiś rok temu i powiem szczerze ze nie za bardzo przypadło mi do gustu jeżeli hosdzi o hostingi to jestem wymagającym klientem ponieważ chcę miec pewność ze moje strony będą działać a teraz strona vipower nie chce mi się otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kilku stron potrzebujesz panelu? To można zainstalować darmowy ISPconfig. Ma wszystko czego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przyzwyczajeń nie zmienisz heh mi chodzi o to by było łatwo obsługiwac serwer i żeby nie pisać ze wszystkim co biura obsługi klienta tyle czasu pracowałem na panelu direct admin że poprostu znam go na pamięć więc wiesz dla mnie teraz przejście np na plesk to jest masakra, no jeszcze cpanel zniosę bo tez na nim pracowałem dość długi czas kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukasz i szukasz więc w końcu zrozum że nie znajdziesz w tym budżecie nic,

wp + 200GB miesięcznie to sobie można wyobrazić jak jest baza orana,

vps to coś dla Ciebie, ale tu znowu cena inna, każdy by chciał mieć wille z basenem a płacić czynsz jak za kawalerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukasz i szukasz więc w końcu zrozum że nie znajdziesz w tym budżecie nic,

wp + 200GB miesięcznie to sobie można wyobrazić jak jest baza orana,

vps to coś dla Ciebie, ale tu znowu cena inna, każdy by chciał mieć wille z basenem a płacić czynsz jak za kawalerkę smile.png

W tym rzecz że polskie firmy cenią się jak za zgniłe kartofle, ponieważ w większości firm cena do jakości usług ma wiele do życzenia.

 

Ja osobiście mogę tu wymienić w jakich firmach bał bym się brać jakikolwiek serwer a tych firm jest dość sporo na rynku, teraz te firmy wyrastają jak grzyby po deszczu ale ofert sensownych jak nie było tak i nie ma.

Biznes Host ma ciekawą ofertę cenową ale mam często problemy z serwerem i weź tu człowieku kup serwer.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem jest inny a niestety wiele firm ulega: każdy chce dużo i tanio,

zapłać 1000 zł. to i jakość będziesz miał odpowiednią, a tak to możesz jedynie liczyć że się ktoś skusi na Twoją kase bo akurat ma trochę wolnego serwera :) a co potem to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie oto chodzi popatrz jaki nazwa ma tanio bo to jest tanio ale jakość ich usług jest do bani serwery nie mają nic dostajesz panel w którym połapać się nie możesz do tego pomoc techniczna i administratorzy nie pomagają ci w rozwiązaniu problemów a serwer kosztuje niecałe 400 zł za pakiet activ czy jakoś tak wiem bo testowałem do tego te dziwne limity na jakieś 2 miliony sekund użycia systemu.

W Polsce brakuje po prostu sensownych ofert małe oferty znajdziesz to i owszem ale nikt nie proponuje ofert dla większych stron co mają po parę tysięcy uniku na dzień.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety Michael, firmy mają ustawione swoje cenniki i poważna firma nie obniży Ci ceny od tak sobie. Faktem jest, że cena 400 złotych na rok to dość dużo jak na shared, jednak czasami warto dołożyć i mieć pewność dobrej usługi.

 

Zawsze możesz zakupić hosting dedykowany, ceny zaczynają się od około 1000 złotych rocznie. Na hostingu dedykowanym takie limity zostaną zniesione, a Ty cieszysz się swobodą wyższych limitów na serwer. Zawsze jest coś za coś, chcesz mieć wysoki standard usługi, to zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić owszem tylko jak już za coś płacić to płacić za coś porządnego, to jeżeli firmy mają juz ustalone ceny to dla czego robią pakiety hostingowe o tak niskich limitach? To na co ten hosting jest na zwykły HTML czy na skrypty PHP? Bo jeżeli na sam html i do tego pare obrazków to i owszem cena hostingu jest wygurowana płacić 400 zł a nic zadnych korzyści z tego serwera nie mieć.

 

Ja jestem wymagający teraz jest kryzys popatrzcie ze ludzie nie mają pieniędzy i sami liczą się z karzdym groszem ja kupując serwer mam wszystko wykalkulowane bo zakup hostingu musi mi sie zwrócić w przeciągu okresu abonamentowego ja też mam klientów i uzytkowników i też muszę dbać o renomę swoich serwisów. Jezeli ja mam kupić serwer za 1000 zł i go nie wykorzystać w pełni to po co mi serwer taki. To tak jak w przypadku nazwy lub 1&1 nakładają smieszne limity a twierdza ze ich serwery są bez limitu transferu no dobra ale tego transferu i tak nie wykorzystasz nawt jak by był z limitem bo procek na to nie pozwala bądź inne albo limity bazy danych.

