Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Pokuć

Tą akcją z Ptasim Mleczkiem to się Wedel nieźle skompromitował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja akurat myślę że się nie skompromitował, ta nazwa jest zastrzeżona od dawna (miałem dawno temu hurtownie słodyczy),

stąd na rynku są różne nazwy niby tego samego produktu: ptasia pianka, pianka mleczna, itd. z resztą na tej samej zasadzie jak i wielu innych produktów.

Ta nazwa = kupa kasy, więc Paweł jakby to było Twoje to byś nie odpuścił na niczym, zresztą jak każdy,

bo jak marki nie upilnujesz to cena spada, więc mnie nie dziwi że prawnicy reagują że jakaś kobieta, pewnie nieświadomie, użyła tej nazwy

 

a tak jeszcze dodam, nie słyszeliście lepszej akcji w necie jak prawnicy pewnej firmy atakowali np. pozycjonerów że używają frazy: sło...ie upomi..ki ? bo ta nazwa choć moim zdaniem powszechnie używana okazuje się też zastrzeżona :)

 

niedługo się okaże że ktoś Cię poda do sądu za to że masz nicka na forum Pawel15, hehehe

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany Pana, Wójta i Plebana... oglądam pierwszy raz tą debatę cała... jestem na ćwiartce...

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej debaty wynika ze jak USA ma podpisaną ACTA to i Polska musi ją mieć bo sojusznicy mają tylko ja nie rozumiem tego Dla czego polski rząd cały czas liże dupę amerykanom minuta 48 filmu z debaty o tym mówi Pan Donald Tusk sam przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo rząd Polski od 1989 trudni się polityczną prostytucją i dlatego wchodzą wszystkim w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My żyjemy w kraju w którym rządzą chorzy ludzie, tylko dziwie się ludziom którzy wybrali taki rząd, bo teraz za większość głosów na PO płaci cały naród a Rząd nie liczy się z uwagami i sprzeciwem polaków, ACTA to nie jedyna rzecz w której rząd nie zwraca uwagi na ludzi można tu tez wymienić podniesienie wieku emerytalnego. Dla mnie po prostu coraz bardziej wydaje się że mój kraj w którym żyję i mieszkam od urodzenia staje się krajem nie dla mnie, a to jest przykre.

Jeżeli chodzi o twórczość i prawa autorskie, to ja sam jestem producentem muzycznym i jak każdy autor próbuje zarobić ze swojej twórczości ale jestem także usatysfakcjonowany tym iż moje utwory są wymieniane przez ludzi w internecie i nie sprawia mi to problemu iż są udostępniane za darmo, oby tylko nikt nie zrobił na tym pieniędzy.

Udostępnianie do własnego użytku owszem ale nie do sprzedaży i robienia pieniędzy przez kogoś kto nie ma praw do moich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy sondaż jakaś telewizornia podawała. PO: 36%.

Niby chce się płakać, ale ja się tylko roześmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźe podczas manifestacji u mnie w mieście przeciw ACTA dostałem pałą milicyjną po głowie :/a to przez to że chciałem wjechac Frontem w Pana milicjanta bo miał dziwny Face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźe podczas manifestacji u mnie w mieście przeciw ACTA dostałem pałą milicyjną po głowie :/a to przez to że chciałem wjechac Frontem w Pana milicjanta bo miał dziwny Face

 

Ciekawa wypowiedź :) Chwalisz się czy żalisz?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A 2-3 dni temu dawali, że PO 28 % ...hę?

Pewnie ta premia dla tego sk..na z centrum sportowego w kwocie pół bańki tak poprawiła humory Polakom : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A 2-3 dni temu dawali, że PO 28 % ...hę?

Pewnie ta premia dla tego sk..na z centrum sportowego w kwocie pół bańki tak poprawiła humory Polakom : )

 

Wszystko zależy kto wykupi sondaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku snu: kartazaopatrzeniapostac.jpg

 

ACTA tak będzie wyglądała przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

A kartki nie były przypadkiem na produkty których było mało:P? Muzyki od cholery jest ;D No chyba że wszystko zamkną i zrobią jeden serwis z downloadem 56 KB/s xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Premier dziś przeprasza...

 

ACTA to była pomyłka...

 

On robi z siebie głupka czy z nas smile.png bo zaczynam się gubić heh

 

Jak ktoś nie panuje nad rządem to niestety jest głupkiem chyba że naród tego nie widzi - w tedy wszyscy są głupkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczył jak mu słupki poparcia w sondażach poleciały na ryj, to teraz próbuje ratować sytuację. Chciałoby się zacytować Kapitana Bombę - tępy ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×