Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Westbam

PROBLEM - Serwery Głosowe

Polecane posty

Witam,

 

Na początku proszę o nie usuwanie mojego posta - nie wiedziałem gdzie go wcisnąć...

 

Otóż:

Mam pytanie do osób które wiedzą coś na temat edycji serwerów głosowych poprzez SSH.

 

Wiem, że np. Ventrilo 2.1.4 można edytować za pomocą SSH otwierajac plik konfiguracyjny (textowy) w nano ( i tak tworzyć kanały / zmieniać hasła itd)

Pytanie brzmi: Jak to wygląda ze strony MUMBLE i TS3? Czy jest taka możliwość? Jest jakiś plik konfiguracyjny (najlepiej tekstowy) który można łatwo i prosto edytować ?

 

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

ps. nie potrzebuje gotowego panelu lub coś w tym stylu... (chciałbym zarządzać swoimi serwerami bez potrzeby logowania przez putty, a za pomocą strony WWW).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zarządzania ts3 porzez www to jedynie darmowy panek webinterface dostepny na stronie teamspeak.com darmowy panel, ale dobry sam z niego korzystam i nie ma źadnego problemu wszystko gra. Nie wiem jak w mumble, ale w ts3 nie ma żadnego pliku konfguracyjnego jak instalujesz serv przez ssh dostajesz dane i wszystko edytujesz na serwie przez clienta bądź komendami w telnet. Jak chcesz zarządzać serwerami przez www to bez panelu do ts nie obejdzie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mumble jest plik konfiguracyjny o ile się nie mylę jest w katalogu etc, coś jak mumble-serwer (nie pamiętam dokładnie)

 

W TS3 wszystko konfigurujesz przez klienta lub przez panel webinterface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do panelu mbl również jest bo takowy posiadałem, lecz nie instalowałem bo nie posiadam serwerów mumble, myślę powinien spełnić twoje wymagania, zajrzyj na ght tam jest dużo tematów tego typu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ma "Za darmo" panelu mumble dostępnego..

 

Jeszcze jedno - mumble / vt / ts3 smigają na 32 bit, na 64 juz nie - jest jakaś możliwość by to poszło- czy musze pogodzic się z 32 -bitowcem i mniejszą ilością ramu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz jakiś problem w odpaleniu 32 bitowego programu na 64 bitowym systemie?

 

ps. ts3 działa na x64 tylko miałem problem z licką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO widze - inaczej bym nie pisał na forum - (chyba nie myślisz ze stawiam to na Windowsie? :> )

 

Skoro wiesz proszę o informacje jak odpaliłeś ventrilo (bo mnie nie chce wstać)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ma "Za darmo" panelu mumble dostępnego..

 

Jak to nie ma panelu do mumble "za darmo" co ty gadasz?

Wystarczyło zapytać czy ktoś ma, a to co to jest http://magicts.pl/pl...Admin-0.4.0.zip

Nie wiem jak on działa nie używałem do lecz pamiętam że go kiedyś ściągnąłem i trzymałem na pc.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dziękuje - sprawdzę

 

Wracając do 64 bit - nie chcą mi wystartować te 3 programy...

Jakaś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×