 

Ja kupując usługę chcę mieć pewność ze kupuję usługę dobrą i moje strony będą działały non stop, nie lubie jak ktoś mi wciska kit mówiąc ze zadnych limitów nie ma a tu potem okazuje się że jest i to tak banalnie że 500 uu dziennie i serwer jest error to na czym te hostowanie witryn polega?

 

no chyba nie na tym żeby klient w pełni mógł wykorzystać parametry serwra i cieszyć się hostingiem, tylko na tym by ludziom utrudnić życie i dać mu bubel za wygurowaną cenę np w przypadku 1&1 lub nazwy. Niby 50 gb pojemności a tylko można 200 tysięcy plików wrzucić i co to nie oszustwo? Moim zdaniem to nabijanie ludzi w butelkę.

 

Ja zaczynam nabierać pewności zę jaki bym serwer nie kupił i tak bym nei był z niego w pełni zadowolony bo nie wykorzystał bym w pełni jego możliwości bo firma w jakiej go kupiłem by mi na to nie pozwoliła więc o czym tu mowa.

Szukam już 15 dni dobrego serwera i nic znaleźć nie mogę o i to jest rynek webhostingu w Polsce. Serwery wirtualne damy małe tak by człowiek od razu dedyka kupił by więcej nam kasy do kieszeni wpadło taka jest głupia polityka firm hostingowych w Polsce.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie jest różnica pomiędzy kontem z 100GB powierzchni i transfer bez ograniczeń, a kontem 1Gb powierzchni i transfer 10GB,

które kosztują tyle samo, bo w tym drugim jest relane prwdopodobieństwo że wykorzystasz to za co niby zapłaciłeś, a w tym pierwszym raczej nie bardzo,

natomiast TY szukasz właśnie dobrego hostingu po zaniżonej cenie, bo widziałeś oferty z kosmosu wzięte i wydaje Ci się że skoro ktoś ma taką ofertę to inny który ma drożej jest zdziercą pokładowym smile.png

szukasz 15 dni i nie możesz znaleźć, zgadnij dlaczego ? bo każdy wie jakie ponosi koszty i nikt Ci nie da serwera do którego będzie dokładał,

zauważ że konkurencja jest duża, napisz że dajesz 1000 zł. a zobaczysz ile będziesz miał ofert, będziesz wybierał co będziesz chciał,

ale tu jest taka sytuacja jakbyś poszedł do salonu mercedesa i się wkurzał żr nie chcą Ci nic sprzedać w cenie fiata smile.png

po to jest hosting współdzielony aby nie kupować dedyków bez potrzeby, tylko nie wszyscy rozumieją że czasami niestety trzeba dedyka. Ja nie mam kont po 19 zł. rocznie dlatego że są, ale dlatego że ludzie tam swoje strony trzymają wyobraź sobie, nawet i kilka na takim jednym koncie,

i to nie jest głupia polityka firm hostingowych, tylko po prostu nikt nie ma ochoty sponsorować Twoich stron, tylko dlatego że masz taki budżet, niestety życie jest brutalne. A widzę że wg Ciebie to firma powinna kupić licencję na panel directadmin i Tobie DAĆ gratis, bo jesteś do niego przyzwyczajony, hehe

 

PS a skoro uważasz że w Polsce taka kicha to co stoi na przeszkodzie poszukać poza Polską super hiper firmy hostingowej za kilka $$, bez ograniczeń na cokolwiek i z gumowym rozciągliwym dyskiem ?

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to policz znaki interpunkcyjne w tym bełkocie, który napisałeś. A potem zabierz się za liczenie grosza.

A dlaczego uważasz, że w NetArcie to oszustwo? Masz wyraźnie napisane co kupujesz. Więc nikt Cie nie oszukuje.

 

A wiesz dlaczego polskie firmy tak podchodzą do hostingu? Bo znajdzie sie jeden z drugim byznesmen, który kupi za***iaszcze skrypty wielkiego portalu u gimnazjalisty za 15,78 PLN + paczka fajek za fatygę. Wrzuca taki szmelc na serwer, a ten szmlec jeździ po dyskach i zatruwa życie innym Klientom hostingu. A spróbuj takiemu byznesmenowi zwrócić uwagę na to, to będzie oburzony. Bo przecież on płaci 20 zl rocznie za hosting i mu sie należy. Nie zatrudni profesjonalisty do napisania dobrego skryptu, bo przecież on zapłacił kilkanaście zł za niego.

 

Limity są po to żeby każdy Klient komfortowo korzystał ze stron na serwerze. Jak potrzebujesz full-hardkor-unlimit to zostaje VPS, a najlepiej dedyk. Wtedy chulaj dusza, pełna samowolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×